Problém se SUUNTO Ambit 3 Sport

7 nepřečtených
 • Pavel63

  Dobrý den. Nedokázal by, prosím, někdo logicky přijít na zdroj problému? Vlastním Suunto Ambit 3 Sport. Začaly problémy s měřením tepu. Tep ukazuje různé hodnoty (na hodinkách). Zpočátku se zdá být vše OK, ale při jízdě pak hodnota stoupá třeba až na 220 (což v relativně klidné jízdě je blbost). Nyní jsem si všiml, že v hodinkách mám avg tepu po jízdě 184 a v počítači se objevil graf s avg 132 (to již více odpovídá, ale nevím). Těch 184 je nesmysl, vím jak se v těchto tepech cítím. Nenapadá Vás, čím to může být? Baterka měněna, párováno několikrát. Pás mám nový, čidlo je staré jako hodinky cca 4roky. Mohlo by to být špatné zpracování signálu hodinkami? Nechci se do toho moc vysypávat, tak hledám pomoc, než budu kupovat nové pásy, čidla, hodinky ...... Díky za radu, info.

  0 0
  • Entík  

   Odpověď neznám. Ale pokud tady nebudou vědět ostatní, nebál bych se obrátit na podporu Suunto. Reagují rychle a mají snahu problém vyřešit.

   0 0
  • doubleingram  

   Taky mi to nekdy na Spinningu s Ambit 2 dela. Vymen baterku v cidle, pry davat radis napr. Maxell 2032, Ikee spadne napeti a muze to delat brikule. Pripadne vymen cely cidlo, nebo puc od nekodo funkci pas s cidlem a na test preparuj.

   0 0
   • Pavel63  

    Diký, zkusím ještě vyměnit baterku. Je tam ale CR2025. Koupím dobrou značku. Dnes jsem navštívil servis v Praze. Negativní zkušenost. Nechci o tom psát, abych nepomlouval, ale byl jsem vytočen. Asi bych si Suunta již nekoupil.

    0 0
  • Juklicek  

   Zkus vymenit baterku v hrudnim pasu v tom senzoru je vymenna knoflikova, jak dlouho to máš? Ja ji musel menit po cca 3/4 roku

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse