• Peslezedirou

    Ahoj, sorry za možná zbytečný dred, ale nemůžu v nikde v Praze sehnat tento pevnostní šroub 7*33 mm, metrický závit. Potřebuji dva je to do sedlovky pells. Kdyby náhodou měl někdo tenhle pevnostní šroub tak mi dejte vědět, nebo věděl kde ho mají. Všechny velké železářství jsem prolez, spojovací mat. i feronu, nikde nic :o( Nechce se mi moc kupovat novou sedlovku.

    Dík V.

    0 0
    • kubad  

      To je do té sedlovky co máš na Apačovi?

      0 0
      • Peslezedirou  

        Jo jasně, jediný co jsem sehnal průměr sedm, ale na šestihran, na imbus nikde nevedou :o/

        0 0
        • kubad  

          No pokud se dobře dívám, tak to bude Imbus šroub M8×40 ten by se měl dát bez problému koupit v každé prodejně spojovacího materiálu.

          0 0
          • Peslezedirou  

            Měřil jsem ten původní šroub, doufám, že dobře :) a vyhází průmě na 6,872 mm.

            0 0
            • kubad  

              Měřils to přes závit? Pak to bude M7 a to je hodně nestandartní rozměr, to se bude blbě shánět.

              0 0
            • kubad  

              Zkus napsat do Pellsu, třeba budou mít a prodají ti ho.

              0 0
            • baboon  

              Musim potvrdit..Do sedlovky je to opravdu sedmička…Je to pěkne naprd…A ještě každá sedlovka má většinou jinou tu díru na zapuštění hlavy..Takže peklo…Potřeboval jsem zprovoznit starou sedlovku,tak jsem to převrtal na 8,zezhora hodil matku a šroub normálně na šestihran a je to..:)

              0 0
    • hojik  

      sestihran nebude problem sehnat, s imbusem to bude horsi. ale zkusil bych autopotreby. rozumej nejakou dilnu:) tydle srouby bejvat v autech. treba hlava je stazena M8 na imbus (ale to sou zase dlouhy srouby). zkusil bych to v tech autoservisech, prodejnach nahradnich dilu a tak.

      0 0
      • jipík  

        Jj ve škodovkách byly, ještě nějaký mám, ale nevím jestli imbus, odpo se uvidí.

        0 0
    • navikin  

      Ta sedmička se mi nezdá, ale zkus to tady: www.fabory.com/smartsite.dws?… třeba v nerezu, fabory.pwd.sk/09­.html

      0 0
      • Bulda  

        jo, fabory, taky jsem tam tenhle problem vyresil, maj veci, o kerejch ani nevis, ze existujou :)) ulice u trati, kousek od metra, ted nevim keryho

        0 0
      • Bulda  

        no, opravdu některý sedlovky jsou vybaveny šroubem M7, běžně v železářství maj M6, M8 :))

        0 0
        • Peslezedirou  

          v katalogu fabory jsem ani jeden šroub M7 nenašel, ach jo :o/

          0 0
          • MARIN  

            nehledej v katalogu ale zajdi primo do obchodu – jestli umis cist tak Bulda tam stejny problem vyresil :)

            0 0
    • jecnak  

      Mrknu se do bedny s bordelem na kolo.

      0 0
    • Peslezedirou  

      Tak ve faboře měli stejně jako ve feroně šroub M7 ale jen poniklovaný a na šestihran :o(. Vzal jsem delší šrouby M6 a samosvorný matky se silonem, tak zkusím dát ještě nad proti kus matky, snad to vydrží. Doufám, že pokud si matky usmyslí prasknout, tak v lepším případě praskne jen jedna. Ještě je možnost zkusit převrtat protikus a vyříznout do něho závit M8, no uvidím. Pevnostní šroub M7 v nerezu nikde nemají…

      0 0
      • pepek  

        Pevnostní šroub v nerezu – to se totiž vylučuje. Nevěřím ale, že Fabory nemá pevnostní M7 aspoň 10.1, nebo 12.9 samozřejmě černý (i zinkování snižuje pevnost). Akorát bych se připravil, že bude stát třeba: 50 Kč jeden

        0 0
        • Peslezedirou  

          Opravdu tam šroub M7 s halvou na Imbus neměli, jen na šestihran a ten jsem nechtěl. Nakonec jsem to vyřešil tak, že se v protikusu přeřízl závit na 8mm.

          0 0
    • Peslezedirou  

      Vytáhnu tohle starší vlákno…

      Podařilo se někomu zničit šrouby, které jsou v gripech ODI? Dají se vůbec někde sehnat šrouby M3,5mm – 10mm? Ve fabory měli jen pozink a ještě s hlavou na na plochý šroubovák :-(

      Díky

      Vojtěch

       
      0 0
    • psopták  

      Za ty roky jsi šroub určitě sehnal, ale já jsem měl stejný problém a kdyby někdo potřeboval, najdu kde jsem ho sehnal. Imbus má o něco větší hlavu. Dá se osoustružit a je pak jako z kola. Ahoj.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.