• Madman1

    zdarec lidičky, potřeboval bych poradit, dnes jsem si koupil Mobilní telefon Samsung E250 a chtěl bych si do něj pořídit paměťovou kartu Sandisk MicroSD o kapacitě 8GB.problém je v tom že mi výrobce mobilu odpověděl tak, že mobili jsou garantovány a vyzkoušeny s max 2GB kartou a mě by zajímalo, jestli to máte někdo podobnou kombinaci jako chci já a nebo i větší, protože spolužák má ten samý mobil jen kartu o kapacitě 15GB, ale mě zaráží jen jedno a to označení karet a to MicroSDHC(HC-high capacity) a nevím jestli mobil kartu detekuije o plné kapacitě, ted bikeři radte, děkuji všem za každou radu a nebo i jiný typ

    0 0
    • jIrI___  

      Kasli na kartu, driv se taky mobily na pametovku nedelaly a nikomu to nevadilo :-)))

      0 0
      • Madman1  

        no to víš že jo ty brďo já to mám místo mp3 přehrávače a potřebuju to dost nutně a kupovat si dvě nebo tři 2GB karty nechci, ale ta karta stojí 1400 asi s poštovným a čtečkou, tak proto se ptám…

        0 0
        • kime  

          Myslím že to tam nepůjde, mám Samsung U600, a max. 2GB, zkus se zeptat na nějakým mobilním foru, třeba na www.mobilmania.cz tam ti určitě poradí.

          0 0
    • Jigsaw  

      urcite tam nepude, mam U600 kterej je o nekolik trid lepsi a jdou tam jenom 2gb

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.