Sid 2014 vs Reba 2013 citlivost

6 nepřečtených
  • davve

    Nedá mi to a musím tu napsat – nedávno jsem si koupil z bazaru skoro novou bílou Rock shox sid solo air 2014 29" s černýma kluzákama, kupoval jsem ji hlavně kvůli pevné ose a tapered sloupku.. Myslel jsem si, že ty nové černé kluzáky pro rok 2014 mě budou s kolem ladit, ale po nasazení v reálu vypadají fakt hodně „levně“, k rámu se vůbec nehodí… nemohl jsem si na ně zvyknout, tak jsem si řekl vidlu někomu střelím dál a koupím ve výprodeji rebu 2013 a basta.. A jakože budu spokojený.. Reba dorazila, kolo najednou prokouklo, ale co mě totálně dožralo je úplně jiný průběh chodu vidlice než měla Sidka 2014 – než se dá vůbec do zdvihu tak je třeba o hodně větší síly, a to za stejného tlaku jako u Sidky, která chodila ze začátku jak dual air (jako po másle..) Ubrat tlak pro zvýšení citlivosti nemůžu, protože bych chodil na doraz. Obě dvě vidlice jsou solo air – to ty solo air komory od roku 2014 nějak přepracovali? Vím, že zde bylo hodně negativních ohlasů na solo air reby 2013, ale na modely 2014 jsem už nic nenašel. Máte s tím nějaké zkušenosti?

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.