RockShox reverb - jak zvýšit sedlovku po utržení kabelu?

5 nepřečtených
 • koubic8

  Ahoj,

  loni na bike dovolené jsem po pádu zlomil trn na páčce reverba, takže z kabelu vytekl olej a já se sedlovkou nemohl dělat vůbec nic. Jediné štěstí bylo, že jsem neměl sedlovku zaaretovanou úplně dole, takže jsem ji trochu povysunul z rámu a mohl jsem jet ještě 5 dní na kole. Jenže kdyby se mi to stalo se sedlem úplně dole, tak jsem v pr…

  Lze nějak dát sedlovku nahoru i bez použití té páčky na řidítkách? Odvzdušňovací sadu si s sebou na trip brát nebudu. Četl jsem, že k tomu někdo použil objímku (http://www.chainreactioncycles.com/…p-prod108858), ale netuším, jak by se to mělo provést.

  Díky!

  0 0
  • skvedo  

   Ta objímka se stáhne na kluzáku a opře o gufero. Nedovolí potom sedlovce zajíždět.

   Jako nouzovka na chvíli použitelné, ale tuším že to bylo konstruované jako doraz na zkrácení chodu, tedy že nedrží váhu jezdce.

   Zkus se podívat na videa něktedé ze sad na přestavbu pro lanko (jen pro vedení rámem), v některém ukazovali kde je přepouštěcí ventil, který ten bazmek stlačuje (v originále jej stlačuje olej v ovládání). Ale zase bys musel s sebou vrát nějaké nářadí.

   0 0
  • allrose  

   Doplníš hadici a něčém natlakuješ,až vyjede

   Odšroubuješ hadici s mechanizmem u sedlovky (to stříbrné) a něčím tupým zatlačíš na tyčku ve středu a ona vyjede

   0 0
  • Honik  

   Kdyz odsroubujes hadici zespod sedlovky klicem cislo 7 a zatlacis do stredu te stribrne koncovky na které je odvzdusnovak inbusem c. 4, tak jde sedlovka vysunout i zasunout. Nahradis hydrauliku mechanikou.

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.