• wratko

    ahoj lidicky,mam dotaz-jsem zacatecnik a mam v planu koupit si kolo cca za 12 000-vyhlidl jsem si ve sleve Specialized P1 AM model 2010-chtel bych poradit jestli je to dobry vyber,mam v planu jezdit lehci DH,nejake ty cyklostezky a obyc jezdeni a moc tomu nerozumim,diky moc za rady!

    0 0
    • LRRTM1  

      Ty chceš jezdit DH na kole za 12k? Tak to se asi vzájemně moc s tím kolem neužijete… případně si Tě ani moc neužijem tady na b-f :o)

      0 0
      • Mr.Duck  

        Já jezdil na kole za 5 :) Sice nijak moc dobře, ale snažil sem se :D A byl to ten samej rám :)

        0 0
        • Mr.Duck  

          Ačkoliv ta vidlice…:(

          0 0
          • wratko  

            no to je dost mozny ;) psal sem lehci DH ne zase nejakej brutal,jen naky ty kopecky v lese at z toho taky neco mam, a co teda to kolo neni to spatna volba v tomhle cenovym rozmezi?jen bych nerad pustil do vetru 12 litru za neco spatnyho a co je s tou vidlici?

            0 0
            • LRRTM1  

              Hele, to je tohle?

              http://www.swis-shop.cz/…p-46680.html

              Nechceš přece jen spíš něco okolo těch 12 tis?

              0 0
              • wratko  

                nene ja myslel tohle http://www.bradsky.cz/…-p-3527.html

                0 0
                • LRRTM1  

                  Já bych asi ještě pár stokorun přihodil. V téhle cenové relaci se budeš muset vždycky s nějakým kompromisem smířit, ale snažil bych se vyhnout mechanickejm brzdám a vidle by mohla taky být lepší. Asi jsem pochopil, že si na tom kole chceš zkrátka taky užít nějakou zábavu. Takže minimálně vidli a brzdy bych ještě pořešil.

                  Osobně bych šel spíš do něčeho takovýho:

                  http://www.bradsky.cz/…-p-2832.html

                  Za ty prachy navíc dostaneš lepší vidli, hydry, devět kol na kazetě a o dost lepší komponenty. Myslím, že to za to stojí.

                  0 0
                  • wratko  

                    presne tak,nemam 50k na enduro chcise jen vyradit,no parada dik moc za radu ;)

                    0 0
                  • Mr.Duck  

                    Tohle by mohlo bejt lepší no..

                    Jestli teprv začínáš,klidně bych do toho šel, jestli ten rám vydrží to co před 4 lety, tak bych se ho na nějaký blbnutí vůbec nebál…a zbytek komponentů můžeš poměnit časem :)

                    0 0
                    • prst  

                      No… Hardrock je ale cisty XC, taky jsem ho jezdil. Jestli to chce na blbnuti tak to Pcko je lepsi ram, hravy. Hardrock je lod. Komponenty jsou na prd u obou, u Pcka vic, ale nevim jestli ten rozdil je takovy, aby stalo za to kupovat XC. Jestli s tim chce blbnout at koupi Pcko, vsechny komponenty mu odejdou za mesic – stejne jako na Hardrocku – a aspon bude mit doma ram. Jo holt levny kolo neni sranda.

                      0 0
                      • Mr.Duck  

                        Jasný, ale ten hardrock před 4 lety je to samý jako p.am teď, se podivej jak vypadá hardrock teď – to je uplně jiný kolo, který bych na něco agresivnějšího určitě nepoužil, tehdá bylo jako že xc/am nebo tak nějak. Každopádně na pohled mi to přijde dost podobný, geometrii sem sice nesrovnával, to mám z tvrzení kámoše že to je uplně to samý, ale jestli jo, tak je to hodně univerzální :)

                        0 0
                        • prst  

                          Ja mel 2008, jeste s rovnou horni trubkou. Ten ram vydrzel dost, to vim, jenom byl dost neohrabany. Zato rafky a razeni – to bylo co vyjezd aspon za 500 :) Ja potom co jsem jel jine kola jsem byl z Hardrocka nestastny. Ale chapu proc mu to Pcko vymlouvas, ono je fakt hrozne osazene.

                          0 0
                          • Mr.Duck  

                            S tou neohrabaností máš pravdu no, ale třeba kolo,kterym sem hardrock nahradil mám tak o 5–10cm delší, to je teprv vlak :) Ale má to svý kouzlo když jedeš v bordelu.

                            Já mu to P vymlouvat nechci, ten rám si myslim že bude příjemnej, ale ty komponenty no… To GT nahoře nevypadá marně..i když tam bych se zas trochu bál toho rámu, co tak vyprávěj kluci, tak jim GT docela popraskaly, ale nemám to moc ověřený.

                            0 0
                            • PatrikL  

                              „v planu jezdit lehci DH,nejake ty cyklostezky a obyc jezdeni“

                              no neviem si predstaviť xc jazdu na tom gt :)

                              0 0
                              • LRRTM1  

                                Taky si myslím. Zřejmě to plánuje opačně. Jezdit XC a občas si trochu zablbnout někde z kopce.

                                0 0
                            • prst  

                              Ty komponenty stoji za hov.. V tom je to Pcko fakt divne, rozumim proc ho nikdo nechtel, taky ho prestaly delat. Tak jak je neni k nicemu. Ale me se ten ram proste libi :)

                              0 0
    • mr.antik  

      Co nějaký Pells Thorr nebo Author Agang z výprodeje?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.