Stavba na rámu "GHOST HTX Actinum 7500, 26" - 2013?

13 nepřečtených
  • DavRez

    Zdravím, potřeboval bych poradit…

    Koupil jsem od známého za 700,– nepoužitý rám „GHOST HTX Actinum 7500, 26“ – rok 2013, který se mu nevyužitý válel ve sklepě a chci se zeptat, jestli se vyplatí na něm postavit kolo na takové to klasické courání po cyklostezkách, lehčí lesní terén a delší přesuny z bodu A do B. Za tu cenu se mi rám zdál za hubičku, ale po koupi jsem tu narazil na diskuze ohledně 26", že se do toho nevyplatí investovat a je lepší se toho spíš zbavit.

    Měřím 188cm a vážím 120kg, nejezdím žádnou divočinu, kolo mám spíš na to, abych se hýbal a zhubl. Přemýšlel jsem na rám dát vidlici: SR Suntour RAIDON XC LO-R 100 mm, brzdy: SLX, řazení: SLX 2×10, dopředu; 24/38 a dozadu; 11–36. Kola bych si asi nechal zaplést u cyklo-md.cz na svou váhu, jestli se takové dají za rozumnou cenu vůbec udělat :-D

    Předem všem moc děkuji za radu, jestli si rám nechat a stavět na něm, nebo se ho zbavit. (momentálně jezdím 13 let starého Authora 26" a pochybuju, že by to ještě rok zvládl) na stavbu mám rozpočet 22 000,– s tím, že kdybych stavěl na tom GHOST rámu, který mám, tak bych mohl využít celých 22 000,– na ostatní komponenty a odpadlo by utrácení za jiný rám.

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.