ROCK MACHINE Wildfire 50 nebo Haibike Pressure RC 2010?

7 nepřečtených
  • lukeenho

    Zdravím. Chci si koupit nový full MTB a protože nejsem žádnej profík, tak bych se s váma chtěl poradit které kolo z těchto 2 si vybrat. Respective jestli máte nějaké jiné tipy/nápady v podobné cenové relaci, sem s nimi prosím.

    Našel jsem 2 zajimavá kola a to buď :

    Haibike Pressure RC 2010 http://www.kubicasport.eu/…NATELNA-CENA

    nebo

    http://www.mojekolo.cz/…0-white-grey

    Jinak ještě dodám, že nejsem nijak pravidelný biker. Kolo používám spíš jen rekreačně. A ještě bych se rád zeptal, jaká velikost se na mě hodí nejlíp? Měřím nějakých 184–5 cm

    Díky moc .)

    0 0
    • PatrikL  

      hmm osobne by som zobral ten hai, ale zišlo by sa nejako znížiť hmotnosť aspoň na tých 14kg :D

      0 0
    • AleZ80  

      Obě vyjdou +/- nastejno. Velikost je nejlepší vyzkoušet:

      1. každé kolo má trochu jinou geometrii
      2. každý člověk má trochu jinou geometrii
      0 0
    • scalar  

      Polož si dvě otázky:

      Potřebuji celoodpružené kolo?

      Opravdu do něj nechci (nemůžu) investovat víc?

      0 0
    • Jauda  

      nedávno jsem měl podobný výběr. Jen bych doporučil spíše toto

      a full je paráda pokud máš v plánu zavítat mimo cestu. Mám 120mm zdvihu a už šel nejednou nadoraz. A to jsem to jen pustil z kopce trochu rychleji.

      Za ty 2 kila hmotnosti proti HT mi to stojí :-D

      0 0
    • lukeenho  

      Díky všem za reakce! Já se přikláním taky k tomu haibiku, ale to jen kvůli vzhledu, technicky tomu moc nerozumím, proto jsem s ptal :)

      scalar : Celoodpružené kolo chci kvůli pohodlí, že bych ho extrémně potřeboval se říct nedá, ale přece jen občas rád zavítám mimo cestu.

      Investovat do něj zatím víc nemůžu i nechci, možná do budoucna si koupím nějaké lepší, tohle by mělo být spíš jen na „zkoušku“

      Jauda: Díky za tip, zvážím to. To kolo vypadá taky pěkně, hlavně je koukám o 1,2 kila lehčí, což jeslti tomu správně rozumím, asi nakonec dost hraje roli.

      0 0
    • vasek80  

      Já kdybych si měl položit otázku jestli nutně potřebuju fulla, tak musím odpovědět že ne. Minimálně 50% najedu po různě nekvalitním asfaltu a dalších 40% terénu by se dalo odjet na celopevném crosu.

      Jenže proč se trápit na HT, když i na rozbitém asfaltu, obrubníku a podobném městském terénu je odpruženej zadek paráda.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.