• slai

    kdo poradí-vidlice se nevrací do plného zdvihu plněna na zhruba 120Psi tlumení plně otevřeno-zůstává viset zhruba 150–200mm podotýkám bez zatížení zdvih vidlice 130mm najeto má asi 200km takže nová

    0 0
    • marapara  

      Vidle by se měla po zajetí rozebrat a promazat. Rock Shox tam dává olej jen tak na 200–300 km. Pak vidle začne přidrhávat z kraje zvihu. Takže určitě servis, výměna a doplnení olejů a pak by se vidělo.

      0 0
    • mab  

      nejak se ztracim v tech milimetrech, ale jinak samozrejme bezny servis – vymenu oleju a pak uvidis.

      0 0
    • revish  

      mam na reconu najeto asi 1500km a nic podobneho se mi nestalo, po 300 mozna vic km jsem ho rozebral, vycistil namazal a dolil olej zespodu do nohou a nahoru na vzduchovy pistek a vidle funguje dal, jedine co jsem zpozoroval je zajizdeni vidle do zdvihu pri vyjezdu do kopce se zamcenym lockem. Lock vsak nepouzivam a tak si bez problemu uzivam paradni citlivosti at uz po rovine nebo v kopci ci ve sjezdech

      0 0
    • slai  

      oprava 15–20mm před koncem zdvihu

      0 0
      • Mistake  

        ja mam tuhle vidlici rok…asi to fakt chce po 300 km rozebrat a promazat, pze ja jsem po 600 km utrhnul pist a zlikvidoval pist a gufero…ale nevim presne, co to zpusobilo…tak mi ji vyreklamovali a ted slape jak svycarsky hodinky…kdyz je nafoukla na 7 atmosfer a min, tak se nori i pri vyplym lockoutu…chce ji to dat tak 9 atmosfer a pak ok…mam 80mm zdvih, pri sjezdech a obcasnejch skocich mi de 5mm pod korunku a to vazim jen 75kg…zadny narazy necejtim, tak nic neresim :)…jinak jsem naprosto spokojen, do budoucna pro jistotu zvysim zdvih na 100mm, tot vse

        0 0
    • dancing dog  

      Neskutečně závidím Vám všem těm, co mají odvahu a zkušenost vidlici rozebrat…

      0 0
      • jonti  

        Nie je sa coho bat, jedine toho, ze sa zaspinis od oleja, vacsinou je to dost jednoduche, ak mas schemu. A prinajhorsom ju potom rozobranu donesies do servisu a priznas sa k nesikovnosti :)

        0 0
    • jonti  

      Ono to je normalne, lebo aj v negativnej komore mas nejaky vzduch. Hoci tych 15mm je trochu vela, tak 10mm je bezne.

      0 0
      • simon111  

        Nechci zakládat nový thread, tak to hodím tady.. Procházím si e-bay a narazil jsem tady na to: cgi.ebay.com/08-ROCK-SHOX-RECON-351-U-TURN-POP-LOCK-OUT-85–130-NEW_W0QQitemZ23021907434­3QQihZ013QQca­tegoryZ58086QQss­PageNameZWDVWQQrdZ1QQ­cmdZViewItem Myslíte, že by se to vyplatilo koupit? Na kole teď mám toru 302, ale tady ta vidla mi příjde hodně levná(zatím). Nemusela by to být špatná investice, pokud bych nešel celkově přes 200$.

        0 0
        • simon111  

          A když přihodíte nějaké zkušenosti, budu rád.

          0 0
        • McBlacky  

          pošta 60 usd + počítej 20% clo, aby se ti to vyplatilo, tak bys ji musel koupit za cca 160usd a vyšlo by tě to v českejch na 5000kč. Ale reálně to půjde dle mého za 200 minimálně

          0 0
          • simon111  

            Clo je 20% ? Celkem dost.. No, ale zatím se ta cena drží dole.. Tam se začně přihazovat pár minut před koncem, budu doufat, že to lidi přehlídnou

            0 0
            • McBlacky  

              pak dej vedet, mám tu samou 2006 a je super, akorát musíš mít pružinu na svoji váhu, ale tu koupíš i tady.

              0 0
              • simon111  

                snad to výjde..

                0 0
                • kolečko  

                  Jenže prodejce má stanovenou minimální cenu a ta ještě nebyla dosažena. V nabídce má i Recona s přímým kupem za $320, takže pochybuju, že by tu rezervu nastavil nějak nízko. V minulých aukcích prodal Recony od 275 výše.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    je tam napsáno reserve 77 ne?

                    0 0
                    • kolečko  

                      Reserve not met – rezerva nebyla dosažena. Těch současných $76 je momentální nejvyšší nabídka a kdyby byla poslední, stejně by ten přihazující aukci nevyhrál.

                      0 0
                      • McBlacky  

                        (Enter US $77.00 or more) takže myslím že 77 je rezerva

                        0 0
                        • kolečko  

                          Když si to myslíš, nebudu ti to vyvracet. Ale přečti si povídání o rezervě přímo na e-bay. Fakt to je tak, jak říkám.

                          0 0
                          • McBlacky  

                            oki dík za info

                            0 0
                          • simon111  

                            Kde tam najdu ti rezervu? Mělo by to tam být někde na očích.. Navíc, příliš nechápu, proč se rovnou nezačne na minimu, které si prodejce představuje, pak je to jenom šaškárna.

                            0 0
                            • kolečko  

                              Nenajdeš ji tam, pokud jí nějaká nabídka nedosáhne. Je na volbě prodávajícího, jestli začne na minimální ceně nebo stanoví tajnou rezervu. Taky mi uniká smysl.

                              0 0
                              • Pebe  

                                smysl to má imho takovej, že když končí aukce a ty tu věc moc chceš, tak nestíháš přihazovat po 1USD abys dosáhl rezervy s co nejmnší možnou cenou. Přihodáš, 10,20 a víc USD a prodávající doufá, že přetáhneš rezervu o nějaký ten USD

                                0 0
                        • Pebe  

                          je to jak říká kolečko, dokud je tam Reserve not met, tak nejvyšší nabídka prodávajícího neuspokojuje a neprodá. Těch 77USD je nejniřší možná další cena, kterou když přihodíš, budeš platit. Taky si všimni že hodně aukcí má v názvu NO RESERVE, znamená to, že pordávající prodá za jakoukoliv cenu.

                          0 0
                          • McBlacky  

                            jasně to vím, jen jsem si to spletl s minimum starting price. Což je to samý akorát viditelný.

                            0 0
                          • simon111  

                            Hm.. no, to je taková blbá pojistka teda.. Ať si tam dá rovnou min. cenu třeba na 150USD.. to je nečistá hra..

                            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.