• luk.ash2

Neválí se někomu doma sedlovka o rozměru 26.2? potřebuju na starou silničku, dík

0 0
    • gazman  

Mám v garáži toto nejsemsi jistý průměrem.

0 0
      • luk.ash2  

A mohl by ses mrknout nebo jí změřit? dík

0 0
        • gazman  

Tak nic z toho mněl jsem ji připravenou na GF tassajara a jestli to maj na netu dobře napsané tak ten má 27,2mm.

0 0
    • Volf  

Škoda, že nehledáš 26,4 mm. Mám doma jednoho Syncrose v tomto průměru.

0 0
      • Luma  

Sice sháním 26,8 ale prosím tě mužeš hodit foto a cenu. mail: LumirB@seznam.cz

0 0
        • DAWE25  

Tu 26,8 sháníš na Scotta?

0 0
          • Luma  

Ne na Schwinna Moab,kolo je v profilu-jinak idealní by byla Easton nebo Race Face,ať mi to pasuje k představci nebo vlajdam.A délka min 350mm

0 0
            • TinkTink  

Mam tu stribrnou Race Face Prodigy…26,8…400…­ale stribrna :-)

0 0
        • kubad  

mrkni do e-mailu

0 0
        • miki  

26,8 Ti pošlu za poštovný. Scott nebo Ritchey

0 0
        • kali222  

26,8 exu primej zamek by jsi predpokladam nechtel :P -stribrna

0 0
          • Luma  

Díky za nabídku ale potřebuji hokejku,přímý zámek nechci.

0 0
      • scret  

jakou delku? a barvu? dik

0 0
      • soc  

No pokud jsi tu sedlovku ještě neudal někomu jinému, taky bych měl zájem. Jsem prakticky ve stejné situaci jako Luma, taky sháním nějakou pěknou sedlovku na Schwinna a chtěl bych právě Syncros. Ukus se mi prosím Tě ozvat, jestli by byla ještě k mání.

0 0
        • soc  

Poslední věta má samozřejmě začínat slvem Zkus … jinak mejl mám v profilu… dík

0 0
    • scret  

prifarim se k tomuhle threadu, hodila by se mi 26,6 ale mohla by byt i 26,4 kterou bych jemne vypodlozil, stribrna a tak cca 350ka, nema nekdo?:)

a potom zadni naboj XT (do r.v. 98)

diky

0 0
    • alinceb  

Pokusím se oživit tenhle mrtvý thread…Právě jsem dostavěl silničku s rámem F1. Mám na něm krásnou, ale podranou sedlovku Campa (že je podraná mi zas tak nevadí). Teď jsem byl kolo projet a zjistil sem, že sedlovka je na mě moc krátká:( Nemáte pls někdo doma nějakou hezkou hliníkovou sedlovku tak 300mm? Nejlíp silniční „žiletku“,ale buhví, jestli se tak dlouhé dělaly…

0 0
    • orm  

Nemá někdo, nejlépe z Brna, doma sedlovku o průměru 26.2 délky alespoň 350mm naprodej? Pokud ano, tak napište. Díky.

0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.