• THORX

    Co si myslíte o tomto XC fullu? Jestli dobře počítám tak vychází na 48 500kč což mi připadá jako bezkonkurenční cena ani Canyon se nemůže rovnat s řadou Nerve nejblíže cenově mu je 7.0 za 50 600 ale výbavou je na tom líp Radon. Co vy na to?

    0 0
    • Sindy  

      Ano, ano. Je to tak

      0 0
    • Breakpain  

      Ano, kup ho ;)

      0 0
    • nomecz  

      trošku se přifařím, plánuji po sezone kupovat Slide 130 29", máte někdo zkušenosti s případnou reklamací ? Řešil už někdo něco ?

      0 0
      • pavlik6022  

        reklamace naprosto v pohodě, reaguji rychle, rupla mi zadni stavba, stačilo nafotit a poslali hned novou

        0 0
        • nomecz  

          tak to jsi me potesil

          ted jenom doufam ze akcne slevnijou i tu 9.0 bo foxe na 10.0 nechci i kdyz ted stoji skoro stejne

          0 0
          • MlokCZ  

            Kupoval jsem ho loni v září a to byly zlevněné všechny varianty ještě více než teď během roku. Varianta 10 stála 2,5tis. E, 9 stála myslím 2,2tis. E a 8 stála 1,8tis. E.

            Vyloženě na to čekat je ale riziko. Sleva sice pěkná, ale také už nebyly všechny velikosti.

            0 0
    • THORX  

      Co ta délka představce? Jakou velikost 20–22? Pro 190cm rozkrok cca 89 teď mám na thorxi 650mm o něco kratší rám může být.ted jak sesednu a stojím mezi řídítky a sedlem mám kulky přímo na horní rámové trubce.

      0 0
      • pocestny  

        Co chceš řešit s tim představcem: si myslím, že pokud to kolo opravdu chceš (a ostatní parametry ti sedí), tak to kup, a délku představce doladíš pak. Se mi zdá, že velikost rámu a délku bys mohl vědět ze srovnání se svým současným bikem (od boku střelím, že spíš těch 20"). Proč si nepřeměříš svůj bike?

        0 0
    • THORX  

      Vychází mi 22ka a co váha 13,05kg bez padáku dá se?

      0 0
      • nomecz  

        sice nevím co myslíš tím padákem, ale je to lehčí jak ten tvuj torx tak nevím co řešíš, za ty prachy super kauf

        0 0
        • THORX  

          Pedálů, ale jak je na tom v porovnání s váhou u canyon Nerve. Ta tu váhu udávají taky u nejmenšího rámu ne? Nebo u Mka? Takže Nerve 8.0 by v Lku měl 12,4? Se mi nezdá.

          0 0
          • Mysee  

            12,3 v M bez pedálů. Zdát se ti to nemusí. Canyonu hmotnosti seděj.

            0 0
      • pocestny  

        Jen tak ze zvědavosti, proč vlastně neuvažuješ o vyšším zdvihu? Hardtail máš, jseš mladej, za domem máš Javorový, Stožek, Čantorku, … tak k tomu hardtailu to chce alternativu trochu víc na blbnutí.

        0 0
        • THORX  

          HT by šlo do světa, jinak spíš prašivá,Kotař, Slavíč budu se stěhovat do Nošovic. Hledám kvalitně osazené kolo za co jak nejmíň pevné osy jsou základ možná ještě Spectral 5.0 nevím jak by na tom byl váhově

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.