Programovací kabel k motoru Bafang M500

9 nepřečtených
  • Kema1962

    Ahoj.

    Mám elektrokolo Crussis E-Atland 9.5-S s motorem Bafang M500 na kterém je u displeje řídící jednotky konektor Mini-F tohot otvaru:

    https://www.e-bike-technologies.de/…-B5-F_11.jpg

    Chci si koupit interface kabel pro přeprogramování ale nikde jsem nenašel ten co potřebuji. Všude nabízení kabely s kulatým konektorem.

    Nemáte prosím někdo tip kde mají ten co potřebuji?

    Díky.

    0 0
    • Petr L2  

      obávám se, že na práci se středy Bafang už potřebuješ tohle včetně registrace u výrobce nebo v Bafangu

      0 0
    • Kema1962  

      Tak to jsem v háji.

      Já totiž potřebuji nastavit a testovat jen asistenci chůze.

      Ten Crussis to u motoru M500 nějak neumí.

      U staršího modelu s motorem M400 jim to chodí bezvadně.

      Tam je asistence chůze (podle zařazené rychlosti) těch 6km/h a má ten motor v tomto módu i dostatečný výkon.

      Na prudké lávky a podobně se sám vytáhne jako nic a ještě pomůže i obsluze.

      Na M500 je to nepoužitelné.

      Rychlost asistence chůze a hlavně výkon nanic.

      Udělali i aktualizaci a v prodejně kde jsem elektrokolo koupil mi nahráli čerstvý setting, ale nepomohlo to.

      Crussis píše že to má nastavit prodejce a prodejce říká že tam nahrává firmware od Crussis.

      Tak jsem si to chtěl nastavit ( a testovat ) sám.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Jak ja te chapu. Obcas se ozeru tak, ze nemit kolo, tak dom nedojdu. Ale kolo s pohonem v tempu chuze, to je skoro jistota bezpecneho navratu dom:)

        0 0
        • Kema1962  

          To kolo má váhu 22kg. Když jezdím na cykloztesce v Ústí a musím přes zdymadla tak to kolo tlačím po prudké lávce.

          Už mám něco za sebou a mám oba kyčelní klouby v háji. Jsem rád že nasednu. Jak říká můj ortoped – levý je po smrti a pravý k tomu nemá daleko. Bolí to a na výměnu kloubů čekám už rok. Letos se asi díky té koronasvini nedočkám. Tak řeším i takové „blbosti“ které ostatní řešit nemusí.

          Jo a díky cukrovce chlastat nemůžu – tedy asi můžu, ale s následky :-(

          0 0
          • Smazaný účet  

            No

            ..tak proc si neporidit kolo o 12–14kg lehci…ale jinak teda v tvem pripade bych mel pochopeni a preju, at se zadari k.kablikem…neco v cine by se nenaslo? Aliexpres, nazev motoru + nejake vhodne klicove slovo?

            0 0
    • Kema1962  

      Já mám i lehčí kolo. Dokonce dvě.

      Moje první MTB od ústeckého výrobce RETA – model Heron a pak Kellis Spider 70.

      Ale na delší výlety už to díky kloubům nedám. Ale to se nedá vysvětlovat.

      Prý je bolest kyčelních kloubů nejhorší v celém těle.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.