Spěchá: Leader Fox Paradox 2017

27 nepřečtených
  • MichalKH

    Zdravím.Naskytla se mi možnost Cross kola Leader Fox Paradox 2017 za 16tis. 17" pro mojí výšku 174cm

    Technická specifikace:

    RÁM

    DURAL 6061

    VIDLICE RST VIVA AIR-TnL,hydraulic,ZDVIH:60­mm,ZAMYKACÍ

    PŘEDSTAVEC EXERACE DURAL, DÉLKA: 90mm

    ŘIDÍTKA EXERACE 660mm

    Př.NÁBOJ SHIMANO SLX

    Za.NÁBOJ SHIMANO SLX

    RÁFKY 28", WEINMANN, DVOJITÉ

    PLÁŠŤ SCHWALBE MARATHON 365 RaceGuard, 40–622

    Př.BRZDA SHIMANO HYDRAULICKÁ T445

    Za.BRZDA SHIMANO HYDRAULICKÁ T445

    ROTOR SHIMANO RT30 160mm

    PŘEVODNÍK SHIMANO DEORE,44–32–24T,170mm

    ŘETĚZ KMC X10

    PŘEHAZOVAČKA SHIMANO SLX

    PASTOREK SHIMANO HG500,10 SPEED 11–13–15–17–19–21–23–26–30–34T

    PŘESMYKAČ SHIMANO DEORE

    ŘAZENÍ SHIMANO DEORE SLX,10 SPEED

    ŘAZENÍ SHIMANO DEORE SLX,3 SPEED

    SEDLOVKA EXERACE D:31,6mm, L:350mm

    SEDLO LEADER FOX

    PEDAL DURAL

    STOJÁNEK DURAL

    NOSNOST 120 kg

    HMOTNOST 13,4 kg

    POZNÁMKA Hmotnost udávána pro rám 19"

    Šli by jste do toho?

    0 0
    • novas752  

      ber to

      0 0
    • Smazaný účet  

      Jo, chceš-li cross kolo v této ceně, toto je rozumná nabídka.

      0 0
    • scalar  

      Ta vidlice není nic moc, aspoň vzduchová. Máš vyzkoušenou velikost, nebude 17" málo?

      0 0
    • Zdenec  

      bacha na výběr velikosti rámu, pořádně si to vyzkoušej, moje žena má 168cm a jezdí na 21", já se 188cm na 23"

      na menším kole riskuješ, že budeš dřít jak mezek.....

      0 0
      • plzakj  

        Zena je asi pavouk. Ja se 184cm jezdim 19" HT MTB.

        0 0
      • Tencovozikmin  

        Jasne,cim vetsi tim lepsi. Kdyz neco kupuji tak at je toho hromada. Manzelku lituji a ty si vul.

        0 0
        • Zdenec  

          aha, tady se za příspěvky uráží? to jste dobrá parta.....

          0 0
      • puka  

        Mám 185cm a 19" cross mi seděla lépe než současná 21". Na 26" mi 21" rám vyhovoval a teď jezdím 29" na 19" a jsem hodně spoko.

        Jinak nevidím spojitost ve velikosti kola a „dření jak mezek“. Větší rám váží více gramů.

        Pokud chceš hodně váhy na ruce aby tě nebolela prdel a měl víc „aero“, tak budiž

        0 0
      • mr.ricardo  

        Aaa, dalsi novacek s originalnimi nazory, nejak se tu posledni dobou mnozi. Ja ti to nebudu vymlouvat, ale na jakou velikost bys slozil chlapa s vyskou pres dva metry?

        0 0
        • novas752  

          na 25" a vic preci! :)

          0 0
          • Zdenec  

            nebo jsme si třeba z dvou mezních velikostí na jejichž pomezí jsme vybírali, prostě zvolili ty větší? žádné čáry…

            0 0
            • ˘Ö˘ Krab  

              Je něco jiného kupovat silniční kolo, MTB nebo trekingové, pokaždé je jiná geometrie a výrobce s označením velikostí jinak kouzlí. Podstatný je typ kola, jeho určení, vodorovná horní délka a výška hlavové trubky, nějaké palce od výrobce jsou jen velmi orientační. Na 188 cm 23" krosové/trekingové kolo může být naprosto odpovídající výběr.

              Bohužel, s nákupem kol je to často jako s nákupem lyžařských bot. Napoprvé koupíš o tři čísla větší (aby netlačily a vešla se do nich tlustá ponožka), napodruhé o číslo, třetí výběr už bývá kvalifikovaný a to číslo si třeba dokážeš obhájit. I v prvních dvou nadrozměrech se dá nějak na lyžích vydržet, ale při už minimálních nárocích na lyžování zjistíš, že prostě opravdu nee. A opět bohužel, tato zkušenost je sdělitelná jen omezeně. Stejně tak je těžko na dálku a slovy sdělitelná zkušenost s výběrem velikosti rámu, nastavením posedu a vlastním posedem a šlapáním na kole.

              Přesto vám oběma, zejména Tvé ženě (168 cm/21" MTB), upřímně přeji mnoho a mnoho spokojených kilometrů.

              0 0
              • mr.ricardo  

                Aspon nekdo je tu diplomat, za to ti patri uznani.

                0 0
                • ˘Ö˘ Krab  

                  Když on pán je evidentně trochu citlivka a podle přehnané reakce bych řekl, že výstřely z B-F nebyly úplně do tmy.

                  0 0
              • Sunshine 29  

                Ono se stačí podívat kdekoliv kde je větší výskyt lidí na kolech a valná část běžných uživatelů má velké rámy, sedla dole (i při odpovídajícím rá­mu)…

                0 0
        • Zdenec  

          povýšený příspěvek bez obsahu, to je tady normální, nebo mám jen ˇštěstí" na reagující?

          0 0
          • mr.ricardo  

            Co ti tam prijde bez obsahu? Na takovy prihlouply prispevky je to tady celkem bezny ;)

            0 0
            • Zdenec  

              a znovu.

              nevím, jestli je těch vás pár tady reprezentativním vzorkem uživatelů nebo mám jen prostě štěstí na typy, co rádi při debatě urážejí ostatní, každopádně z počáteční radosti nad novou registrací do zdejšího fóra zbyla jen pachuť…

              ruším registraci, navážejte se do někoho jiného, borci.

              0 0
              • Sunshine 29  

                Ty jsi ale opravdu vůl :D

                0 0
              • kycis  

                Hele jde spis o to, ze lepsi zadna rada nez spatna rada. A doporucovat nekomu na 168cm 21´ ram proste spatna rada je…

                0 0
                • ˘Ö˘ Krab  

                  Scénář: kupuji si kolo, umím sedět jako paní radová, nic neřeším.

                  Intuitivně ale hledám dostatečně dlouhou hlavovku, líbí se mi model XY v barvě Z. Vybírám tak dlouho, dokud přes rám přelezu (to dnes není problém) a nemám řídítka tak vysoko, jak chci. Čím větší rám, tím výš. Co na tom, že se jedná o XC model předpokládající řídítka o 10 cm pod sedlem, mně se líbí a sedí (nepíšu šlape nebo jede) se mi na něm dobře. Protože sousední model UV se vzpřímeným posedem a krátkou vysokou geometrií není ve slevě, nemá správný nápis/správnou barvu, přestože by jinak plně odpovídal požadavkům uživatele/uži­vatelky, není právě dostupný ve správné velikosti, je zakoupen model XY 21". Barva se líbí, na 2×10 km ob víkend bohatě stačí, ve stojanu před bufetem/na střeše auta dostatečně reprezentuje. Žena je muži vděčná, zakoupil jí (i sobě) nové jízdní kolo, mohou spolu vyrážet na vyjížďky.

                  0 0
                  • Sunshine 29  

                    Krásně napsáno. A pak ta kritika na skutečnost, že je to úplně blbě vybraný kolo (ta myšlenka v té hlavě někde vzádu pořád je) obvzláště bolí…

                    0 0
              • mr.ricardo  

                No vida, dobra zprava na konec :) ahoj

                0 0
          • novas752  

            Tohle je beze srandy a bez urazky prispevek naprosto k veci.

            0 0
      • Sunshine 29  

        Není to málo?

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.