• zikky

    Ahoj.Schánim rám pro mladou.Měla vybranej Superior ten světle modrej,myslim že to je XQ 760tkaW.Ale ty už nejsou.A tak scháním něco jinýho.Čím míň to bude stát tim líp.Má cca 170 cm tak počítam že 17" by měl být oka.Kdyby měl někdo ňákej návrh tak sem s ním.Nemusí být ani novej ale měl by být lehkej a pevnej.Díky za návrhy.

    0 0
    • mr.antik  

      třeba nějaký z Maxbike.. www.rebelbike.com/…-horske.html

      0 0
      • zikky  

        no urcite by se tam neco naslo…a jak je to s geometrii Damska vs. Panska?..ma smysl vubec kupovat damskej ram(ted nemyslim ze horni trubka je posunuta uplne dolu jak to bejvalo driv).Panskych ramu je daleko vic a nabidka je docela velka…

        0 0
        • mr.antik  

          no význam to prakticky nemá, protože různí výrobci dělaj různé délky a výšky. Význam to má, pokud jeden výrobce chce uspokojit všechny.

          0 0
          • Lister  

            nesouhlas, nejde jen o délky ale i úhly

            0 0
            • zikky  

              no tip padem myslim asi velkej sloping..klidne bych ji koupil 17" Treka co ma ale nikde sem nevidel prodavat samotny ramy a objednavat to u Brettonu se mi nechce…

              0 0
        • Lister  

          pro menší slečnu to smysl má. Teda aspoň moje se na klasice necítila a teď si chrochtá na dámské 15 – předtím pánská 18 a to pro ni muselo být peklo :o(

          0 0
          • zikky  

            Mr.antik,Lister:no me jde o to ze mlada ma ted Trek 4400 ale bohuzel v 19" a to opravdu neni pro ni…tak by chtela nakou kratsi 17"…posez spise pohodovej nez lehatko…

            0 0
            • mr.antik  

              No samozřejmě že to smysl má, ale jsou výrobci, kteří dělaj dlouhá nízká kola (třeba kona) a ti kteří dělaj krátká vysoká. Každý si muže vybrat. Tady bych asi vzal tabulky geometrií a měřil a měřil a zkoušel

              0 0
            • Lister  

              bych ti poradil RB CR 1500 v M ale ten je krapet přes limit :o)

              0 0
              • zikky  

                jj to je trosku vic pres limit…:-)

                0 0
                • Lister  

                  no ale gemoetri by mohl mít odpovídající – třeba pro mě bohužel RB nejsou, protože bych na výšku potřeboval M a na délku L tak si vyber :o)

                  0 0
                  • zikky  

                    v bazaci je tady ted jedna cr1500 za 3900…to je dobra cena ne…a je to v M…

                    0 0
          • Lišák  

            Jsem ti psal hned, když jsi dal její první kolo do profilu, že to je šíleně velký. Jsi tvrdil, že díky barvě je dobrý… :-D

            0 0
            • Lister  

              no to víš design jezdí…no ale nový je taky modrý a navíc je funkčně někde úplně jinde takže naprostá spokojenost :)

              0 0
              • Lišák  

                Tak to každopádně!

                P.S. Na dovču jedeme do Jeseníků-mohli by jsme zajezdit spolu. Místní průvodce se vždycky hodí :-)

                0 0
                • Lister  

                  až pojedeš ozvi se na maila, ale já budu mít přes prázdniyn děsně málo času, budem v práci standartně 2 – místo 5 a budu mít tak 8 nočních za měsíc :o(

                  0 0
    • JMT  

      mam tu dyztak na ruzovo prestrikanou konu caldera, kdybys mel zajem tak se ozvi na mejl, za 2KKC je tvoje, prakticky nova (jeta cca 2000km)

      0 0
    • zikky  

      tak uz nikdo nic…klidne stari ram…nevite o nekom nebo o necem…

      0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.