Predstavec 110 mm pro 35mm riditka

17 nepřečtených
  • Maco74

    Ahoj, znate nekdo nejaky tuhy predstavec delky 110–120 mm pro 35mm riditka na mtb. Tento Deda ( ano vim ze je road) se , kdyz za to vezmu ,docela krouti. Delka a posaz je ok, jen ta tuhost … klidne i koupim nebo vymenim.

    0 0
    • novas752  

      Mohu se zeptat nac davat 35mm riditka na silnicni delku predstavce?

      Vzhledem k tomu ze prumer 35mm je provozovanej na kolech do tezkyho terenu kde je predstavec zritka kdy delsi nez 70mm dost pochybuju ze 120/35 existuje.

      0 0
    • krabica  

      To máš blbé, 35mm je aktuální trend společně s krátkými představci, navíc to přichází od EN/DH, takže dlouhé moc nehrozí. Pokud ti nevadí úhel tak KCNC.

      0 0
      • Maco74  

        Diky za tip na to KCNC. Jsem se nechal unest trendem 35mm riditek. Mam k nemu 80 mm predstavec ze setu, no ten mi prijde kratky a proste ta 110 mi sedi vic. Myslite ze muzu ocekavat nejake zhorseni krouceni ci destrukci, uz se to nekomu stalo?

        0 0
        • novas752  

          Jestli to mas na XC tak bych se toho asi nebal.

          0 0
          • kubad  

            +1

            0 0
          • Maco74  

            Jo jo takovy lehky xc, nic divokeho, asi posetrim na ten kcnc, snad za ty prachy bude tuzsi nez ten Deda.

            0 0
    • lunochod  

      Jestli nebude jednodušší dát tam 31,8kovej představec a rajdy........

      0 0
      • Rubi  

        +1 nez predstavec za 2,2K. Jake tam mas riditka? Hlavne KCNC ma uplne jiny uhel, nechces vyfotit cele kolo?

        EDIT: vlastovky a predstavec –17°no to by byl tezky ulet…

        0 0
        • Maco74  

          Tak Deda ma 82 stupnu a mam ho dany samo obracene ( holt zariznuta vidle, tak honim vysku, proto i ty vlastovky). Kolo klidne blejsknu, ale zitra.

          0 0
    • Maco74  

      To je taky reseni, hold jsem se chtel chytit na modni vlne 35 mm :-) Jako 31,8 mm predstavcu mam dost, nicmene kdyz k tomu poridim nove vlastovky, tak jsem skoro na cene kcnc a budu jeste muset preskladavat vsechno na riditkach ( z jednech na druhe)

      0 0
      • Maco74  

        Jeste koukam na ten kcnc a ten na vidlici ocekava prumer 31,8 mm to je klasika? ( mam Rebu, ale ted nemam kolo doma)

        0 0
        • novas752  

          Houby, steerer diameter tam ma klasicky 1+1/8". Tech 31,8 je mozno pouzit riditka s prilozenou redukci

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce