Radon ZR Race 650B 9.0 – Váš názor

11 nepřečtených
  • since1980

    Zdravím,

    jaký máte prosím názor na Radon ZR Race 9.0 – viz http://www.bike-discount.de/…5/wg_id-6198

    Měli byste tipy na nějaké alternativy?

    Děkuji,

    L.

    0 0
    • svářeč  

      vytknul bych tomu jen brzdy,ale jen proto,že je prostě nemám rád.klidně mohou být v pohodě.

      za mě ano

      0 0
    • Mysee  

      Já bych asi za ty prachy nechtěl Sram X0 jako trojplacku, ale jestli to je spiderless tak asi ok, jen bych čekal dvojplacku. A za 45 bych radši teda fulla než hliník HT, ale každýho věc.

      Konkurenti spíš z řad 29, Canyon, Cube, Haibike, Focus.

      0 0
      • since1980  

        Díky za názor; díval jsem se do Tvého profilu na Nerva – tímo směrěm také přemýšlím, nemám ale s fullem zkušenosti, především, jak se chová na asfaltu (jestli to prostě jede). Co se týče 29: taky si nejsem jist, měřím 180, nevím, co od toho čekat, ani se mi 29 nějak moc nelíbí (třeba ale canyon se mi líbíli, co jsem koukal:)…

        0 0
        • Mysee  

          Já měl předtím karbonovýho Haibike celopéro, hodně lehký, ale z toho jsem moc nadšen nebyl, propružovalo to i při locku tlumiče. S nervem jezdím skoro pořád na nejměkčí režim (Descend) a nepociťuju, že by mi to zbytečně propružovalo. V případě spurtu na silnici se dá zamknout na Climb. Nemám problémy jezdit 30–35 km/h po asfaltu bez nějakých obtíží, podobné jako pocit s HT.

          0 0
          • since1980  

            nasadil jsi mi brouka do hlavy, budu muset popřemýšlet; myslíš, že full výrazněji prospěje zádům, když člověk jezdí každodeně? Často mě totiž pobolívaj. Druhá věc, jak se tím jede delší trasa: třeba kolem stovky km? díky

            0 0
            • Dejv94  

              Bolest zad může být buď z hodně špatného posedu nebo z ochablého svalstva na zádech (což je velmi časté).

              0 0
              • since1980  

                Řekl bych, že to druhé, záda mě pobolívají prakticky od puberty; měl jsem to i v papírech, když sem fasoval modrou knížku:). Nicméně si myslím, že dostávajá docela zabrat, jezdím GT Avelanche.

                0 0
            • Mysee  

              Vždycky je to o nastavení správného posedu. Ale neměl jsem problém dát s Nervem jak 85 km v těžším terénu tak 130 km po asfaltu ± za pár hodin bez problémů.

              0 0
              • since1980  

                díky za reakci, promyslím to

                0 0
                • Mysee  

                  Pokud ovšem víc jezdíš zpevněné cesty tak HT ber. Já jen, že pokud si rád zajedeš někdy do lesa a láká tě to, radši bych za takové peníze bral už full.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.