sobota 19.4. - Praha-Příbram-Praha

13 nepřečtených
  • Smazaný účet

    Pojeďte někdo v sobotu se mnou na silničku! (v neděli se jedou ty Brdy na biku)

    • sraz: v 10:00 pod Barrandovskym mostem na Branický straně
    • trasa: Zbraslav/Jílo­viště/Dobříš/ně­kolik totálních pr.elí/Příbram/Zdi­ce/Beroun a pak (podle chuti) buď přes Karlštejn nebo přes Rudnou zpět do Prahy (140–160km)
    • letos jsem zatím totální lemra, takže AVS kolem 25km/h, do kopců dost pomalu, jede se „na posledního“, díry ukazovat umim a nedělám „vlny“ :-)
    • pauzu na jídlo neplánuju! tyčinky s sebou, maximálně zastavit někde u benzínky na doplnění zásob :-)
    0 0
    • Smazaný účet  

      sakra, nějak mi nevyšla ta anketa :-/

      0 0
    • Darkson  

      kdyby nebyla Plešivecká držka, přidal bych se

      0 0
    • bajkr  

      Sice díry ukazuju, občas udělám i nějakou tu vlnu :oD

      ale to - pauzu na jídlo neplánuju! tyčinky s sebou není nic pro mě :oP

      0 0
      • Smazaný účet  

        na silničce nemá smysl stavět na dlouho – já se pak nikdy nemůžu zase rozjet.

        na biku je situace jiná :-)

        0 0
        • Gung-Ho  

          Teda tady se musim bajkra zastat…netvrdim, že se to bez jídla nedá objet…ale stavět na jídlo má smysl vždycky…dyt je dobrýýýý:-))

          0 0
          • Gung-Ho  

            Jinak se mnou nepočítejte, a to né kvůli tomu obědu…to bych asi i zvlád, ale musim bejt v práci kolem pátý, máme tu v Rock Café ILL NINO. Sice by to šlo možná stihnout objet, ale rozhodně by to pak už nebyla pohodička:-)

            0 0
          • Smazaný účet  

            no, jel jsem to už X-krát, často s jednou hubenou kamarádkou a vždy to bylo bez jídla v pohodě…

            BTW jednou jsme měli i průměr přes 27km/h :-)

            0 0
            • bajkr  

              to ti nikdo nebere, že se to nedá ujet nebo že bych to bez jidla neujel,

              ale G-H ti to napsal správně a u mě to platí dvojnásob, že k vyjíždce jidlo prostě patří, proto sem ti napsal že to neni nic pro mě

              neni třeba to rozpitvávat :o)

              0 0
    • jecnak  

      Dal bych si nekdy v tydnu po praci kratsi verzi – tzn v Dobrisi to stocit pres brdsky hreben zpet.

      0 0
      • Smazaný účet  

        to bych si dal taky…JENŽE :-( já se domu dostanu až tak v 18h večer…než se vykopu na kolo (běhání) je 18:30…takže v týdnu u mě padá v úvahu jedině bike (když na něm pojedu do práce a pak se bude jezdit třeba v Šárce) a nebo to běhání…

        0 0
    • RADO77  

      Jel bych rád, ale nastavený rozvrh znamená, že nebudu prakticky celý den doma a to mi nejspíš neprojde, neb jsem celý minulý víkend byl pryč. Nicméně to zkusím. Pokud tam nebudu do 10.00 tak na mě nečekejte a vyražte.

      Plán B je jet někdy ráno 7:00 – 10.00 a pak být hodný taťka :-(

      Ze stejného důvodu nejedu v neděli přejezd, snad příští rok. Ale určitě (pokud nebude chcát) jedu v neděli dopo silničku na 3 hodinky (9.00 – 12.00). Odjezd Barrandov / Chuchle – ?  Kdyby měl někdo zájem, dejte mi vědět.

      0 0
    • Smazaný účet  

      tak teda nevim :-(

      http://www.chmi.cz/…n/tyden.html

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce