Predstavec Syntace F109 (31.8) - kde koupit?

17 nepřečtených
  • fantozzi

    Nenarazil jste, prosim, nekdo na predstavec Syntace F109 (31.8mm, 6°) v delce 90, 100 nebo 110mm?

    Nasel jsem pouze 90mm v KrabCycles, ale presnou pozadovanou delku budu vedet az na zaklade mereni BG Fit (odhad 90 – 110mm).

    0 0
    • Pa.T2  

      Doma se mi válí F149, taky OS, 110mm. Pěknej stav. Jinak na netu jsou opravdu těžko k dohledání:(

      0 0
    • kubad  

      F109 100mm tu nový mám, když tak se mě ozvi na e-mail

      0 0
    • badys  

      rád bych se zeptal na jednu věc k představci Syntace F109 – pokud se podívím na strány výrobce, tak tam je k představci v pdf kompatibility list, jaký je důvod omezení, s čím to můžu, nebo naopak nesmím použít? Diky za radu

      odkaz tady

      0 0
      • kubad  

        to abys věděl s čím to můžeš od Syntace kombinovat :D

        0 0
        • badys  

          :), dík si mi pomohl, ted by si mne mohl napsat ten důvod :b

          0 0
          • kubad  

            rozměr a určení

            0 0
            • badys  

              cizími jazyky nevládnu, tak to zkusím jinak:

              řidítka: XC flat, 2014 butted alloy, 680mm wide, 8? back sweep, 31.8mm

              určení: chrtí full 100/100, středně těžký terén

              plná váha toho co sedí na sedle cca do 95kg

              dle tabulky jestli správně chápu, tak je to technicky možné, jenže řidítka nejsou zrovna Syntace a do budoucna možná hliníková řidítka zaměním za karbon.

              Já ale z toho nevyčtu, jestli nemají třeba řidítka v místě uchycení více vyztužený atd…, aby pak právě nebyl problém s jinou značkou řidítek, nebo třeba mojí váhou.

              Dík za trpělivost.

              0 0
              • kubad  

                do 64cm je to OK pak už je to na tobě je to lehký predstavec nemusí to vydržet

                0 0
                • badys  

                  děkuji moc za pomoc :D

                  0 0
                • fantozzi  

                  Specialized Epic S-Works pouziva predstavec F109 v kombinaci se svymi karbonovymi riditky delky 680mm, nevim ale jestli nemaji od Syntace ty predstavce nejak upravovane…

                  0 0
                  • badys  

                    ano vím o tom. Hledal jsem na netu, jestli tam jsou rozdíly, ale opravdu relevantní odpověď jsem nenašel, nicméně na jednom fóru psal nějaký borec, že se liší pouze povrchovou úpravou a proto je ten pro S-works o pár gramů těžší. Ale v 100mmm provedení bych ho bral, ale nikde jsem ho k prodeji nenašel :(

                    0 0
                    • kubad  

                      jj je to jen barva, originál je elox, těch 68 cm to asi v klidu snese, ale ptal ses proč to tam mají :D

                      jinak sehnat ho bude drahé

                      0 0
              • Bysto  

                strýčko má na SJ tento predstavec v kombinácii a riaditkami EA monkey lite SL a riaditka to zvládajú už dva roky (ale váži asi iba niečo nad 80kg)

                0 0
              • scret  

                mam ho na LV v 75mm a rodla 680mm Easton Monkey Lite XC a v pohode… a to se s tim zas nemazlim…

                0 0
    • cyborg  

      Nevi nekdo kde jdou idealne v CR ty predstavce koupit? nejak se mi nedari to dohledat.. :(

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.