• Lopaky

    Co si myslíte o tomto kole nejake výhody nevýhody? Ujede se na tom treba 10 km po rovině a pár kopců ?https://www.sba­zar.cz/rapibi­kestore/detail/94359782-radon-slide-150

    0 0
    • AussigBiker  

      Obecne cokoliv ma zdvih nad 105.6 mm, tak se na tom neda normalne jezdit. Po rovine a na aschvaltu budes muset chodit pesky. Je jedno jeslti to je Radon nebo cokoliv jinyho. Ze by se na tom dalo jezdit do kopce, o tom vubec neuvazuj.

      0 0
    • duri80  

      Jezdím swoop se 170mm. Když zamknu je to cajk.

      0 0
      • Lopaky  

        Nevěděl bys co je lepší jestli toto:https://www.sbazar.cz/…on-slide-150

        Nebo to:/…tm-rawer-pro

        0 0
        • duri80  

          K ctm mám nějakou nedůvěru. A to není nic proti Slovákům. A ten slide vypadá dost bizarně.. Navíc ta cena je mordor…

          0 0
          • Lopaky  

            No tak ja uz nevim má cenu pro ten slide jet 360km

            Já už nevím jake kolo si vybrat

            0 0
          • Lopaky  

            Hlavně chci aby se na tom dalo jet po rovině a do kopce a pak nějaký ten trail aby to nebylo jako DH nahoru pěšky a dolu na kole

            0 0
            • duri80  

              Tvl, 360km pro ojeté, staré enduro??? Já jen vím, že to co se tváří jako univerzální většinou stojí za *****.

              0 0
              • Lopaky  

                Co myslíš tim 360 km?

                0 0
              • Lopaky  

                Tak protože tady u plzně nic co by bylo pro mě 189 cm? A cena do 35k

                0 0
                • duri80  

                  synku, přiznej se. že ty chceš rychle utratit taťkovy peníze;) nejsem guru na tabulky, ale na necelých 190cm výšky mi příjde 22" rám jako úlet. a naopak se 189cm bych nešel do kol 27,5"… a to že v okolí plzně nejsi schopný do 35k sehnat rozumné kolo povídej svojí babičce;)

                  0 0
                  • Lopaky  

                    Takže je to jako malý nebo velky

                    0 0
                    • Vilém  

                      Je to jako velky (ram) a kola jsou jako maly.

                      0 0
                      • Lopaky  

                        A bude to mít nějaké výhody a nevýhody

                        0 0
                        • Vilém  

                          To kazdopadne.

                          0 0
                        • duri80  

                          Já ti doporučím jednu věc. Sedni k počítači a sepiš si, co od toho kola chceš. Uvědom si, že mít všechno nemůžeš. Potom si nastuduj co ti jak který typ kola může dát. Následně pořeš velikosti. A pak hledej. Utratit 35 za kolo není problém. Ale až ti nebude vyhovovat, tak prodat ho budeš mít stejný problém jako Rapi. Ten Slide má v nabídce, troufám si říct, více než půl roku…

                          0 0
            • dany tores  

              Přímo na tohle je to kolo dělané.

              0 0
    • dany tores  

      Ujedes na tom km kolik chceš,žádný problém není . Proč by se na tom nedalo jet do kopce?protože je to full? Co to jsou za názory. Je to masakr co tady čtu v tomhle vlákně 

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.