• Darius

    zdar, marne shanim presmyk s objimkou prum. 28,6mm (ne, adapter nechci), klasicky downswing, spodní tah… cokoli LX, XT, XTR Nevi nekdo o necem zapadlem ve vitrine v nejakem kamenaku? idealne Kladno, Praha, ale klidne i jinde…

    0 0
    • Daf  

      Smim se zeptat co mas proti adapteru?

      0 0
    • mechanik  

      No na obchodě myslím máme XTR 28,6 spodní tah, ale bohužel topswing je za dobrou cenu:-) a jinak se můžu podívat jestli něco najdu… když tak se mi ozvi na mail.

      0 0
    • Darius  

      tak a po 2 letech mam opet stejny problem… shanim smyk downswing se spodnim tahem a objimkou 28.6mm, idelane XTR (M900,953) nebo XT (M737,738,751) … „vydrzel“ bych i topswing M950

      mam inzerat v bazaru, ale koupi nikdo necte… tak pokud by nekdo vedel o ulozence v kamenaku, budu moc vdecny

      0 0
      • Veeteck  

        Ja jsem kupoval FD-M950 (btw genialni smyk) pres ebay, tyhle rozmery dneska uz nikdo nechce a jsou za par kacek.

         
        0 0
        • kubad  

          tak tak v americe je jich plno i nové cena kolem 30–40 dolarů :-)

           
          0 0
          • Darius  

            mate pravdu, ebay smiruju taky, ale pokud by neco bylu u nas, jen dobre

            0 0
            • Volf  

              Nechci ti brát elán, ale já se takového smyku něco nahledal a nakonec tam mám mrchu s redukcí. A to jsem prolezl snad 80 obchodů po republice.

              0 0
      • JSt  

        mam xtr, 28.6, dolni tah, nejety (mozna i s krabickou :-)) ). bohuzel topswing, kdyby nevadilo. urcite bychom se domluvili ;-).

        0 0
        • Darius  

          timto verejne dekuji JSt za rychle reseni, smyk uz je doma, akorat mi prestal odpovidat na email… potrebuju to cislo uctu

          0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        To XT co máš na fotce vozím už 3roky (koupil u KRABA) a to XTR bych chtěl :-)

        0 0
      • scret  

        mrknu na to , mam jeden smyk doma, uplne fungl novy, ale nevim co to presne je…

        0 0
      • scret  

        aha, takze mam doma starej LX M560, objimka nahore, spod. tah, prumer 34,9…

        0 0
      • lidumil  

        Ten XT mám doma, ale horní tah. Spodní tah mám taky,ale mnohem starší. Tak 91–93??

        0 0
    • Smazaný účet  

      trochu mino, ale chtel bych se zeptat, na starym kole jsem mel presmyl lx horni tah, chtel jsem ho prehodit na novej ram ale uhel sedlovy trubky je jinej a presmyk nesedi, ted je tam uhel 73stupnu, da se nekde koupit takovej presmyk nebo se tam musi dat nejakej adapter, vsechny co jsem nasel byly do 69stupnu, diky (nesedi, dre dole o tu osicku presmyku retez, niz uz to dat nejde… )

      0 0
      • obda  

        Vzddycky tam muzes dat E-ckovej smyk (misto jedne podlozky u stredoveho slozeni)

        0 0
        • JSt  

          to neni pravda. e-type potrebuje pripravu na ramu…

          0 0
          • JSt  

            tak jsem kecal :-)). dela se na to spesl objimka.

            0 0
          • Vilém  

            myslel jsem, ze e-type se resi bud ubranim podlozky na prave strane, nebo u 4 hranu dela shimano osy pro e-type.

            0 0
            • Vilém  

              smyk ktery jsem myslel je napr tento. Jinak tu objimku co vlozil jst vidim poprve a nenapada me nac slouzi:(

              0 0
            • JSt  

              to ano, ale ten smyk se jeste heftne sroubem k ramu. kdyz ram nema pripravu na e-type, pouzije se ta objimka.

              na objimku jsem prisel az ted, kdyz me po odpovedi obdovi hryzalo svedomi, ze bych nemusel mit pravdu. a taky uplne nemel O:-).

              0 0
      • Vilém  

        Ten uhel neznaci uhel sedlove trubky, ale uhel mezi sedlovou trubkou a spodnima trubkama zadni stavby.

        0 0
        • Smazaný účet  

          a to ze mi tam ten presmyk nesel je teda moje vrozena blbost, nebo sem mel smulu na kus co zrovna nepasuje (deore lx horni tah, je vic druhu krom prumeru trubky nebo ne??) diky

          0 0
          • Vilém  

            To je tezko rict. Bohuzel jsi neuvedl podrobnosti. Napr, zda se vymenil jen ram, nebo treba i kliky, co je to za LX, ap. Nejlip by bylo foto, aby si clovek udelal prestavu, kde ti co nesedi.

            0 0
    • scalar  

      Opráším staré vlákno. Nevíte někdo o redukci na přesmyk z 31,8 na 28,6 mm?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.