• Mad_Cat1

    Sháním jeden nebo dva kusy a inzerátů je jak šafránu, nebo to stojí skoro stejně jako nový. Nezbavujete se toho nosiče někdo?

    0 0
    • ghostik  

      A pak proč se nosiče kradou :)

      0 0
      • Mad_Cat1  

        Nejde mi o čórku, ale někdo už ho nevyužije, nebo si koupil jiný za auto a tak by se toho střešního třeba zbavil…

        0 0
    • Ricci  

      ide sezona,nedivim sa,ze ich nikto nepredava :-)

      0 0
      • antt  

        deprese z represe? Jinak dobrá volba, jde to ojebkat předěláním rychloupínáku na několik matek a zakontrovat, na to už zlodějíčci nemájí čas a mnohdy ani vercajk?

        0 0
        • Ricci  

          Mám obavu, že nechápem zmysel tvojej reakcie…

          0 0
          • antt  

            to byla reakce na první dvě reakce :P Tyto nosiče se prostě kradou, řešením může být odstranění rychloupínáku, stejnak to lidi nesundávají a vozí to po celou sezonu

            0 0
            • Ricci  

              Jasne,ja som mal zase na mysli,že sa teraz nepredávajú lebo ich každý potrebuje :-)

              0 0
              • antt  

                no v kamenných obchodech nejsou, lidi je vybrali, ale na netu je jich ještě dost, vím, zrovna jsem to řešil :)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  sem tam jsou na e-shopech akce a pak je ta cena celkem solidní. Kamarad je na podzim koupil za nějakých 1250 kus…

                  0 0
                  • antt  

                    to už je za cenu freeridu, takové štěstí jsem neměl, mě stál kolem 1800,– což je běžná cena, žádná akce zrovna nebyla, když jsem sháněl :) Ale spokojenost, na vysoké auta ideál

                    0 0
            • Ricci  

              Jasne,ja som mal zase na mysli,že sa teraz nepredávajú lebo ich každý potrebuje :-)

              0 0
      • Mad_Cat1  

        Pecka díky, už jsem mu volal a zítra si pro jeden kus sjedu

        0 0
        • rasken  

          nz nechci machrovat jen jsme zadal Thule ProRide 591 bazar na google

          0 0
          • Mad_Cat1  

            hele já hledal včera celej den a projel jsem těch stránek na google několik a našel jsem dycky dražší, no vytrhl jsi mi trn z paty:-)

            0 0
          • Mad_Cat1  

            jj já to včera fakt hledal snad půl dne, projel jsem na googlu několik stránek a nenarazil jsem na to, no vytrhl jsi mi trn z paty:-)

            0 0
            • bikererer  

              Kup si novej a máš klid, třeba tady je mají a přepravkou to máš druhý den doma

              http://www.mojekolo.cz/…-proride-591?… ProRide 591

              0 0
            • bikererer  

              Kup si novej a máš klid, třeba tady je mají a přepravkou to máš druhý den doma

              http://www.mojekolo.cz/…-proride-591?… ProRide 591

              0 0
              • Mad_Cat1  

                dvojka nebo 1250 je rozdíl…a navíc novej se dá sehnat na mallu levněji asi za 1850 s dopravou zdarma, ale pořád to dát nechci. Už jsem koupil ten z příspěvku výše…

                0 0
              • arcco  

                Dvojka a ve slevě…muhehehe, neuvěřitelné

                0 0
                • arcco  

                  Pokud by se někomu doma válela ve skříní „téčka“ pro uchycení do drážky, kontaktujte mně pls. Díky!

                  0 0
                  • Mad_Cat1  

                    zkus se zeptat toho pána, od kterého jsem vzal ten nosič, v telefonu mi říkal, že má oba dva způsoby uchycení, teď jde o to, jestli má navíc nebo jestli to dá jen s nosičem…

                    0 0
      • Mad_Cat1  

        S pánem z odkazu jsem mluvil a supr domluva. Říkal, že má 4 kusy, tak jsem jeden vzal, má to za 1250Kč, což je pecka cena, tak kdyby ještě někdo sháněl, ještě má k dispozici.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.