• pop

    Uvažuju u nových kolech. Nejspíš bych bral SunRims UFO na XT nábách. Máte někdo zkušenosti s nima? Nebo mám vzít Mavic spíš nebo něco jinýho? V historii jsem o nich našel nic moc. Dík za rady.

    0 0
    • kubad  

      Jaký je smysl ultralehkých ráflů SunRims Ufo na těžkých nábach XT? Proč je tam chceš dávat, pokud nehoníš gramy vem Mavic nebo DT popř. i Ten SunRims ale ne UFO to jsou lehklé závodní ráfky

      0 0
    • McBlacky  

      pro tebe z těhle dvou 717ky. Ufo je ultralight a výdrž bude odpovídat. XT náby bych být tebou ještě zvážil a radši šel do authoru na průmyslech. Mě XT zklamaly /jako jediný komponent z této sady/. Dáš zeslabovaný dráty a bude to celkem použitelný.

      0 0
      • Jane  

        tou výdrží máš na mysli to, že se UFO dřív probrzdí než Mavic 717 popř DT XR 4.1?

        0 0
        • McBlacky  

          no spíš že ho zničí v terénu dřív než ten mavic. Ono při ostřejším ježdění dříve či později zničíš každej ráfek. A ty gramařský o to dřív. Navíc hrozí přetažení výpletu a vytrhávání niplů

          0 0
      • pop  

        Authorům zas nevěřím :(. Průmysly nemám rád…radši konusy. Zatím mám 317ky na obyčejných Deore a drží mi to. Já to teď moc nedrtím a najezdím ročně jen 5kkm. OK. Změním tedy otázku,když mě zrazujete od UFO. Má pro mě smysl přejít na 717ky z 317ky(rozdíl jen 20gr)?To stejný náby z Deore na XT?Dříve jsem to neřešil,protože je to pro mě spotřebák,ale teď bych ty ráfky věnoval přítekyni,tak bych si koupil lepší…

        0 0
        • scret  

          no deore a XT rozdil je…uz jenom kdyz vemu zivotnost orechu…

          0 0
          • pop  

            ořech mi vydržel hodně. 3 blátivý maratony(Bike Sabbath,2×Drásal) – asi 2–3 roky tuším. Takže spokojenost s Deore za ty prachy. Sem tam konusy a kuličky a hotovo…

            0 0
    • Beeda  

      Ted zapletam kola, uvazoval jsem o UFO/NoTub, nakonec DT 4.2d (tam snad nic nezkazim) a teda na kotouce…76kg a na raseni na zavodech.

      Draty_SapimLa­ser__280g Niple_DTred_a­lu__20g Rafek_DT4.2D__800g Naba_XTR_07dis­c__145g

      Naba_XTR_07dis­c__270g

      all__1515g

      0 0
      • dada  

        kde maj sapim?

        0 0
        • Beeda  

          shani mi to Hnoj, ale www.imexpo.cz je dovazi… jinak DT revolution jsem vozil, celkem v poho, ale chci zas testnout neco jineho:-) B.

          0 0
      • McBlacky  

        pěkný ale zkusil bych vpředu zagramařit American Classic nábou, 15gr dolů a jsi na pěknejch 1500gr za kola :)

        0 0
        • Beeda  

          AC mam doma na V, maj vakl, uz mam nahr. loziska… Naby xtr jsem dostal k sade, tak co s nima ze:-)

          0 0
    • scret  

      mam 717ky uz nejakou dobu a porad drzej,naby XT,draty DT competitiony…ty kola centruju tak jednou rocne,zatim neprasknul ani jeden drat,rafek jako novej… takze davam bod 717kam:)

      0 0
    • dada  

      ufo je ultralight jen na papire/obrazofce na weightweenies navyzili ve 4 exemplarich hluboko pres 400 gramu…u mavicu i DT naopak katalogove vahy odpovidaji…takze doporucuju DT 4.2…ta sestava co dela beeda ta je ale mojeeeeeeeee! :)))

      0 0
      • scret  

        hmm,ale ty XTR naby maj akorat zkur..nej CL!

        0 0
        • dada  

          uz sem premejslel kdyby se mi libily jiny brzdy nez XTR tak vzit jen XTR kotouce-ty sou krasny a nestojej svet a na to napasovat jiny celisti…treba formulky…musel bych je akorat koupit v setu bez kotoucuuu…

          0 0
          • scret  

            hmm,a ted jeste jak by to spolu brzdilo?:) byl by docela pesek narvat do toho tolik penez a pak zjistit ze to brzdi hur nez s origo kotoucema:((

            0 0
            • dada  

              prave proto bych se klidne nechalpremluvit na complet XTR…

              0 0
              • scret  

                heh:)) no to ja taky:)) ale visjak,mam komplet Xt a ted tam XTR,to bych musel asi dokoupit zbytek sady jinak nevim:))))))

                0 0
      • Jane  

        tady je UFO nedávno koupený a hle – 363 g :)

        0 0
    • Pinocio  

      Jezdil jsem obojí a ty Ufa byly solidně za trest:-) strašně rychle jsem je probrzdil, 717 mi vydržely dvakrát déle…

      0 0
      • dada  

        o vecka tady tusim nejde..jinak vydrzely?

        0 0
      • Jane  

        no uvidím, kolik mi vzadu vydrží s Koolstopy… snad nebude životnost o mnoho horší než u bývalé X517

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.