• brtníček

    Tak co říkáte na trať?

    0 0
    • TheJD  

      Nuda. Zase je to ve Francii.

      0 0
      • Bubaaak  

        Chuck Norris včera k večeru celou trať projel, a říkal že dobrý .)

        0 0
    • Doyle  

      Zatím nevidím u všech etap profily, ale co mě potěšilo, že je jen jedna časovka a navíc do slušného kopce, ne žádná přiblblá rovina. Navíc je to předposlední etapa.

      0 0
    • Marskatin  

      Říkám, že v Nice si Tour mimořádně užijí:)

      0 0
      • brtníček  

        To asi budou i drahé letenky. Na Turini jsem se nikdy při svých mnoha návštevách nedostal. 2× pršelo tak, že jsme to vzdali a pak když to bylo ješte v plánu bylo okolo 40 vedra a to jsme taky nedali. Že bych to zkusil napravit…

        0 0
      • Singlespeed  

        Spousta cyklistů bydlí kousek vedle v Monacu (včetně Peťa Sagana), takže budou tři dny jezdit kolem baráku :-)

        0 0
    • ratel  

      ošidili Pyreneje. Škoda.

      0 0
    • jonys  

      Zavodeni hned zkraje,kratsi etapy,min dlouhych kopcu,vybusna casovka nakonec,OH za rohem?

      Moje prvni strely na vyzyvatele Sky:

      Simon Yates,Pinot,Po­gacar,Bardet (kurs na nej @81-to jako vazne???). A mozna Roglic,pokud neuprednostni ITT OH.

      Uplny long shot: uzdraveny Fabio Aru?

      0 0
    • jonys  

      Jeste pripomenu stale platnou statistiku: na Planche Belles Filles se vzdy prevlekal zluty dres…

      0 0
      • brtníček  

        Uvidíme zda bude tradice dodržena. Pokud ano bude to zajímavý závod až do konce. Dnes představení trasy Gira a začneme se dozvídat, kteří lídři jakou GT absolovují.

        0 0
        • brtníček  

          Nevíte kdy je termín představení trasy 2021? Letos to bude asi v pozdějším termínu než obvykle.

          0 0
          • Zbyněk  

            29.října.

            0 0
          • Zbyněk  

            Tak to vypadá na další pokus o dobytí Tignes a v Pyrenejích je pravděpodobný dojezd na Col Bagargui/Iraty, velice zákeřné stoupání. Ve hře jsou dojezdy do Le Grand Bornand, Alped Huez, Luz Ardiden a dvě individuální časovky.

            0 0
            • Zbyněk  

              Tak prezentace nakonec 1.11. Místo Bagargui nejspíš Luz Ardiden, předtím dojezd na Pla d Adet nebo Portet. Teoreticky i Andorra. Mont Ventoux na 90%.

              0 0
      • Karaya  

        Dobře ty, platí i nadále :-)

        0 0
        • jonys  

          Aha! Dik za pripomenuti…uplne mi to vzhledem k tem vsem koronazmatkum vypadlo z hlavy.

          Kurs na to byl ten den snad @15 :-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.