Suntour Epicon rld 2009 vs. 2010

17 nepřečtených
  • KarY.1

    Ahoj. Planuji nakup nove vidlice a po precteni historie jsem se rozhodl pro Suntour Epicon RLD na kotoucove brzdy. Mam 2 moznosti , bud rok 2009 (cena okolo 3000kc) , nebo rok 2010 (o 500–700 kc drazsi) jestli je opravdu nejaky velky rozdil. Jezdim prevazne polni cesty a lesem.

    Diky za odpovedi.

    0 0
    • Luk029  

      mam pocit že rozdíl je akorát v barvě samolepek :-)

      0 0
    • Ossis  

      Přemejšlím, jestli vzít epicona 2010 nebo axona 2009 za podobnou cenu. U epicona se mi libi moznost zmeny zdvihu. Na druhou stranu si myslim, ze tech 120mm bude pro moje kolo hranicnich. Axon je zas o trochu lehci ;).

      Co se zatizeni tyce, tak nejvic si troufnu na sjeti nekolika schodu resp. na svy oblibeny trase mam par cca 30–50cm „skoku“.

      0 0
      • rudiinko  

        suntour ma propagacne video kde na axonoch jazdia fourcross, takze „tvrdsieho“ zaobchadzania by som sa nebal.

        http://www.youtube.com/watch…

        Zmenou zdvihu myslis epicon TAD? Lebo po rozobrati sa na epicone/axone meni zdvih myslim na vlas rovnako.

        0 0
        • Ossis  

          Myslim po rozebrani. Z infa na webu sem pochopil, ze u axonu jde 80mm 100mm.

          0 0
      • kubad  

        pro Axon to bude už dost na hraně, Epicon je jasná volba, a pude určitě sehnat o dost levněji

        0 0
        • Ossis  

          Cenu bych neresil. Ma axon jeste nejakou dalsi vyhodu, krome nizsi vahy? Epicon je pro me jinak jasna volba.

          0 0
          • kubad  

            pokud se nepletu tak Axon je mazaný olejem Epicon vazelinou.

            což je dost zásadní,

            0 0
            • Lada,s  

              Předělání Epicona na olej je jednoduchý zásah

              0 0
              • kubad  

                no :) je a není

                0 0
              • áronek  

                Jaký je potom tedy rozdíl v citlivosti mezi „na olej upraveným“ Epiconem a sériovým (olejem mazaným) Axonem? Axon není o mnoho dražší než Epicon TT ale je lehčí… Takže co byste raději, Epicona TT nebo Axona serii

                0 0
        • Ossis  

          Proc myslis, ze to pro nej bude na hrane?

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.