• MaNo

    Zdravím,prosím o radu.Má Reba 2012 problém se zamykáním i ve verzi zamykání na korunce, nebo jen ve verzi zamykání na řidítkách.

    Díky

    0 0
    • mr.nikdo  

      Co to dela/nedela?

      Problem se zamykanim je nic nerikajici :)

      0 0
    • Josef Šimon  

      Mám na řídítkách a žádný problém. Chtělo by to opravdu více upřesnit.

      0 0
      • MaNo  

        Díky za reakce.Já se chystám na nákup Reby 2012 a před tím jsem si početl, zdali s ní nejsou nějaké problémy a dočetl jsem se, že Reby mají obecně problém se zamykáním. Konkretněji, že nejdou odemknout a je nutné při odemykání zajízdy nadzvednout přední kolo a pak se odemkne.Prý nějaká slabá pružinka v mechanice loku. Možá zbytečně plaším a říkal jsem si, že pojkud to dělá jen na poploku, tak bych ho oželel a stačilo by zamykání na korunce. Má Reba po zamčení nějakou vůli, nebo je zamklá opravdu na tvrdo?

        0 0
        • blisterexist  

          Zbytečně plašíš

          0 0
        • Josef Šimon  

          Asi bych si tím moc nelámal hlavu, mám ji dva roky a všechno maká jak má. Jinak po zamčení se trošku pohupuje, ale nic, co by mě nenechávalo chladným, prostě zamknu, párkrát se propruží a je fakt hodně na těsno, ale ne na 100%.

          0 0
          • MaNo  

            Děkuji a jsem rád, že plaším zbytečně. Jinou vidlici by se mi nechtělo vybírat.

            Nezlobte se a mějte se.

            0 0
          • tomxxx  

            Jasný, rebu 2012 máš dva roky :D

            0 0
        • mr.nikdo  

          Ale ho… Musis mit spravne dlouhe lanko a bowden… A bowden cisty… K tomu spravne mnozstvi oleje a nemas problem.

          0 0
        • h4nz3k  

          Mě to začalo dělat po servisu, nejde odemknout, musím nadhodit přední kolo a pak se odemkne.

          0 0
      • tomxxx  

        Mně se taky občas neodemkne, ale podle mě to není špatnou vidlicí, ale tim, že poplock je fakt blbě vymyšlenej a bowden se moc láme, takže to chce udělat tak, aby se lámal co nejméně.

        0 0
        • MaNo  

          Ještě bych se chtěl zeptat.Chci ji ve verzi 120 mm zdvihu,protože bude náhradou za Toru na kole Specialized FSR XC Comp a u Tory je zdvih 120mm. Rozdíl mezi Rebou 100 a 120 mm je asi tisícovka.Pokud koupím 100 mm,tak změnou zdvihu asi ztratím záruku, že? Proč je tam ten cenový nárůst, když se jedná pouze o počet podložek?

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.