• JudyN15

    Měním novou Skarebu za vidli SID Team 80mm.

    Rád bych se zeptal, pokud nemáte někdo zkušenosti především s touto SIDou a jestli je SID funkčně o něco dále, než Skareba.

     

    Skareb jsem bohužel musel po první vyjížďce sundat…jsem na ní těžký.. :(((

    Tímto se chci i optat, jestli by o Skarebu nebyl zájem. (1×jetá s 23měsíci záruky)

    0 0
    • kubad  

      to by me zajimalo jak kdo drzi zaruku na vidlici co se 3 roky nedela :-( a pokud myslis stareho sida s 28mm nohama tak to je z louze do blata pokud noveho s 32 mm nohama tak ten bude slouzit dobre

      0 0
    • Wojtek  

      jak vypadá?

      0 0
      • JudyN15  

        To je ona

        0 0
        • Wojtek  

          :-D

          myslím tu Skareb

          0 0
          • JudyN15  

            :-) Sorry

            0 0
            • Wojtek  

              a za kolik by byla?

              a je to vzduchovka?,jaký zdvih?

              a to je taková značka?Skareb,nebo je to jen druh

              0 0
              • jIrI___  

                Wojtku ty jsi eso… Neni thread, kde bys nehodil nějakou perlu :)

                0 0
              • kubad  

                Manitou Skareb 2003 az 2005 se vyrabela tusim

                0 0
                • Wojtek  

                  aha,:-D

                  za kolik jí prodáváš?

                  0 0
                  • JudyN15  

                    Popis : zdvih 80mm, tlumení je vzduch, regulace odskoku, lock-out s TPC, najeto cca 50km, sloupek 205mm, koupená na začátku roku 2009 za 9990,–. teď nechám za 4500,–

                     
                    0 0
                    • Wojtek  

                      kdybys ji o 4000 zlevnil,tak ji koupím

                      0 0
                    • scret  

                      za 4,5? to asi tezko, za to se da koupit R7, ktera je dal…

                      a pruzeni je vzduch, tlumeni je TPC!:)

                      0 0
                      • Wojtek  

                        říkám,když aspon o 3.5 tisíce slevní,tak bych ji asi bral

                        0 0
                        • pavel321  

                          Ty vole za 500 si nekoupis ani poradnej plast, natoz zavodni vidli…

                          0 0
                          • Wojtek  

                            1000?

                            0 0
                            • pavel321  

                              Hele a tos na zacatku myslel vazne, ze bys ji koupil?

                              0 0
                              • Wojtek  

                                vážně

                                0 0
                                • pavel321  

                                  A pride ti normalni „kupovat“ vidli, vo ktery ani nevis, ktera firma ji vyrabi? Jinak clovek, kterej se tim tak desne zabejva a radi v kazdym threadu, by asi nemel trpet tak zakladni neznalosti, jako ze Reverse Arch dela z tech beznejch vidlic akorat Manitou…

                                  0 0
                                  • Blacks  

                                    Nechci Wojtka nikterak shazovat, ale mám pocit, že by opravdu měl nejdřív myslet(pakliže má tedy čim), než cokoli napíše. Taktéž nechápu, že by kupoval vidli o který nic neví, i když na druhou stranu za 500 co nabízel…

                                    A jěště jedna rada Wojtkovi: existuje něco jako Google, případně jiné vyhledávače, pomocí kterých se dá bez problému najít odpověď  na spoustu otázek, aniž by ses musel ztrapňovat a nás nutil pochybovat o tvé inteligenci.

                                    0 0
                    • kubad  

                      za tu cenu cos ji koupil je to strasne, prodejce co ti ji za tuhle cenu prodal by patrilo nakopat. Mam obavu ze za ni ani nehodou nedostanes pozadovanou cenu. typuji tak 3–3,5 max bohuzel. ta vidlice je davno za zanitem :-(

                      0 0
                    • Vilém  

                      za 10t ? to te pekne natahli, nebo se spis zbavili lezaku.

                      0 0
              • mates555  

                mates555 (03.03.2009 19:12:53) 89.102.37.xxx 9×> Jak na zaschlej sekunďák? (^ odpověď na 8× ^) o kolech nevíš nic…jen ke všemu meleš hovadiny aby si tě lidi všimli a neumíš zaujmout znalostma a zkušenostma…jen aby lidi znali wojtka…nebo proč to děláš..?? OdpovědětOdpovědět na zakládající příspěvekZpět na obsah 

                Wojtek (03.03.2009 19:14:10) 89.235.12.xxx 10×> Jak na zaschlej sekunďák? (^ odpověď na 9× ^) o kolech vím hodně OdpovědětOdpovědět na zakládající příspěvekZpět na obsah 

                Wojtek (03.03.2009 19:14:29) 89.235.12.xxx 11×> Jak na zaschlej sekunďák? (^ odpověď na 10× ^) jen to někteří nedokážou ocenit OdpovědětOdpovědět na zakládající příspěvekZpět na obsah

                 

                Tohle bys ale mohl vědět…mě to jen utvrdilo v tom co už jsem psal…:-)

                0 0
    • Blade  

      Myslíš, že sis SIDem oproti Skarebovi pomohl, když jsi na Skareba těžkej?

      0 0
      • JudyN15  

        mám 74kg, tak nepředpokládám, že jsem nějak výrazně težký. Ovšem 2005 Skareba nemá pružinu, ale jen vzduch a při max. tlaku 190psi je na můj vkus stále moc měkká…

        0 0
        • Wojtek  

          tak to skus nafoukat víc,bud ti bouchne,nebo bude fungovat :-)

          a to ti často chodila na doraz,nebo co?

          0 0
          • JudyN15  

            Občas šla a celkově byla na můj pocit moc měkká. Přefukovat jí právě nechci, aby se jí něco nestalo…

            0 0
            • Wojtek  

              tak možná,bys potřeboval pevnou :-D

                

              né,ftip :-)

              0 0
            • pavel321  

              To dobre delas;) To mi pride jako naprosto debilni napad, prefukovat vidlici, pac logicky v ni sou veci jako tesneni apod. a ty snesou jen urcitej tlak…

              Wojtku, kolik mas zkusenosti se vzducohvejma vidlicema?

              0 0
        • kubad  

          tak to sem blbe pochopil :-) na 74kg bude Sid v pohode

          0 0
        • Luma  

          To nechápu,Skareba jsem měl,vážím 73kg a takový tlak co vozíš ty jsem tam v životě neměl vozil jsem jí na max 130Psi a to už bylo moc.

          0 0
          • XC-biker1  

            Já vážim něco málo přes 60kg… a tlak jsem daval 150–160 .. . a i tak šla při větším narazu nadoraz… nevim kde je chyba… je to  ročnik 04, 80mm, comp

            0 0
    • JudyN15  

      Ta SIDa má ventilky na foukání v levé noze nahoře i dole? = na hoře je to pro zvyšování tuhosti tlumení a zespodu je to na odskok, nebo odskok je zespod na pravé noze..?

      Kolik jsou max tlaky na SIDa?

      Rock Shox jsem měl naposled cca 5let zpět stařičkou Judy C :) , ale ta chodila jak hutě :))) , tak se omlouvám za neznalost.

      0 0
    • MARIN  

      jestli jsi na skareba tezkej staci vymenit pruzina.

      Jinak ten SID a Skareb jsou co se tuhosti stejne vidlice = malo tuhe a kroutici se ale na V brzdy dostatecne

      0 0
    • mates555  

      omlouvám se za OT…ale nechci zakládat další téma…

      Kolik je zhruba váhovej "strop"jezdce při kterým se dá ještě vpohodě použít novej sid(32mm nohy)???

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.