Sedlo do 1000 Kč (Online teď hned xD)

11 nepřečtených
  • magicdan

    Dobré ráno,

    Jaký sedlo by jste mi doporučili?… Vím že každému vyhovuje něco jiného, ale i přesto by mě zajímalo co vozíte, a jak se Vám natom sedí?!…

    Díky…

    Anketa: Jaký sedlo?

    1x
    10%
    0x
    0%
    3x
    30%
    0x
    0%
    6x
    60%
    0 0
    • magicdan  
      • bílé, nebo černé (k mému bajku)?

      Zatím jsem koukal na:

      1. tohle
      2. tohle
      3. tohle
      4. a

      tohle

      0 0
    • alinceb  

      Ono těžko říct, každý má jinou prdel a taky každý si jinak zvyká a je jinak náročný. V neposlední řadě hodně záleží na plíně.

      Já mám tohle velo , což je v podstatě kopie SI SLR za poloviční cenu, a chystám se ozkoušet jiné velo v černé nebo v bílé . Titanové ližiny za takovou cenu už myslím nabídne jen Pells Aie:R

      0 0
      • magicdan  

        To první co máš se mi líbí :)) A nebo to poslední navrhované, ale ta barva docela odvážná :D :)) Díky za příspěvek ;)

        0 0
      • nooski  

        To Velo mám taky, vozím ho roky, ale jako kopie SLR jen vypadá. V detailech je tvarované jinak, ale o to zásadněji. Jinak je lehoučké a ten potah je po snad 6, 7-mi letech jak nový, jen se sedlo malinko prosedělo.

        0 0
        • alinceb  

          Já vim, že ho máš:) Já ho koupil jeté asi za 250k na zkoušku, ale ještě jsem na něm nejel – nebylo kdy. Ale mohlo by to být ok:) Reálná váha 189g :)

          0 0
          • nooski  

            Moje 185g :-P, přesně jak SLR XP. Jojo slouží na dvojce. Ale na delší štreky mám SLR raději. Velo mi po delší době nějak utlačuje vercajk, ale to už může být i tím prosezením.

            0 0
    • kyjosek  

      já mám na horáku SLR XP, je to sice dražší, ale podle mě se vyplatí připlatit, sedla jsou lehoučký a kvalitně zpracovaný, ostatně od Selle Italia vozí v mém okolí hodně lidí, silničáře zase vidím hodně vozit fizik, ten mám taky na silnici, ale na bika bych si ho nedal, když teda nad tím přemýšlím, tak bych si zase na silnici nedával SLR, takže fakt záleží jak ti co při jakém posezu na různých kolech sedne a jakou máš prdel eventuelně vložku

      0 0
      • nooski  

        Řekl bych že SLR je hlavně silniční sedlo, ale na biku se mi na něm sedělo fajně, ikdyž na nějaké pády rozhodně není.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.