Singly Kokořínsko - sobota 3.11.

38 nepřečtených
  • ZuzicK

    Ahoj, chystáme bike touto pěknou krajinkou, doufejme, že vyjde počásko. Přesná trasa zatim není k dispozici, ale snad ji tady do konce týdne přibližně nastínim (ale jsem si jistá, že to bude výživný :)).

    Sraz: 10.00 na parkovišti u Housky (je tam jen jedno)

    Doplnění energie plánováno v Ráji.

    Tempo jako vždy.. na pohodu ;) Trasu zvládne každý biker :)

    0 0
    • Jirik123  

      Uz jsem chtel napsat ze jedu, ale ted jsem si vzpomnel, ze babicka slavi 80 narozeniny.. Tak priste no:-)

      0 0
    • mr.antik  

      Juhů. Jedno místo z Liberce / Jablonce je volné. Možná i dvě, ale to už by byla tlačena.

      0 0
    • scoty  

      Jedu!

      Musím se podívat, jestli nemají u konkurence lepší písek..:-))

      …a když bude to doplňování energie v Ráji…:-)

      0 0
    • Allexx  

      Tam jsem řádil zrovna tuhle sobotu,je tam pěkně,3-krát na zemi a domů jsem se vracel s prochladnutým namoženým kolenem(jsem myslel,že bolestí nedojedu),jinak super!.

      0 0
    • blue  

      tak už se to nějak rýsuje? :-)

      0 0
      • jecnak  

        Mne to trochu nahlodalo jet v nedeli. V sobotu bohuzel nemuzu.

        0 0
        • tk  

          toz jako dybych ukecal meefu na dopravu, nebo me nekdo vzal z phy, tak bych byl taky pro nedeli. v sobotu jedem rubat na cembarbeit k benesovu.

          0 0
    • scret  

      jel bych v nedelu…

      0 0
    • fík  

      zkusím tedy opět předstírat „bikera“, mohu přibrat do auta ještě další dva zájemce (i s kolama), předpokládaný odjezd z Phy v cca 7:45 (Hostivař konečná 22) P.S. ZuzicKo „a né že né“ vracíme se z Č.D. do Phy místo v Ne už zítra večer, jinak mně prosím Tě varuj SMSkou na 603 254 468. Díky a moc se těším.

      0 0
    • v POHODÌ klokan  

      To bych docela jel, ale mám to tam asi 60km,to bych musel vyjet za tmy a mrazu abych tam dojel :-)

      0 0
    • ZuzicK  

      Tak dneska jsme byli projet část zítřejšího bajku a vyčistili krásný singlík :) . Pokavad pokavad budou chtít i vaše polovičky, máme objízdné trasy. Na všchny se těšíme ;) PS: @scoty: téměř žádný píseček tam nejni, je to ve stylu listí a lístečků :)

      0 0
      • mr.antik  

        já už jsem taky vyčistl bajk, tak se těšim až ho zejtra zas za.s.ru

        0 0
    • mr.antik  

      Tak jsem koukám první dorazil, singly byly teda prvotřídní, atmosféra parádní, počasí taky, počet lidí tak akorát, všechny pády snad bez následků, takže ideálně strávená sobota.

      0 0
    • bajkr  

      bylo to fajn rad sem vas poznal :o) příště si vezmu vic pružení :oD

      0 0
    • scoty  

      Krásná krajina, cesty a singlíky, výjezdy, sjezdy, hravá technika a přátelé bajku. Absolutní spokojenost !

      Ještě jednou dík Zuzce a bajkerům z Bělé :))

      0 0
    • ZuzicK  

      díky všem, bylo to opět skvělý ;)

      0 0
    • scoty  

      ..stačí pořádně rozšlapat, odraz.. a je z tebe praotec Bajkr na Řípu..:-))

      ..některé jedince jsme museli držet, protože to pořád chtěli zkusit..

      0 0
      • scoty  

        zatleskali jsme mr.antíkovi, který to projel po hraně s bravurou jemu vlastní..mně osobně nakopávalo..:))) nakonec jsme vzali kola pěkně do „teplejch“ a vrátili se zpátky na singl..

        0 0
        • mr.antik  

          v takovejch terénech to jezdí samo :-) Hned bych tam klidně vyrazil znovu.

          0 0
          • ZuzicK  

            škoda, že nás ti myslivci nepustili na původně plánovanou trasu, to bys byl v sedmym nebi :) (pro ty co tam nebyli, naháněli a stříleli tam chudinky prasátka)

            0 0
            • scoty  

              To víš, „když oni by se přemnožili…“(((

              ..ti lesní „kropiči“(rádo­bymyslivci) jsou mi čím dál méně sympatičtí…(

              0 0
              • fík  

                dva kusy prý odvezla sanitka, ale neřekli nám jestli šlo o „potrefený svině“ nebo pomstu poraněných a přeživších prasátek

                P.S. z Ráje jsem, šel po „halali“ na rozcestí pod Drnclíkem (čz s zz) po staré čz, dnes ji používají asi pro koně, a myslím, že by to mohlo být po cca 30 min brigádičce nahoru potom dolů velmi „zajímavé“, na závěr dva koňsko – cyklokrosové skoky

                0 0
                • ZuzicK  

                  :D jsme si říkali, jestli se náhodou nesestřelej navzájem, když to tam šili jak blázni.. ale představa, jak kanec žene myslivce je lepší :)

                  0 0
                • mr.antik  

                  koňská stezka :-)

                  0 0
                  • fík  

                    je to les, žádná ztvrdlá polñačka a oni tam ti koni asi stejně moc často nechodí, začátek nahoře je nejen pro koně dost X, ale pro Tebe „Mr. Antik“ ideální pro získání optimální rychlosti, ale určitě nejdřív projít a pročistit

                    0 0
  • Jirik123

    kdy se pojede znova? :-)

    0 0
    • ZuzicK  

      tady v brzký době asi ne.. na příští týd se zatim nic neplánuje kvůli Spotlifu a na ten další zase plánuje scoty..

      0 0
      • fík  

        tak to abych začal rovnat, vyklepávat atd. … jinak pěšárna byla taky fajn viz. např. foto

        0 0
      • fík  

        Medovinový doping, cca 2 055 m před tím než jsem se stal koloběžkářem a cca 4 110 m než jsem se stal pěšákem

        0 0
        • Jirik123  

          nejak tam nevidim tu medovinu, ale je to hezka fotka:-)

          jak se biker stane pesakem? zradila snad technika?

          0 0
          • mr.antik  

            já tu medovinu vidím :-)) Technika nezdradila, jen jeden klacík se namotal tam kam neměl a vzal s sebou i přehazovačku a patku…

            0 0
          • fík  

            medovina se nese v pravé Zuzčině ruce, (pořadatel této akce zvýšil, již z minulých singlů laťku nasazenou od scotyho do oblasti nejbujnější fantazie, k hranici bíkových snů),

            kolo si asi vybralo zasloužený odpočinek, no kdyby na mně chtěl rajtovat „celý“ den, nahoru dolu, někdo cca 8× těžší, tak nevydržím ani ty 2 km tam a 2 km zpátky

            foto: při snaze o zajištění náhradního „bíka“ jsem absolvoval proceduru elektroléčby p. kolene (zcela zadarmo)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.