Specialized Stumpjumper Comp 2008

14 nepřečtených
  • windguru

    stručný dotaz:

    uvedené kolo za 40.000 Kč nový. Brát/nebrat? Díky díky

    0 0
    • Smazaný účet  

      nebrat

      0 0
    • windguru  

      já vím, že na stručný dotaz platí stručná odpověď, ale nemoh bys pls trochu rozebrat proč ne? díky

      0 0
    • kopečák1  

      za 44 sem bral loni kompa 09… novýho… v kamenném obchodě..

      0 0
      • kopečák1  

        je, sorry, teď koukám že chceš stumpa, ne FSR… takže beru zpět…

        0 0
      • windguru  

        já jsem dosud jezdil na hardtailu a tak jsem si fantazíroval, že až to jednou vyměním, tak to bude už určitě celopéro, ale nijak jsem nekonkretizoval kdy…až jsem včera narazil v jedný výloze na tohle kolo a po tom, co jsem si stihnul zjistit na netu mi to připadá jako dobrej nákup z hlediska poměru cena/výkon. Koukal jsem na jetý stumpy a ty vycházej taky mezi 35 – 40K. Spíš by mě zajímaly dojmy vás profíků, co se s kolem i sprchujete. Já sice jezdím rád a nejsem žádnej začátečník, ale dělám sportů víc a kolo prostě není bod okolo kterýho se můj vesmír otáčí. Což by se ale s tím stumpem mohlo změnit:D

        0 0
        • McBlacky  

          já bych řekl, že je to dobrý kolo. Pokud budeš jezdit asfalt a hladké šotoliny s lidma na Ht co mají stejnou fyzičku, tak jim nebudeš stačit, ale všude jinde se jim budeš smát.

          A navíc začneš jezdit těžší terén. Na tomhle kole to není problém.

          0 0
    • goofy  

      Pokud se bavime o fullu, tak proc ne. Me se celkem libi. Mozna kdybys zkusil jeste nejakou slevicku…

      0 0
    • windguru  

      takže jsem nezaváhal a včera už jsem si po práci mohl střihnout první kiláky v Bastru a Jundrově. NADŠENÍ!

      0 0
      • McBlacky  

        dobrá práce. Já když jsem ho ze začátku jezdil tak jsem se furt jen smál. Hlavně v těžším terénu

        0 0
        • windguru  

          taky se směju, ale v aktuálním počasí to není úplně ideální:D no zatím jsem stihnul najezdit jen pár kiláků (asi 35 v různejch terénech) a líbí se mi to moc. na co si nemůžu zatím zvyknout je ten posed, připadám si hrozně vzpřímenej a hlavně ve sjezdu nevím, jak se poskládat. předpokládám že je to jenom nezvyk a „sedne“ si to časem.

          0 0
          • McBlacky  

            posed je vzpřímenější, ale bud si zvykneš, nebo si pořídíš představec s menším sklonem, vyhodíš z pod něj podložky jestli je tam máš, nebo dáš delší o 1–2cm, sedlo trochu dozadu. Možností je dost.

            ve sjezdu to pořádně napal a ono se tělo poskládá samo :)

            0 0
          • Fester  

            Jde o zvyk mám ho už nějakou dobu a ze začátku jsem si myslel , že jsem si koupil malé… L… A to měřím 180 cm. ale po půl roce , když jsem vychytal sedlo i natočení řidítek atd tak už nebudu měnit…Specialized forever

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.