• Iwan

    Zdravim vas

    kupil som tento ram lebo sa mi pacil tvar,

    viete mi poradit aka to moze byt znacka?

    JE na nom cislo 88 04288

    Ma colnago prednu vydlu

    Samolepku kde je napis oria tubi made in italy

    0 0
    • kyl  

      Ten tvar je teda šílenej…

      0 0
      • Vilém  

        Asi nejaka casovkarska koza. Ve sve dobe to byla vcelku popularni konstrukce. Jeste se nekdy vozilo mensi kolo vepredu.

        0 0
        • kyl  

          Hned jak jsem viděl tu fotku,tak mě začali bolet záda.

          0 0
    • roman 3D  

      dlouho jsem nic tak ošklivýho neviděl

      0 0
      • scalar  

        Ty se neholíš před zrcadlem? :-)

        0 0
        • roman 3D  

          holím ale nikdy jsem nepíchal vošklivý baby.-)

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
      • standoslav  

        Něco takového jsem si chtěl postavit v 80tých. l. na časovky, ale výběr mufen mi až tak brutální stavbu nedovolil. I tak to dopadlo, a kozu mám dodnes, i když vlastně tak 364 dní odpočívá na zdi. No aspoň se neunaví rám. :-)))

        0 0
        • Iwan  

          tak jako tvar je fakt dobry, su rad ze zaujal ze je trochu iny nez vsetky ostatne…proste zapadne do zbirky medzi moje fava f1s…aj ked to asi favo nebude :-D

          fakt zadne tuseni co to moze byt za znacku?

          na googlu sem par hodne podobnych nasel ale nejak temu nedavam sancu ze by to mohlo byt colnago alebo moser…

          0 0
          • standoslav  

            Vidle to byl problém, takže ta je originál a vozily se valy se trubky, sady z venku, takže to mohl i tady někdo postavit. Asi před dvěma roky na nettu někdo něco podobného prodával, rám /kozu, pokud se nemýlím tak po Svoradovi. tenkrát nebylo nic, takže se ledaco dělalo na koleně, můstky brzdy, pilovaly se mufny atd atd a z hujd rámů se nadělaly stovky F jedniček.

            0 0
    • 123J  

      Tipl bych že je to postavené na rámu Wilier.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.