• friblos

    PIKE 454 DUAL AIR-Zajímají mě Vaše zkušenosti s touto vidlí a hlavně možnosti nastavení-úniky vzduchu,oleje.

    a jak a na co je GATE.

    Hledám vidli která bude dostatečně tuhá na AM skoky max. z 1m a zdvih kolem 140 mm.Stavitelná ani uzamykatelná být nemusí.cena kolem 15000,–ale klidně míñ

     

    do historie jsem se koukal a něco našel ale ty grafy jdou zatím mimo mě

    0 0
    • mr.antik  

      Teď jsem kupoval air u-turn z CRC za 399 liber, to co píšeš zvládne hravě (doufám:-)

       

      http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?…

      0 0
    • kali222  

      bych tam sahl klido pido po z1 rca v """orange retro""" …myslim na ten chain.......

      0 0
    • friblos  

      cena je pěkná tak uvidíme ale mě zajímá zatím spíš to jak se chová během jízdy

      0 0
      • Tušnak  

        Tuhle vidlivi jsem měl možnost projet přes jeden víkend a na to co popisuješ je podle mě ideální.

        Velmi citlivá z kraje kroku, tuhá, a ideálně progresivní… Zaskákal jsem si sní dobře a to nejsem ve vzduchu super tecnik, takže ikdyž jsem zprasil dopad, tak na dno jsem jí snad jen jednou. Ten Dual-air je skvělá věc a vidli si nafoukáš přesně jak chceš. Navíc ta jejich rycloupínací 20mm osa je parádní!

        0 0
      • scret  

        kde to hodlas kupovat? jestli v zahranici, mohl bys vzit i me:) bohuzel ceny u nas nejsou zrovna podle myho gusta:( 15,5tis. je dost…

        ja ji mam u jednoho zdroje zamluvenou za nizsi penize, bohuzel uz je nemaj a nevim jestli uz sezenou 09 model:(

        0 0
        • Tušnak  

          v čem se vlastně bude lišit Pike 09 od 08čky? Kdyš RVL bude mít 140mm a pevnou osu?

          0 0
          • scret  

            heh:) tak to netusim,ale Pike bude porad podle me tuzsi, precijenom vic vahy, vic materialu…

            0 0
            • m4jK  

              No s tou vacsou tuhostou si nie som isty, kedze maju rovnake vonkajsie nohy :) Nieco mozno spravi ta lahsia pevna osa, ale rozdiel bude zanedbatelny :)

              0 0
              • scret  

                laboratorne urcite tuzsi Pike bude, ani ne tak to osou bych rekl, ale spis to hmotnosti, ono precijenom cca 200–300g materialu se trochu projevi… kazdopadne jak jsi psal, tak v realu na biku to pak pujde poznat jen tezko…

                0 0
        • kali222  

          pri kurzu „24kc=1ečko“ a coz je ted vic vychazi na 13 XXX,– na chainu a v cr pike 454 je snad od 11XXX,– toho musis mit nekde za 5,–:P a nebo uz je maj vsude vyprodane,ale v eshopech porad vystavene : )

          0 0
          • scret  

            jenomze ja chci Pika Air U-Turn a ten je i na eshopech V CR za cca 15,5 a vejs :(

            0 0
    • Pavlos  

      uz se to tu resilo mockrat pike dual air nebrat moc progresivni lepsi je si priplatit na air uturn

      jinak pike je pro me nejlepsi vidle co sem zatim jezdil i kdyz chvilicku sem se vozil na pruzinove tore a ta byla krapet citlivejsi ale jinak chod mi nesedel vubec ja radsi zduch:) vanilu sem nejezdil tak nemozu soudit

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.