PRAHA NEDĚLE 11.3. setkání v Halounech s Gyngym.

91 nepřečtených
  • Eli

    Nazdárek Bikerčata! Chystáte se v neděli do Brd? My s Gyngym, který se úspěšně zotavuje po nehodě (v padesátce to napálil čelně do stromu), dáváme výšlap z Řevnic do okolí, tak by jsme si eventuelně mohli dát sraz v Halounech? Co vy na to?? Co vy na to, Gung-ho, Snaile, Selmíro, Markétko s Vysmátým Bikerem, Lucko.....? :-D

    Anketa: Jedeš v neděli do Brd?

    0x
    0%
    ne
    2x
    17%
    0 0
    • Gung-Ho  

      Tak sem zrovna chtěl založit thread na nedělní vyjížďku a koukám, že bych to jen zdvojoval. Ale čas a místo tu neni, takže se pokusím něco navrhnout. Sraz v 11:00 pod Barandákem na branický straně, samozřejmě, že řeč je o neděli 11.3 Možná se Vám to zdá pozdě, ale náš „tým Rock Café“ má v domovském sídle v sobotu večer celkem významnou akcičku, na který nemůžeme chybět. A zřejmě se protáhne i dost do noci, tak bysme to měli po ránu asi mooooc těžký:-((…proto až ta jedenáctá…Jo pro ty kdo neví co se zejtra v Rock Café koná, pak vězte, že k nám zavítá brazilská SEPULTURA :-)) No a budeli hezky, tak pro Vás budu mít v neděli ještě sladké překvapení…ale to se už nechte překvapit…modří už zřejmě vědí:-))

      0 0
      • Elwing  

        tam bude pěkně natřískáno, jinak bych o tom uvažovala. nechápu proč to nedali do sportovky? sepultura by se prodala ne…

        0 0
        • Gung-Ho  

          No sportovka už by se asi neprodala…ty časy už sou pryč :-((…Plno, ale bude, vyprodáno je už tejden…což, ale neznamená, že to bude k nepřežití. Je prostě nějaká kapacita (asi 800lidí) a ta když se naplní tak se prodej stopne. Což se stalo. Jasně, že to bude mazec, ale to je přece dobře, o to na takovym koncertě přece de:-)) Když zejtra dorazíš na vyjížďku, tak i uvidíš jak sme přežili:-)) a taky povyprávíme…

          0 0
          • Honzas  

            V kolik pojedete pres Cernosice nebo Zbraslav? Pridal bych se, ale zpatky k Barandaku se mi nechce.

            0 0
            • SNAIL  

              Gung-Ho už ti dnes asi těžko odpoví, ale pokud se pojede přes Zbraslav (a já předpokládám že ano), tak bychom tam měli být mezi 11:30 až 11:45 hod. na náměstí u cukrárny. Přes Černošice se asi vůbec nepojede pokud je sraz na Branické straně.

              0 0
              • Gung-Ho  

                Je to přesně tak, jak píše SNAIL…Gung-Ho to teda nestih včera, ale zato odpovídám hodně časně dnes:-))

                0 0
              • Honzas  

                Tak dneska nic, už jsem vzhůru a po snídani, takže vyrazím teď sám. Do půl dvanáctý se mi čekat nechce, navíc už mám i program na odpoledne. Tak někdy příště.

                0 0
            • SNAIL  

              Pokud se Gung-Ho ale ráno včas probudí :-) , tak ti snad odepíše zítra dopoledne

              0 0
              • Martinaa  

                jedná se zas o pohodovou vyjížku, že bych se mohla přidat?

                0 0
                • Gung-Ho  

                  Určitě se přidej, a bez žádných výmluv, že se Ti nechce do bahna…vzpomeň, jak se Ti v něm minule cestou zpátky líbilo:-)))

                  0 0
                • Manas  

                  Souhlas s otazkou. Nechtel bych aby zase na me vsichni cekali :-)

                  0 0
                  • Darkson  

                    jako bys to neznal…na poslední vyjížce na brdy jsem vlál na ocase miniskupiny já:-)

                    0 0
                    • SNAIL  

                      Hele chrte, nezrazuj je tady od vyjížďky, určitě Gung-Ho plánuje pohodovku :-)

                      0 0
    • SNAIL  

      Ještě jsi mohla napsat v kolik tam budete a jak dlouho se zdržíte. Jinak v Halounech se asi určitě zastavíme :-)

      0 0
    • vysmátej bajker  

      V kolik budete U pavijána?Pojedete vlakem? V kolik?

      0 0
      • Eli  

        Jedeme vlakem, který odjíždí v 9:26 z Hlaváku a v 9:34 ze Smícháče. Příjezd do Řevnic 10:00. popiš mi, kde je ten Pavián.

        0 0
      • Eli  

        Bajkere tak jak to s váma vypadá? pojedete vlakem? My to posouváme o hodinu!!!

        JÁ VYJÍŽDÍM V 10:26 Z HLAVÁKU, 10:33 NASEDÁ GYNGY NA SMÍCHÁČI A V ŘEVNICÍCH BUDEME V 11:00.

        Tom už má nachystanou pěknou trasu po okolí zhruba na 3 hoďky, pohodovým tempem, cca 20 – 25 km.

        Počítáme, že bikeři dorazí do Haloun okolo 14 hodiny.

        0 0
        • Smazaný účet  

          hmmm… sou ty chrti… pohodové pěší tempo 20–25 km za tři hodiny… slušný… :o)))

          0 0
          • gyngy  

            Mno, tu sa Eli trosku pomylila. Ma tam byt 10–15 km. Predsa len nejdeme behat ale chodit …

            0 0
    • gyngy  

      Jo, uz sa na Vas setkych tesim ;-) Predvediem Vam nazivo par medicinskych pomocok (titan, chirurgicka ocel, karbon).

      Dovidenia v Halounech!

      0 0
    • Pebe  

      jelikož budu stejně vstávat v 8:00 s dcerou, tak vyrazím o hodinku dřív, pojedu pomalinku, určitě mě dojedete…

      0 0
    • McBlacky  

      jak píše GH pokud přežiju Sepulturu a nepřeženu to s plzničkama tak dorazim :)

      0 0
      • gyngy  

        Blacki, zober prosim ten kryt zadnej blikacky, ak budes zajtra pritomny. Dik!

        0 0
    • cabbage  

      zkusim vytáhnout kolo a jet se na vás podívat aspoň pod baranďák, Brdy sou ovšem už nepředstavitelně daleko…

      0 0
    • palkac  

      tak já se na vás kouknout nepojedu.. nemám moc na čem :-(

      0 0
      • cabbage  

        bude canyon?;-P

        0 0
        • palkac  

          uvidim co bude.. napřed reklamace.. takže tak měsíc bez mtb.. pak se uvidí.. ale jinýho spydera asi nechci.. a v týhle ceně asi nic kromě ht neseženu.. takže asi zpět na stromy…

          0 0
    • ydaho  

      pardon, jsem se chtel jenom podívat, jak kdo hlasoval no dyť to znáte :-)

      0 0
    • cabbage  

      57km pohoda, sice porovině ale projel sem se dobře.

      0 0
    • SELMIRA  

      Jéje! Až se budu vracet dom, tak pojedu kolem! Jenže vzhledem k tomu, že mi hodný „Ježíšek“ nadělil sigmu EVO a EVOx, tak to bude asi v době, kdy vy už tam nebudete /jelikož budete nejspíš doma nebo aspoň u Pigiho :o)/. Schade! :o( Tak příště…

      0 0
    • Luk02  

      Dneska jsem vás potkal v kopci na červený značce za silnící směrem do Všenor…(vymotával jsem přehazku ze zadního kola). No prostě povedená vyjížďka. Naštěstí jsem to nějak samospádem dovalil do Všenor a pak na vlak do Prahy. Příště jedu s váma:-).

      0 0
    • McBlacky  

      parádní výlet, timing skupin v Halounech byl úžasnej.

      0 0
    • Gung-Ho  

      jj, byla to dneska fakt paráda. Prakticky už jarní počasí, účast hojná, setkání v Halounech super, obídek jakbysmet…prostě všechno SUPER. Jo a dokonce sem ke své spokojenosti dneska premiérově protáh „Cukříka“…tudíž se konalo i slíbované sladké překvapení. Fotky už nějaký mám, takže ho během večera ho strčim do profilu:-)

      0 0
    • Archer  

      Paradna vyjizdka! 85km, trochu poskrabane koleno a loket – tak me moje XTcka ukazali, ze se uz poradne zajety, a jsem poprve v zivote letel prez riditka.

      Dneska na ocase tahl ja, nekdy na 35km ruznych kopcu me dosla stava, a zacalo utrpeni. A chcem vsem podekovat, kdo na me cekal, a ukazoval spravnu cestu :)

      Tesim se na fotky :) Aspon' budu met jednu s bikem v terenu.

      0 0
      • Archer  

        Koukam ted' na helmu, proc pri padu odletel stitek, a koukam vpredu na spice trzna rana, jak od noze, 1cm dlouha, a buh vi jak hluboka. Asi nejaky ostry kamen, nebo kus sterku. Tak mam kliku :)

        0 0
    • Martinaa  

      tak i já se přidám k těm, kterým se dneska vyjížďka moc líbila, poslední dobou si to s váma fakt užívám, už se zas těšim na další. I z dnešní vyjížďky jsem si přivezla památku v podobě další modřiny, ale to nemění nic na tom, že to bylo dneska supr…:)

      0 0
      • Gung-Ho  

        To nás moc těší, že se Ti s náma vyjížďky líbí:-)) A z modřiny si nic nedělej, já jich mám po včerejší SEPULTUŘE tolik, že kam si na těle nebo na rukách šáhnu, tak tam to bolí:-))…holt v kotli je někdy pořádnej mazec:-O)…ale nelituju, stálo to za to!!!!

        0 0
        • SNAIL  

          Budu se jen opakovat, vyjížďka super, účast nečekaně vysoká. Sešroubovaného Gyngyho jsme viděli, tak mu jen alespoň popřát brzké uzdravení. Výborný byl i oběd v Halounech, který jsme po dlouhé době mohli absolvovat ve venkovním prostředí. Jinak věřím že se to líbilo všem a že se zase příště přidají.

          0 0
    • nika  

      Tak dneska to byla vazne parada! Ale musim rict, ze sem docela utahana, ranni vstavani do prace(v 6h) bude celkem krusny:-D Tak uz se tesim na dalsi vyjizdku s vama:-)

      0 0
    • Pebe  

      taky se přidám, bylo to parádní, čekal jsem že mě cestou někde dojedete, obzvlášť s mojí nevýkoností, nakonec jsem „chvilku“ počkal ve společnosti krásných koní a š miminek :-), oběd klasicky výbornej fotky zde: pebe.wz.cz/vy­jizdky/110307/f­otky.htm

      0 0
      • nika  

        Je, to sou moc hezky fotky! :-)

        0 0
      • hodny soused  

        Teda :-( to se nedělá dávat sem takovýhle fotky,ted abych šel klepat maso na řízeček :-) imho. myslím,že tě ošidili na hranolkách :-D

        P.S. pořád čtu ty vaše vyjížďky,se asi budu muset někdy přidat,štve mě přicházet o takový dobroty :-)

        0 0
        • Pebe  

          imho neošidili, hranolky jsou pod celym řízkem, málem jsem to nesnědl :-))

          0 0
    • george.n  

      „Diky“ Lukove nehode s prehazkou jsem se nahodne pridal a fakt to bylo dneska uzasny svezeni. Hlavne z Haloun to byly husty sjezdy a singly. Obydek musim taky pochvalit, jak jinak, a to pocasko a parta.:-) Tesim se na dalsi!

      0 0
    • Phoebe  

      Vyjíždka opět parádní, počasí naprosto super a navíc nás jelo hodně. Tempo tak akorát, čísly vyjádřeno 78km, s průměrem 17,3. Jinak už brouzdám po netu po nové helmě Bell :-)))

      0 0
      • Gung-Ho  

        njn, když někdo takhle naroste, tak nestačí koukat jen na zem:-)), ale hlavně, že to odnesla jen přilba…od toho koneckonců je!!! A navíc máš skvělej důvod udělat si radost:-))

        0 0
      • Pebe  

        88km s průměrem 16.7, tepy 157/197 :-O

        0 0
        • Gung-Ho  

          Aspon je vidět, že ses neflákal…tak to má bejt. Já mám km jen 84, ale průměr drobet lepší 18.4 no a tepy…to nemám tušení…nikdy mě nezajímaly:-))

          0 0
    • Thapsus  

      Taky jsem byl dneska spokojen. Fotky přidám na stránky až později večer, zatím posílám jednu předstartovní dokumntující neskonalý obdiv všech účastníků k sladkému biku Gung-ha :-))

      0 0
    • bajkr  

      17km ;o(

      0 0
      • SNAIL  

        A co na to kolena?

        0 0
        • bajkr  

          je to v hajzlu :o(

          0 0
          • SNAIL  

            Koukej si s tím rychle dojít k lepšímu doktorovi

            0 0
            • bajkr  

              zejtra s tim pojedu do Pelhřimova :o/

              0 0
              • Gung-Ho  

                Doufám, že ne na kole:-))

                0 0
                • bajkr  

                  :o)

                  0 0
                  • Gung-Ho  

                    Jedině, že bys chtěl dokázat jak moc je koleno v ři**…ale dost už srandy…víš, že Ti držim palce aby to dobře dopadlo a abys s náma zase pořádně jedil:-))

                    0 0
                    • bajkr  

                      sere mě to :o( myslel sem že to bude ok ale zatim to tak buhužel nevypadá ;o( sem dnes vedel že moc daleko nedojedu bolelo me to už u barandaku

                      0 0
          • Gorgov  

            můžu tě uklidnit že v tom aspoň nejsi sám. Já taky v hajzlu slušně řečeno, sice sem část trasy absolvoval, ale ted nebudu moc tejden ani chodit, natoz vlezt na kolo. A uz se tahne 2 mesice. Kdybys sehnal dobryho doktora hod info, ja asi zkusim toho dvoraka…

            0 0
    • gyngy  

      Dnes paradne pocasie, pekna prechadzka a stretol som zase skvelu partu. Verim, ze sa coskoro dam dokopy a rekonvalescencia bude prebiehat pocas bike-forovskych „vyjizdek“ do okolia Prahy!

      Biku zdar!

      0 0
      • SNAIL  

        Přeji velmi brzké uzdravení a další vyjížďky již bez karambolů

        0 0
      • Thapsus  

        Hlavně ať bezbolestně dopadne ta nadcházející operace a můžeš zahájit rehabilitaci.

        0 0
    • Thapsus  

      Tak pár fotek a řádek o vyjížďce jsem dal sem: www.thapsus.wz.cz/vyjizdky.htm

      0 0
      • Gorgov  

        ten fotak, pokud si jel na automatiku, ti nejak zlobi, vsechny fotky sou pekne prepaleny.

        0 0
        • Thapsus  

          Jo, fotil jsem na automat,je to starej křáp, budu muset koupit něco novýho.

          0 0
    • Eli  

      Výlet se povedl i nám pěšákům. Šli jsme na po modré Skalku okolo pěkné rokle s potokem, na Skalce je krásný výhled na Mníšek po Brdy, křížová cesta a dobrej stánek s občerstvením. Odtamtud jsme to vzali já výklusem a Gyngy rychlochůzí :)) po červené do Haloun. Našlpáno asi 12 km.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.