Stylo Team Carbon VS Shimano XT 760

20 nepřečtených
  • jonti

    Ktoré by ste skôr doporučili? Pre XT vraví, že sú vyskúšané a funguju, ale horšie prevodníky a reťazová linka. Pre truvativy, že sú krajšie a zrejme majú lepšie prevodníky, čo trochu zmierňuje vyššiu cenu, ktorá je o 2400 vyššia. Jazdíte niekto tie truvativy? Alebo nejaké iné karbónové kľuky, je s tým nejaký problém?

    0 0
    • kubad  

      Noc proti karbonovým klikám, ale počkej až si s nima bouchneš o kořen nebo šutr.

      0 0
    • scret  

      anebo az ti nekdy nechtene spadne retez z velky pily treba pri blbe serizenym smyku…

      0 0
    • Bebe  

      Mám je asi 2 měsíce, zatím žádny problémy nemám. XT nemůžu srovnávat ale oproti FSA V-drive mi přijde že se na nich lépe řadí. Ale souhlasím s tím co píše Scret a Kubad. Ze začátku jsem se snažil jezdit „opatrně“ ale po chvíli jsem stejně přestal myslet na to že mam karbonový kliky. Pár šrámů na nich mám, ale zatím nic strašnýho…

      0 0
      • tomek  

        Souhlas, vozím taky karbonová styla a pár šrámů už mají, ale ono si to člověk do hrobu stejně nebere. Ale jsou nádherné. XT má každý.

        0 0
        • scret  

          do hrobu urcite ne,ale byl bych treba rad kdyby mi kliky vydrzely dyl jak dve sezony…prevodniky clovek vymeni…

          0 0
    • kubad  

      Ale zkusil bych je radši než XT :-))

      0 0
    • Bebe  

      PRosím o radu, nevíte někdo kde a popřípadě za kolik by se dal sehnat origoš převodník 44z na Stylo Carbon? V neděli jsem ho ve sjezdu ohnul :-((

      0 0
      • kubad  

        Nejde srovnat?

        0 0
      • lith  

        no a mě se na nich ulomil zub…nevím ani proč :-(

        0 0
        • Pekáček  

          Mě se na 44z placce taky ulomil zub, ale vím proč. Prchajíc údolím řeky Střely před houfem vyhládlých ovádů jsem nazazil přímo převodníkem na kámen a zub se ohl takřka do pravého úhlu. Při rovnání se ulomil. Placka ale v poho fungovala ještě dlouhá léta.

          0 0
          • lith  

            no jo,ale mě se ulomil zub, kterej je zrovna schovanej za klikou…to mě hlava nebere :-)

            0 0
            • Pekáček  

              Prostě si převodník o kliku vylámal zuby :oD Asi jsi zasukoval řetěz nebo tak něco.

              0 0
      • Pekáček  

        Viděl jsem ho tady v Olmíku u Kaňkovského, tedy byl to ten lesklý stříbrný – dělají i matný černý, materiálově by na tom měly bejt stejně a cena byla tuším cca 700kč, což docela ujde páč jsou ty placky alespoň dle mých zkušeností držáky.

        0 0
        • Bebe  

          Hurá, konečně jedna pozitivní zpráva :)

          0 0
        • Bebe  

          Hurá, konečně jedna pozitivní zpráva :)

          0 0
        • vlk  

          Hele a kdy si ho tam viděl.Já tam byl minulý týden, sháněl jsem 32 zubů a neměli zcela nic.

          0 0
          • Pekáček  

            32 zubů je docela držák ocelové Shimano, pokud ale nebudeš mít smolíka a neohneš ho při zasukování řetězu.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse