• Šusa1

    Nazdar Olomóčáci a Prostijováci, tak keré z vás pojede letos to šlapko? Meslim, že je to 4.9.2010.

    0 0
    • šlapatko  

      Nač se honit po závodech, budu si užívat Beskydy a Hostýnky:-)

      0 0
      • Šusa1  

        Šlapka přece není závod, jeto jen vyjížďka.

        0 0
        • šlapatko  

          Aha, pardon.Myslel jsem že zase nějaká chrťárna?:-D

          0 0
          • Šusa1  

            no, ale já stejně jezdím všechno chrtem:-)))

            0 0
            • šlapatko  

              Ale jo,taky se rád zmáčknu.Mám rád malé akcičky a většinou se všechno nasere do jednoho výkendu.4.9 se jede Štrauzák a zrtovna budu jinde:-(.Je to časovka na Jívovou, kousek od Olomouce.

              0 0
    • drsnej márvin  

      … no přijedu se tam podívat :-)

      0 0
    • vojta  

      Co antichrti ? Chysta se nekdo ?

      0 0
      • Martin  

        nee, koliduje mi to s jinou akcí :-)

        0 0
        • vojta  

          Skoda, spolehal jsem na tebe ;-) Nemas cirou nahodou mail na Hejdika, ze bych se ho poptal ? Pokud ano, posli mi ho prosim na mail v profilu

          0 0
    • ronin  

      Letos mi to nevyjde, ať máte lepší počasí než na Vandru.

      0 0
      • drsnej márvin  

        … srabe :-)) … tak já snad nakonec pojedu sám :-(

        0 0
        • Šusa1  

          Kdo to už jel? Já jsem jel zatím jen vandr, rád bych se někoho chytil.

          0 0
          • drsnej márvin  

            No já jedu určitě … sice budu opět po večírku … ale na čerstvém vzduch se nejlíp léčí kocovinka … MTB 80 to jistí.

            0 0
      • Šusa1  

        na vandru bylo přece krásně, no až na ten konec:-)

        0 0
        • xshreck  

          Až na to že jsme se brodili furt blátem :) :-D

          0 0
          • Martin  

            kup si silničku, na cestě bláto skoro nenajdeš :-)

            0 0
            • xshreck  

              Já si koupil silniční kola, na tom pojedu silničku když bude hnusně xD

              Ale když bude zase chcat, tak tam asi nepudu :( ( podle radaru uvidíme ).

              Pojedeš nějakou silnici? :) Já doufám že bych to ujel xD :-)

              0 0
              • Martin  

                já ještě vůbec nevím co budu nebo nebudu dělat, v tom termínu se mi kříží tři akce s podobnou atraktivitou :-)

                0 0
        • ronin  

          Právě konec byl pro mě vysvobození. Při krupobití a následném padání vody jsem byl zbaven i s kolem bláta množství větší než malé :)

          když se dívám zpětně na foto, tak se směju a zároveň mě mrazí

          0 0
          • drsnej márvin  

            No teď po tomto týdnu pršení to asi o moc lepší nebude ani na vandru … každopádně sem nazul dopředu novou kendu karmu a přední sem šupl dozadu, tak snad to moc klouzat nebude :-) … a na té zadní je ještě uprostřed pořád zbytek špuntíků a to má guma cca 4200 najeto

            0 0
            • ronin  

              Nepomůže nic, ani samočistící blaťák :) Co pro ten diplom člověk nepodstoupí…

              0 0
              • drsnej márvin  

                chyba jezdce … já to jel taky a projel :-))))))))

                0 0
              • xshreck  

                To byla ta první pasáž že? :-) přes pole, v blátě… pak přes silnici a do menšího kopečka :-D Tam stavěl každý … :-D

                0 0
      • drsnej márvin  

        Tak sem byl srab i já a nejel … ranní pohled na meteoradar měpřesvědčil … a dvouhodinové pršení po obědě mu dalo za pravdu … no a jet v dešti a 13 stupních se mě teda faaaakt nechtělo :-))

        0 0
        • Martin  

          mně stačil štrauzák a i tak jsem se musel doma zouvat i z ponožek na chodbě, abych si nezaťapal koberec :)

          0 0
        • Šusa1  

          Tak, Tak taky jsem nejel. Nerad byl byl na Jedovnice nachcípanej.

          0 0
        • ronin  

          Škoda že vám to nevyšlo. Můžem si to zajet v rámci podzimních/zimních vyjížděk. U nás dnes jasno, teplo a 70 na kontě.

          0 0
          • Šusa1  

            OK, navrhni termín, popř. založ nové téma ať se nás sjede víc.

            0 0
            • ronin  

              Mapu mám z minula na papíře i v hlavě, druhá půlka října se dostanu do PV-city. Tak to tu pak oživím.

              0 0
          • drsnej márvin  

            čau pane … tady nic moc i dnes … takže mě ani nes.. že musm do práce … a odpo taky nikam nemůžu musím být na telefonu, kdyby náhodou …

            0 0
          • drsnej márvin  

            souhlasím na konci měsíce je pár dní volna kolem sv. Vency tak by jsme to měli dát :-)) … i já mám mapu v hlavě :-)

            0 0
        • xshreck  

          Taky jsme nejeli při pohledu ven. Nemám tu ani oblečení na chladno :(

          0 0
          • Frostty  

            Tebe musí hřát mládí přece :o))!

            0 0
            • xshreck  

              :-) kec. A tebe co teda? :-D Nerad jezdím v dešti. Tak co.

              Ty jsi tam byl? Nemáš pls trasy?

              0 0
              • Frostty  

                Mě hřeje šliovica, i když na kole teda nepiju – takže jen myšlenka na švestky 54% a je to cajk :o)).

                Kdybych nesmrděl v práci tak bych tam byl pečené vařené. Ne trasy nemám a ani sem se po nich nepídil.

                0 0
    • xshreck  

      pokud bude pěkně – a nebude bláto, tak pojedem nějakou tu 60 nebo 80 MTB … když bude hnusně tak pojedu asik zkusit 176 na praděd :-) Jestli to dám nebo ne-e xD

      0 0
      • Martin  

        jo, tak praděd by byla opravdová lahůdka :-) tam bude kosa jak kráva

        0 0
        • xshreck  

          Jj, mám na kole přidělaný nosič, brašny… a jestli to pojedu tak tam naházím hadry, nějakou pláštěnku a pojedu :-D

          0 0
    • Medunka  

      Byla jsem na akci na Běleckém mlýně a říkám si, prší a tolik cyklistů. Byla jsem ráda, že jsem uvnitř, v teple a že nemusím nikam na kolo.

      Ale poslechem jsem se bavila historkama některých bajkerů, kteří popisovali dosavadní průběh jejich cesty :-D

      0 0
    • ronin  

      Ahoj, co si tu Smržickou Šlápotu zajet 23.nebo 24. října. Snad se nám vyprší o víkendu a ten příští bude OK. Podle aktuálního počasí si to můžem samozřejmě naplánovat dle libosti (Marvinovi trailíky super). Hospod je po cestě mnoho a zpět je to jenom z kopce :) cca v 10:00 na Splávku

      Pokud nebude pršet jedu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.