ShiXTR-RD950/952 Hladam zniceny diel

17 nepřečtených
  • cbb

    Zdravim vsetkych,

    na mojej prehadzovacke ShiXTR RD-M952 mi praskla upinacia/prepatova podlozka (vid na obrazku). Moze niekto pomoct? Popripade odkupim znicenu prehadzovacku, kde je tato podlozka OK. Mam zaujem len o tuto podlozku, vsetko ostatne je OK.

    Vdaka za pomoc.

    0 0
    • JSt  

      na starym veloce saltru jsem mel taky prasklou tu zarazku, tak jsem to vzal ze stare acery, lehce priohybal a funguje vse vpohode :-). myslim, ze v nejhorsim je to i reseni pro tebe ;-)

      0 0
    • miki  

      Tak to bude problém ,protože XTR má tento díl z hliníku a jinej rozměr než třeba XT ,Taky se mi to stalo a musel jsem si ho objednat z Německa ,českej Paul Lange nemá.cena cca 20€

      0 0
      • cbb  

        Dakujem za tip. Skusim sa popytat u nemcov. Nasiel som jednu sadu na nete, ale v USA, uvidime, co mi odpovedia. Po prepocte to vyslo na nejakych 15EUR bez postovneho. Vdaka za tip.

        0 0
      • McBlacky  

        kde konkrétně jsi to sehnal? sháním vodítko na 971

        0 0
        • cbb  

          Servus, nasiel som u Niagara Cycle Works, ale bohuzial, neposielaju mimo US a Canada :( Takze nic. Skusim kontaktovat Paul Lange v Nemecku.

          0 0
          • McBlacky  

            no já našel v USA karbon vodítko Yumeya zlevněný na 50usd ale počšotvný 30usd jim k tomu fakt nedám :(

            0 0
            • martinpav  

              shipito.com

              Male veci posielaju vyslovene za par supov. Preprava tensiometera ma stala 11$.

              0 0
            • kubad  

              povaluje se mě doma jedna lehlá, ramínko je OK když tak mejl

              0 0
              • miki  

                Davide,Ty to hrneš do skříní doma lopatama,když náš skoro všechno.:-)))

                0 0
                • kubad  

                  ale znáš to servisuješ spoustě kamošů, tak se toho při tunigu a výměnách kopec do skříně nahrne no :-)

                  0 0
              • McBlacky  

                dík, máš to v mailu

                0 0
                • kubad  

                  jj teď sem se k tomu dostal, za chvilku máš odpověď

                  0 0
    • roud  

      jestli to je alu nech to svařit ********* to už stejnak je a podle mě to pude celkem v klidu dát dokupy…

      0 0
      • Bulda  

        víš, jak je to velký? …kanon na vrabce, by se to cely roztavilo :)

        urco tam po nejaky maly uprave pujde dat neco z jiny prehazky a kdyz uz, tak nejlip ocel a je klid

        0 0
    • kali222  

      kdyby nekdo nahanel celou prehazku, tak jsem ji tu mel v bazaru… ale clovek, kterej ji chtel, si ji za cely mesic nebyl schopnej vyzvednout z posty :/

      0 0
    • lodyh  

      prdlo mi to na úplně stejný přehazce. vzal sem to z namotaný lx asi 5 let starý a xtrko jezdí doteď…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.