• eMJey

    Zdarec bikeri. Resim takove mensi dilema s klikama na biku :-/ po tydennim bikovani po Krkonosich mi prijde, ze mam pravou kliku nejak moc blizko k zadni stavbe. Prijde mi,ze je prihnuta,ale nema byt z ceho a taky jsem si toho nikdy predtim asi nevsiml. Mohu majitele tohoto biku poprosit o nejake foto vzdalenosti kliky od zadni stavby? Dekuji… Mam sice kliky Sram GX,ale je jedno,jake mate,potrebiji si udelat predstavu,at to podle toho vyresim… Nemam ani 14 dni a potrebuji mit stav biku na 100%… dikec moooc!

    0 0
    • Al Stra  

      nafoť to

      0 0
    • mikš  

      no jestli máš IQ 275 a nevíš si rady,tak tady ti nikdo relevantně neporadí :-)

      0 0
      • eMJey  

        O tom to neni :-) spis jsem jsi toho vsiml a nevim,jestli to tak bylo nebo se to stalo nekde cestou,ale nejde mi to do hlavy. Ohnutou kliku slapanim jsem nevidel nikdy a jinak se to stat nemohlo. Chci vedet jestlo je to normalni nebo to mam resit…pro klidne spani.

        0 0
    • eMJey  

      Foto zde

      0 0
      • vpa007  

        Divný… já to tak rozhodně nemám… spíš mi to přijde, jak bys mě ohlý kliky, nebo chyběla podložka pod středovýma miskama… ale těžko takhle podle fotky soudit

        0 0
        • Al Stra  

          a je tam ta podložka?

          0 0
          • Al Stra  

            myslím u kolegy s problémem

            0 0
            • eMJey  

              Podlozka tam je a bez neoprenoveho chranice to vypada takhle

              0 0
        • eMJey  

          Mohl by jsi mi zmerit obe strany,prosim? Bez neoprenoveho chramice to vypada dost podobne…aspon se mi zda…

          0 0
      • antt  

        takhle podle fotky těžko soudit a ani kliky neznám,ale vůči převodníku vidím zohlou kliku %)

        0 0
        • antt  

          ouu, kecám! jedno nové kolo s GX klikama (jsem přehlídl zmíňku o nich) jsem skládal a při nazouvání ochrané gumové botky na konec kliky tato botka drhla o zadní boostovanou stavbu (levá klika, né ta od převodníku jako je na foto). Botku jsem na kliku nazouval ještě před projetím biku a musel ji zaříznout, ať neškrká o stavbu. Takže výrobní vada, otázka je, jestli rámu, nebo klik, ale na stejný rám jsem dával i jiné kliky a tento problém jsem nepostřehl.

          Zkusím to v týdnu nějak změřit, taky by mě to zajímalo

          0 0
          • eMJey  

            Me prave prijdou obe kliky tvarove uplne stejne a nejak si neuvedomuji,jak to bylo,kdyz byl ten chranic nove nasazeny. Obe kliky vypadaji takhle

            0 0
            • palo7  

              mám kliky SLX a mezera na obou stranách cca 1cm, takže asi stejně jako ty

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.