přesmykač direct mount Shimano FD-M661-D (FD-M771-D) - kde ?

11 nepřečtených
  • zbartos

    Prosím o radu:

    Mam ram On-One Whippet (prevodniky 44/32/22), kam vyrobce doporucuje tyto presmykace (prima montaz – direct mount):

    Shimano FD-M771-D (XT) 9 speed

    Shimano FD-M661-D (SLX) 9 speed

    Momentalne pouzivam 2 roky presmykac Shimano FD-M661-D, ale obcas se do nej pri razeni zachytava retez a tak je hodne pozohybany a uz spatne radi.

    Rad bych si tedy koupil stejny novy presmykac, ale nemohu ho na ceskem webu najit. Poradite mi, kde ho mohu sehnat (prip. kde mohu sehnat presmykac Shimano FD-M771-D ) ?

    Dekuji predem za pomoc.

    0 0
    • Smazaný účet  

      Co toto? Údajná dostupnost 5–10 dní.

      http://www.kolokram.cz/…navarka.html

      0 0
    • PolsondeSide  

      Přiživím se, nechci zakládat nové vlákno.

      Nechápu označování smyků. Mám koupit XT781D6, ten údajně zvládně 3×10 42/32/24T ale na kole od prodávající osoby je smyk XT781A.

      přesmkač je též na 3×10 ale mám obavy aby nebyl limit na 40 zubů, samostatné informace jsem k němu nenašel. Je demontovaný též z kola Cube a oba jsou na navářku. Bude mi fungovat?

      0 0
    • Lister  

      Myslím že desítkový 3×10 tam bude fungovat taky dobře. Je to na HT, takže tam nemusíš počítat s pohybem zadní stavby a tak si myslím, že nebude velký problém ten přesmyk dobře vyladit.

      0 0
      • zbartos  

        Díky. Mám vzadu ale osmikolečko. Myslíš, že i na tuto moji verzi (3×8) půjde vyladit přesmykač 3×10 ?

        0 0
        • zbartos  

          Poslušně hlásím, že mám na kole nakonec nově namontován přesmykač Shimano XT FD-M781A http://www.mojekolo.cz/obrazek.php?… shimano presmykac-xt-fd-m781a-navarka-3×10-cerny/1.jpg&v=mo­jekolo , který je určen pro 3 x10.

          Vnitřní šířka vodítka je sice o cca 2–4 mm užší (otvor určený na upevnění k rámu je naopak ve svislém směru o cca 5 mm delší, takže výška přesmykače se dá lépe regulovat) než na tom doposud používaném přesmyku FD-M661-D (SLX 3×9), ale i tento nový (XT 3×10) kupodivu řadí na mé sestavě 3×8 bez problémů. Uvidíme, jak se bude přesmykač chovat, až bude řetěz od bláta.....

          0 0
    • Martin  

      čaute,

      plánuju stavět na rámu RB CR290. tenhle rám má úchyt na přesmykač typu Direct Mount.

      rád bych vzal co nejvíc dílů ze současného bajku, který je osazený sadou XT 770–10 3×10 (krom klik 780)

      prosím o radu, jaký vzít přesmykač na Direct Mount, aby byl kompatidebilní s mým současným řazením.

      předem díky.

      0 0
      • Martin  

        bump

        0 0
        • Smazaný účet  

          Mám nějaký doma, ale nejsem si jist, zda je na 2 nebo 3 převodníky. Mohu se v podvečer podívat i na přesné označení. Je ale z řady SLX.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.