Praha-Ještěd-Praha, sobota 12.4

133 nepřečtených
  • SNAIL

    Plánujeme s Gung-Ho v sobotu vyjížďku na silničkách na Ještěd. Kdyby měl někdo chuť se přidat, sraz je v 8:00 hod. na stanici metra Rajská zahrada (tedy nikoliv ČM jako obvykle). Samozřejmě se jede pouze za slušného počasí (což zatím není jasné). Tempo bude klidné.

    Anketa: V sobotu

    2x
    20%
    3x
    30%
    0 0
    • petebike  

      ja doufam ze bude hezky, i kdyz s vama nejedu / jedu na zavody /

      0 0
    • Pebe  

      jel bych hned, ale jsem s Čembou v Maštalích :-(

      0 0
    • Meduza  

      Jel bych, ale nevite o nekom, kdo by mi pujcil nejakou veeelikou silnici.. Bral bych to jako posledni zkousku pred objednanim vlastni.

      Plan B by byl, ze bych vas zkusil uviset na bajku, ale to bych asi zdrzoval :o(

      0 0
      • Gung-Ho  

        Myslim, že s těma užovkama co na něm ted máš se toho bát nemusíš:-))

        0 0
        • Gung-Ho  

          A navíc si myslim, že jako přesvědčení o tom pořídit si silničku, poslouží tahle vyjíždka na biku, taky dobře:-)))

          0 0
          • Meduza  

            No aby jste me spis neodradili..

            Vy pojedete vepredu, budete f klidku chatovat a ja za vama budu fibrilovat.. Si myslim, ze by me to v Brandejse prestalo bavit :o)

            0 0
      • heretik  

        Jestli pojedu, tak na bajku se slickama, myslím, že by se to mělo dát, loni v červnu na mě kluci taky čekali, když jsme jeli do Vesce na 24h…

        0 0
    • Gung-Ho  

      Když už si napsal, žes to se mnou domluvil, tak sem zatrh „určitě jedu“ a na 90% to tak bude. Ještě je ale možnost, že bych jel (taky na kole) do Plzně na koncert RAGE. Ale viděl sem je před měsícem spolu s OVERKILL a MEGADETH ve Zlíně, tak se bez nich možná obejdu:-))…Pokud bude hezky, tak by byla škoda si letošní první Ještěd odpustit. Přiště už to budou doufám vzdálenější cíle:-)

      0 0
      • Gung-Ho  

        Tak už je jistý, že jedu…teda snad jen to počasí by mohlo plán zhatit. Sice neni ještě 100%ní jestli dojedu zpátky až do Prahy nebo se v Mělníku odpojim a vydám do Plzně na RAGE, ale že jedu na Ješted už jistý je. Ted už je otázka jen jestli pojedu s Jeptiškou:-))

        0 0
        • Gung-Ho  

          Tak už je definitivně rozhodnuto…zejtra bude jak sport, tak večer i kultůra:-) Jelikož mám domluvenej sraz v Mělníku, tak já se vracim na tuty přes Kokořínsko…doufám, že mě tamtudy nenecháte jet samotnýho…stejně je to tamtudy i hezčí:-)

          0 0
    • jecnak  

      S lezenim to vypada blede. Je kosa a mokro, tak se asi pridam.

      0 0
    • Medunka  

      Co si mam predstavit pod pojmem „Tempo bude klidné“

      Pokud bude odpovidajici pocasi, zadne jine plany, tak aspon pod kopec, tam na vas pockat a s vama zpet

      0 0
      • karf  

        tak to bych se pridala s tim, ze se muze stat, ze, ehm, nekde odpadnu na vlak ci zkratku domu :-)

        0 0
        • heretik  

          Tak ty už jsi zdravá na kolo? No super :)

          0 0
          • karf  

            jasne, desne si uzivam toceni nohama kdyz nic neboli :-) a doktor rikal zatezovat, posilovat, aby ten natrzeny krizovy vaz zpevnily okolni svaly, navic bajk je stale v procesu oprav :-)

            0 0
      • SNAIL  

        Počítám s tím, že pojedeme v klídku, žádné honění a trhání časových rekordů :-) Ale nevidím důvod, proč bys s námi jezdila jen pod kopec. Přece se nemůžeš připravit o to nejhezčí.

        0 0
        • kámen úrazu1  

          V klídku, v klídku – to jel Gung-Ho i PRS a skončil na bedně. :-)

          0 0
          • SNAIL  

            Katko nekaž tady morálku, když napíšu v klídku, tak je to v klídku :-)))

            0 0
            • Pebe  

              opuchlé nitě a v klídku :-D

              0 0
            • Smazaný účet  

              tvoje „v klídku“ si dobře pamatuju když jsme tam jeli na podzim :-)

              časovka z Českýho Dubu do Mohelnice, kdy jsem měl problém tě uviset a to jsem (na rozdíl od tebe) jel zalehlej v hrazdě :-)

              a ještě druhej den jsem měl tepy kolem 130 :-)

              0 0
          • Gung-Ho  

            Zas tak v klídku sem nejel a hlavně sem věděl, že na Buldu prostě nemám, kdybych se rozkrájel…tak kam se honit:-))

            0 0
    • McBlacky  

      zrovna jsem si říkal, že bych na Ješted vyrazil, ale až příští víkend :/ ted nemůžu. Jedu na ČP XC – můžete to vzít přes Pardubice a zafandit :) :)

      0 0
      • SNAIL  

        Další víkend je ten přejezd Brd, ale ten je tuším v neděli, tak si to v sobotu můžeme dát na rozjetí znovu :-)

        0 0
        • McBlacky  

          aha tak já nejsem nějak zaostřen v čase :/ kua to nemůžu v sobotu už něco mám

          0 0
      • petebike  

        doufam ze aspon Elitu ? :-)

        0 0
      • Meesha  

        tyjo, to sem na te zvedavej! :-)

        0 0
    • JirkaD  

      Přestaňte se bát Snailova „klidného“ tempa, jedu taky a rozhodně se nenechám uhnat :-) A jak známo jede se podle posledního.

      0 0
      • Zlatka  

        No tak hehe kdybych se někdy přidala, tak bychom jeli podle mne :D

        0 0
    • jonti  

      Tiez by som sa pridal, ked mi do toho nic nepride. Cas odjazdu je velmi rozumny, dufam ze to nebudete dohanat, som po troch tyzdnom takmer bez bicykla :(

      0 0
    • jecnak  

      Co trasa?

      0 0
      • SNAIL  

        Na té bychom se asi domluvili na srazu, rád bych jel přes vojenský prostor a nazpět přes Kokořínské údolí, ale uvidíme podle času a nálady

        0 0
        • jecnak  

          O to mi slo, oboji bych take rad. Svetlo je jeste po osme vecer, tak bysme to stihnout mohli.

          0 0
          • Gung-Ho  

            Tam bych to viděl jednoznačně přes vojenskej prostor a zpátky uvidíme jakej bude čas a síly. Já osobně bych byl taky pro variantu přes Kokořín:-)

            0 0
            • jecnak  

              Kdyztak to od Raje napalime a za 1.5h jsme na CM.

              0 0
              • Meduza  

                Muhehe, myslis napalime tim klidnym tempem? :o)

                Akorat se trochu obavam pocasi.. Medard to na sobotni dopoledne hlasi dost spatny, ale nastesti se posledni dobou dost plete.. Budu doufat.

                0 0
                • jecnak  

                  Na Cernak uz je to jen par vlnek.

                  0 0
                  • Pebe  

                    MUHAHÁÁ :-D:-D

                    0 0
                  • Medunka  

                    Kecko, vlnka vypada jinak, tohle by ani GH nezaznamenal

                    0 0
                • Gung-Ho  

                  Jestli bude pršet stejně jako mělo dneska, tak to bude celkem parádní vejlet, skoro až na kratasy

                  0 0
    • bajkr  

      Na Ještěd se těšim, ale ted sem bez silničky a hlavně si to dám v klidku až bude lepší počasí a tepleji :o)

      0 0
    • Vranik  

      kolik to da kilometru?

      0 0
      • Gung-Ho  

        Kolem 230km pokud se pojede tam přes vojenskej prostor a zpět přes Kokořínskej důl.

        0 0
    • Meduza  

      Ja s tim kazdopadne pocitam a doufam ze se to pocasi umoudri…

      Jo a budete na me hodny a nebudete se me snazit ustvat jooo??? :o)

      0 0
    • jecnak  

      Tak pocasi se nam celkem umoudruje. Ma sprchnout velmi brzo rano nez vyjedem, pak uz nic.

      http://windguru.cz/cz/index.php?sc=9

      0 0
      • SNAIL  

        Taky jsem si říkal, že pokud nebude ráno vysloveně pršet, tak mě nic nezastaví :-)))

        0 0
      • SNAIL  

        Tady to sice vidí trochu jinak, ale pár kapek nás nerozhodí :-) http://pocasi.idnes.cz/

        0 0
        • jecnak  

          Windguru byva presnejsi, vetisnou to sedi ±15 minut.

          0 0
          • SNAIL  

            Pokud ano, budu jedině rád, ale zadní blatník stejně možná pro jistotu nasadím :-)

            0 0
            • karf  

              a jo, zadni blatnik – dobrej napad a jakej je asfalt nahoru ?

              0 0
              • jecnak  

                Dokopce ;-)

                0 0
                • karf  

                  tak dolu se raci ani neptam coby bystra divka :-) tak se ptam: znicim tam rafky, kdyz nebudu nejak klickovat ? xyria sl to nemaji radi :-)

                  0 0
                  • jecnak  

                    Na Jested je to ok, horsi je kousek (300m) ve vojenskym prostoru, ja treba jedu na American Classic a fakt to neresim.

                    0 0
                  • SNAIL  

                    No tak ortodoxní silničáři by na tom kousku co píše Ječňák asi prskali, ale není to tak hrozné a dá se to vcelku v pohodě přejet :-)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      ještě že mám tu cyklokrosku :-) teda, neslibuju na 100% že pojedu…ale uvidím (jak dopadne trénink dneska – 20km běh)

                      0 0
                    • Darkson  

                      tak v pohodě, že jsem tam asi ze 4 průjezdů 2× píchnul:-/

                      0 0
              • Treker  

                No a pak taky dolu .....

                O kola neboj, je tam sice pár kostek nahoře, ale to se v zápalu boje přehlédne, stejně tam pojedete tak něco mezi 9–10 km/hod, tak to kola snad přežijou…

                0 0
    • jonti  

      Myslíte, že ak to půjdem v mojom súčasnom stave, můžem si ublížiť?

      Približne týždeň a pol som bol stále nejaký prechladený, a potom som týždeň a pol veľmi veľa pracovat a nemal chuť ani čas jazdiť. Tak som dal za tri týždne asi len 300km.

      Mám pocit, že mi to relatívne jazdí, ale vytrvalosť chýba.

      0 0
      • jecnak  

        Myslis, ze ti s holkama ujedem?

        0 0
        • Medunka  

          Nedelej z nas babovky

          Jonti, mam pro tebe dve zpravy. Spatnou a dobrou. Spatna je, ze pojedes jako posledni, dobra je, ze pred tebou pojedou minimalne tri hezky holky

          0 0
          • jonti  

            :)))) hned si mi zdvihla naladu.

            0 0
        • Gorgov  

          zacni trochu makat, ujizdi ti vlak, ja mam posledni tydet cca 930km a trak 2O pivek:)

          0 0
          • petebike  

            pockej az se vratis..zmrznes :-)

            0 0
          • jecnak  

            To mas asi nejak blbe zarazeny ne?

            0 0
            • Gorgov  

              jo, byl sem trochu pripitej.

              0 0
      • McBlacky  

        myslím že v tvém případě pokud chceš opět začít více jezdit je to nesmysl. Ujedeš to, ale bude to kontraproduktivní růstu výkonnosti. Radši bych zařadil:

        sobota 3–4hod lehce + dva,tři intervaly po 10 min max do ANP-5

        neděle 2–3 hodiny vytrvalost,

        pondělí hodina kompenzace

        0 0
      • petebike  

        vybodnul bych se na to :-)

        0 0
    • heretik  

      Jestli vstanu, pojedu taky.

      0 0
    • Gung-Ho  

      Tak se těšim zejtra…doufám, že vyjde počasí. Ještě zdůrazňuju, že sraz je v 8:00 na metru RAJSKÁ ZAHRADA. Ta změna proti Černýmu mostu neni proto, abysme si mohli 3 minuty přispat, ale dá se odtamtud jet rovnou na Satalice a nemusí se po tý hlavní silnici, tak proto:-)

      0 0
    • SNAIL  

      Tak zítra jedeme za každého počasí, snad jen kdyby padaly kroupy, tak vás omluvím :-)))

      0 0
    • karf  

      tak ja jsem uz ted selhala – sehnala jsem od kamosky bajka a startovny na zitrejsi Presdvakopce na M. Cernohorskyho (chudak, az uvidi svuj vysledek :- ), bylo to docela tezky rozhodovani, tak jsem aspon zvedava na vase zitrejsi fotky !

      0 0
      • petebike  

        taky beru fotak a savu :-) o obrazky zabahnene bajkerky preci neprijdem :-)))

        0 0
      • SNAIL  

        Škoda, doufám že jedeš alespoň zase za týden na přejezd Brd?

        0 0
      • Medunka  

        to je skoda, ale zavod je zavod

        0 0
    • jonti  

      Tak nakoniec nejdem, uprednostnujem spanok, sa toho bojim. A ked pocujem ako vonku hrmi…

      0 0
      • SNAIL  

        To je právě ono, do rána se vyprší a pak už to bude v pohodě :-)

        0 0
        • Meduza  

          Tak, tak, aspon to nebude prášit :o)

          0 0
          • SNAIL  

            Správný přístup, tak se mi to líbí :-)

            0 0
            • Gung-Ho  

              Mě taky…ale právě sem instaloval blatník…kdyby to bylo zbytečný…velmi rád ho ráno sundám…to de rychlejc:-)

              0 0
              • SNAIL  

                Asi tě ještě napodobím a půjdu nabrat síly do postele :-)

                0 0
    • jecnak  

      :-D nemam slov

      0 0
    • Meduza  

      Nemam sil :o) 274km 2900 nastoupano

      Jdu spat.

      0 0
    • Medunka  

      Jednou se tu JancA vyjadrila k Jestedu, bohuzel muj nazor se ztotoznuje. Asi jezdim moc se silnicarama a nechapu tak jednani bajkeru na silnickach. Me minus. Ale polepsim se. Priste na Jested se silnicarama …

      Smrt poslednimu dodrzena :-(

      0 0
      • Meduza  

        Brouku, byl jsem dneska na silnicni vyprave poprve a netvrdim ze jezdit ve skupine nejak zvlast umim. Ale tvoji kritiku odmitam, protoze tobe se dneska asi nezavdecil nikdo. Uznavam, ze jsem obcas podjizdel z prava, ale brzdit z kopce kvuli tobe aby jsi me uvisela nebudu a tvuj zoufaly posledni argument, ze klickuju taky moc neberu, protoze jsem vetsinu casu jel vpravo, vice nez vetsina ostanich a jel jsem po bile care na krajnici a to dost rovne. Klickoval li jsem, tak jednine ve chvili, kdyz jsem vedel, ze za tesne za mnou nikdo nejede.

        Rozsiruju timto rady tveho fan klubu :o) a preju ti, aby jsi uz ode dneska potkavala samy dokonaly lidi jako jsi ty.

        0 0
        • heretik  

          Hele, gaga, vy se snad budete škorpit ještě teď… vždyť Medunka psala o bajkerech na silničkách, a tím jsme my dva jediní z obliga, ne? :-P

          0 0
        • Medunka  

          Potrefena husa se vzdycky ozve

          0 0
        • jecnak  
          • brzdit nemusis, staci kdyz to z kazdyho kopce nerozpalis a pritom se k tobe neprida dalsi lidi a cely se to pak neroztrha a nemusi se to pak dojizdet atd.
          • nejde o to jezdit na bily care, ale jet tak abys vybiral nejlepsi stopu mezi dirama s ohledem na ostatni co jedou za tebou
          • dalsi veci je treba snaha pomoct ostatnim v baliku tim, ze pojedu v klidu, obcas potahnu spici, coz neznamena, ze vyrazim 10m pred ostatni a tam budu delat hovadiny.
          • taktez kdyz se jede mestem, tak se proste jede pomalejs, reakcni doba lidi jedoucich za sebou neni nejkratsi
          • vic treba tady, ale ty zaklady se daji odkoukat od ostatnich

          Nechci Medunku nejak obhajovat nemela nejlepsi den, byla unavena, pochroumana z padu atd. ale priste bych doporucoval zapojit do jizdy i mozek. Uvedom si, ze kdybych jel treba ja a Gung-Ho stejnym stylem jako jsi jel ty, tak uvisite maximalne 300m za Rajskou Zahradou. Je jasny, z ten balicek byl dost nesrovnatelny, at uz vykonnosti a nebo tim na cem kdo jel, ale je slusnost respektovat ostatni a pokud hyrim prebytecnou energii, tak ji vyuzit nejak smysluplne, tedy pomoct zbytku. Pro me by treba nebyl problem to cele objet s prumerem lehce pod 30 a stavit se jen na polivku. Nemyslim si, ze by se to ale ostatnim libilo. Takze radsi potahnu hak, pojedu pomalejs a bude me bolet zadek z toho, ze jedu porad v sedle, ale aspon vim, ze jsem neco udelal pro ostatni.

          Doufam, ze se nepotkame na prejezdu Brd.

          0 0
          • Meduza  

            Dekuji za dodatecne skoleni a skutecne nezavisly a nezaujaty rozbor :o) 

            Hned na zacatku jsem hlasil, ze to byla moje prvni a silnicni vyjizdka, takze netvrdim, ze bych byl pro balik nejakym prinosem. To asi byla pravdepodobne jenom Medunka na jeji prvni silnicni vyjizdce…  Po krajnici jsem jezdil zejmena proto, abych videl dopredu, protoze nejsem zatim zvyklej jezdit naslepo a netvrdim ze je to nejspravnesi. Nicmene trvam na tom, ze jsem nikoho z vas nijak neohrozil, jak se mi snazila tvrdit Medunka. A to byl taky duvod proc jsem se dovolil s ni nesouhlasit, coz jsem si asi dovolil moc. Jo a taky jsem si nevsiml, ze by jste to nejak zvlast flakali, po te co jste me a Lemplovi ujeli v kopci par set metru.. To jenom tak na okraj, kdyz uz se tempo prizpusobuje tomu nejpomalejsimu :o)  (timto dekuju Snailovi za hak, ale ja jsem s tim protivetrem bojoval za Lemplem, ktery ten nastup nejak propasl a pak uz bylo po ptakach :o) Ja jsem jsem vas pak uvisel, ale Lemplovi doslo a bylo hotovo.

            Nicmene nezoufej, ja ti cestne slibuju, ze nez pojedu do ty Ostravy, tak tu jizdu v baliku vypiluju!

            A co se tyce tve posledni veticky… No myslel jsem, ze jsi vetsi frajer :o(      Samozrejme tam pojedu, jak uz jsem anoncoval. Tedy pokud bude jenom trosku slusny pocasi. No a budu se tesit, ze nam tam Medunka udela bajkerskou skolicku :o) BTW: Netusil jsem, ze jeji fan klub je tak pocetny.

            0 0
            • Medunka  

              poprve, co jsem vcera na tebe promluvila, bylo po ceste na Jested, kdy se Heretikovi vycvakla noha z pedalu a ja malem do nej napalila, jeli jste vedle sebe a ja rekla, zda mne pustite pred vas, kde bude bezpecneji, jestli podle toho soudis, ze jsem kritizovala tvoji jizdu, tak asi mas duvod si to myslet a nejel jsi bezpecne.

              Podruhe jsem na tebe promluvila, kdyz jsi to slepe, bezmyslenkovite na velkou pilu rozpalil z kopce a bylo ti jedno co je dole, co neni – sorry, ale asi sem nebyla jedina, komu to prislo normalni.  Ono bylo stesti, ze se ti pod kola nikdo nedostal, nahoda je blbec, dokazes spravne v takove rychlosti reagovat? Byla to tva prvni silnicni vyjizdka a mel by ses proto tak chovat, ne delat voloviny. Od te doby jsi jako MACHR. Predjel jsi me zprava se slovy „Prava Zlato“ nebo neco takoveho, tady me oslovujes Brouku, lecis si nejaky mindrak? Mas nejaky problem? Netrebujes treba na nejake psycho vysetreni? Ty vubec nezvladas, kdyz nekdo neschvaluje tve jednani, jeste ke vsemu zena a kdyz ti to rekne. Ztracis schopnost myslet.

              Ten tvuj posledni kopec s nama: Treba vule bozi, aby sis uvedomil jake je to zustat sam jako posledni. Bozi mlyny melou

              BTW pred svou prvni silnicni vyjizdkou jsem se zeptala zkuseneho silnicare a nechala se poucit a vysvetlil zakladni pojmy. Nikdo neni dokonaly ne?. Staci se zeptat a ne delat kokotiny

              0 0
              • Gorgov  

                Ty jo, prober se. Precti si to po sobe a musis se tomus snad smat ne? Nebyl sem tam, alez tehle kecu si obrazek udelam. Treba si jen posera:)

                0 0
                • jecnak  

                  Uz bys mel vystrizlivet, jinak si ty teleci kecy tady nedovedu vysvetlit.

                  0 0
            • jecnak  

              Kdyby jsi se taky chtel zeptat jak vypada slusny chovani, staci rict. Cekal bych ale, ze ve svem veku uz jsi neco pochytil.

              Jeste pred par lety  bych te poslal rovnou tam kam patris. Dneska uz ale jen zakroutim hlavou a pomyslim si ze opravdu stari moudrosti neprida. Jsem rad, ze se s takovym lidma nemusim dobrovolne stykat.

              Co se tyce Ostravy, tak klidne jed, ale urcite ne se mnou.

              Co se tyce Brd, jeste si vubec rozmyslim jestli tam vubec mam jet. Protoze poslouchat cely den tvoje poprechodovy frajersky kecy neni to, jak bych si predstavoval prijemne stravenou nedeli.

              0 0
            • Meduza  

              No Comment

              Ale tema „frajerskejma poprechodovejma kecama“ jsi me fakt dostal :o)

              0 0
      • Palos  

        Ajee je expertka, az do ted jsem uvazoval, ze vyrazim nekdy s vama, ale preslam me chut, to radeji zase budu jezdit sam, abych poslouchal kecy ze jsem neco nekde udelal blbe.. jinak bajku zdar..

        0 0
        • Medunka  

          Nemyslim, ze by si mel mit strach vyrazit se mnou, Jecnakem, Ydahem, Pebem na silnici. Jsou to rozumni lide, kteri jezdi rozumnym tempem a nenechavaji posledniho umrit kilometr za peletonem a nestaraji se o to kde je, co je proc je. A myslim si, ze na silnicce ukazovat diry, jet rovne zvladne kazdy, jen staci chtit

          0 0
          • Rolei  

            Pardon že se do toho pletu, ale ukazovat díry právě každý nedovede. Kdo není zvyklý jezdit s vícero lidma na silnici netuší jak se to dělá a tomu co jede před ním čumí na zadní kolo a ne na ruce a o tom co je zaním ani neví atd. S novejma lidma je potřeba o tom promluvit, nebo se zeptat jestli to znají etc.  možná by to předešlo lec jakému rozčilování později…

            0 0
            • Medunka  

              V tom je mozna ten problem, ja si o ukazovani der rekla, ze jdu do haku, taky jsem si rekla (a vedeli o co jde)  jenze plnokrevni bajkeri, kteri jsou zvykli jezdit v lese toto dokazi delat chvilku, pak jim to vypadne z hlavy, protoze na tohle se v lese nehraje, tam se schvalne vybira horsi trasa. Je to o mysleni, bajkeri mysli bajkersky a ja asi myslim vic silnicarky, to jsem taky napsala do sve reakce na vcerejsi akci, nic spatneho v tom nehledat. Proste to tak je a bude. Na to neukazovani, nemoznost hakovani si clovek zvykne, horsi je tempo, kdyz se rekne, jede se tempem nejslabsiho, znamena to, ze nejslabsi zaostava kilometr za „balikem“ a nikdo jej nepohresuje. A nejslabsim clankem jsem, bohuzel, byla v tom tempu ja.

              Ja klidne se Snailem, Gung-hem, JirkouD a spol vyjedu na silnicni vyjizdku, pokud me pozvou, na 100 – 120 km, kde vim, ze mam silu je udrzet a budu mit silu dojet domu, ale ne na akci, ktera je dlouha 250 km a prezit ji v rychlejsim tempu pro mne znamena jet v kvalitnim haku.

              0 0
              • SNAIL  

                Jitulo, průměr byl něco malinko nad 25 km/h, takže to rychlé myslím rozhodně nebylo. Snad  jen začátek byl drobet svižnější. Navíc jsem jel vzadu a hlídal, abychom byli všichni. Jedině kde se mi to nepovedlo, bylo s lemplem, který se nám načas ztratil, ale to jsem v žádném případě nemohl u něj předpokládat.

                0 0
                • Medunka  

                  no jo, jenze ja to loni v rijnu jela v kratsi verzi 200km, v haku s klukama s prumerem 20.4 :-(

                  0 0
                  • Gorgov  

                    Sry, ale to uz je pomaly i na trikolce ne? dostat se na silnici ve skupine prumerem pod 25 uz chce talent ;)

                    0 0
                    • petebike  

                      bacha na to „kam ji chces“ ? :-D

                      0 0
                    • kámen úrazu1  

                      Kdybys byl baba tak bys možná mluvil jinak. Nezapomeň, že i dost dobrý ženský se můžou porovnávat tak s průměrem chlapů své věkové kategorie.

                      0 0
                  • jecnak  

                    At koukam jak koukam, tak mi na Polaru vyskakuje (28.10.2007) 200,3km a 10:15:03 celkovyho casu i s obedem. Cisty jizdni prumer mam 24.9. Rychlost ± stejna, ale tempo uplne jinaci – staci se podivat na zaznam a moje tepy…

                    0 0
                    • Medunka  

                      Moje chyba, priste si reknu, ze chci cisty cas jizdy, ne s prestavkama.

                      0 0
          • Palos  

            Pardon,omluva, nejak jsem to blbe pochopil vysvetleno viz Jecnak jinak ty kilometry – respekt!

            0 0
    • SNAIL  

      Děkuji všem za hojnou účast, kterou jsem s ohledem na předpověď počasí ani nečekal. Nakonec bylo počasí super a je vidět, že Českému hydrometeorolo­gickému ústavu se nedá věřit. Jinak já mám najeto slušných 255 km a nějaké fotky z dneška máte zde

      0 0
      • přišlapávač  

        Vás bylo jak psů!!!!!! :-)

        0 0
      • Jirik123  

        Hmm, pekna jarni vyjizdka:) Docela vam zavidim, v posledni dobe je moje prumerna vyjizdka desetkrat kratsi :(

        0 0
    • Gung-Ho  

      Tak sem už dorazil taky domu. Do Mělníka sem to stih načas, i když to bylo z Osečný ještě 75km…trošku sem si teda po Mělníku pobloudil…ale stih sem to takže OK…no a RAGE v Plzni…prostě SUPER…rozhodně nelituju, že sem dneska spojil sport i kuturu:-))…byla to paráda:-))

      0 0
      • jecnak  

        Tak to jsme to moc neodhadli co? V hospode za stolem jsou to holt jiny cisla nez v sedle.

        0 0
        • Gung-Ho  

          Hlavní je, že sem to stih a následně všechno klaplo naprosto dokonale. RAGE byli jako vždy skvělí:-)Teda, ale před Mělníkem bylo těch asi 35km na tý náhorní plošině v protáku docela krušnejch. Nejdřív sem si průměr proti  tomu co sme jeli společně docela dost zvednul…a to včetně části ve vojenskym prostoru, ale na tý plošině se zase rychle vrátil:-))

          0 0
    • Gung-Ho  

      Docela mě mrzí co tu ted čtu. Kdybych včera nejel, tak si asi budu jako nezúčastněný myslet jak to muselo bejt strašný. Ale alespon podle mě a i dalších s kym sem mluvil to tak prostě nebylo. Nálada, byla naprosto vpohodě, řek bych, že i velmi dobrá. Tempo si taky nemyslim, že by bylo nějak neúnosný, alespon dokud sem tedy jel (než sem se odpojil a ujížděl do Mělníka) sem většinou jel vepředu já s Evou, tak to snad až taková kudla nebyla. Co se ukazování týká, tak v tom teda rozhodně žádný machři nejsme, včetně mě. Ale zase si nemyslim, že nějaký drobný nerovnosti se nedaji vpohodě i na silničce přejet…a že těch nerovností je na našich silnicích někdy tolik, že bych se asi musel pustit řidíte(což by asi bylo celkem o držku) a ukazovat jak dirigent. Nemluvě o tom, že se prostě vyhejbat v tomhle stejně nedá. A větší díry se snažíme ukazovat…i když bez chyb to teda určitě nebude…

      Ale nechci se tu rozepisovat. Prostě mě jen mrzí, že když si to ted tady někdo nezúčastněný přečte, získá o vyjíždce úplně jinej dojem, než by alespon podle mě odpovídal skutečnosti…to je vše:-(

      0 0
      • Beeda  

        jak to tak ctu, tak to je vetci maso nez Novacup v prvnim kopci :-D

        0 0
      • petebike  

        ted uz jsem jen cekal ze sem nekdo da fotky jak po sobe na vyjizdce hazeji vajicka,rajcatka a podobny veci :-) diky za osvetleni sitaacie :-))))) ale pravda „bavim se“ …

        0 0
      • Ice-goofy  

        Souhlas s Tebou jako nezucastneni mam ten dojem… Jinak zdravim kolegu … Ahoh at to slape a kulturu zavidim…

        0 0
        • Gung-Ho  

          Fakt mě to mrzí…včera v noci po koncertu RAGE sem si řikal jakej to byl parádní den, přes den kolo…s tim mym uháněním do Mělníka i docela vydatný…pak vše dokonale klaplo s přesunem do Plzně a koncert RAGE skvělej…No a když to tady čtu, tak mám skoro pocit, že sem asi jel někde jinde:-(…Doufám, že aspon na koncertě sme byl správnym, že si třeba zejtra někde nepřečtu, jak to stálo za ***** :-)

          0 0
          • Meduza  

            Za sebe rikam, ze az na tu prudici damu to bylo SUPER.

            Ovsem z toho co tu ti dva nasledne predvedli, je mi blivmo.

            0 0
          • Ice-goofy  

            Nekdy to s Tebou spojim projizdku s nasledujici kulturou … Bude potreba …

            0 0
            • Gung-Ho  

              Sem pro…třeba hned příští sobotu:-))…přes den nějaký kolo určitě dát chci a večer sou u nás v Rock Café ILL NINO

              0 0
              • Ice-goofy  

                Vydrz mi jeste play off ;) Ve ctvrtek zaciname a jakmile skoncime ihned se ozvu… a neco vymyslime… pak na konci sezony bude casu dost..

                0 0
                • Gung-Ho  

                  Super…určitě něco vymyslíme…I Kary bude rád…nebude aspon v kotli tak vyčnívat sám:-))

                  0 0
                  • Gung-Ho  

                    jo a na Play-off budu držet palce;-)

                    0 0
                    • Ice-goofy  

                      Diky diky a do kotle jasne budem vycnivat Karym

                      0 0
      • Medunka  

        Mozna jsem tu za poseru, prudici damu, nema cenu to resit.

        Co se tyce der, jak jsem psala vyse, nebyl to problem, spis tempo.

        Pokud jedes ve predu ty s Evou, kilometr nic a pak az roztrouseny balik cyklistu a nepovazujes to za kudlu – Porovnej svoji vykonost s moji a snad ti dojde, ze to kudla byla.

        Pokud na BF slibite tempo posledniho, nedivte se, ze se posledni ozve, ze tomu tak nebylo. Pokud neumite prijmout kritiku tempa, tak si Jested organizujte sami pres ICQ a nezvete tam pres BF dalsi lidi a nebo to tempo neslibujte nekomu, o kom vite, ze je slabsi

        0 0
        • RomanH  

          Musim souhlasit. Pri nasi akci Praded se povazuji z nasi skupiny vykonnostne za posledniho a musim ocenit, ze kluci drzeli moje tempo. Teda az na jeden usek, ktery tahnul jeden nejmenovany :) na silnicce a do mirneho kopecka jsme valili 38km/h a na zadost o zpomaleni klesala rychlost postupne (behem cca 3 minut) na 37,36,35 a jeste v tu chvili zaznely nejake reci o kompenzacnim pasmu a dotycny nam na nekolik km ujel. To uz je pak psychicky lepe jet sam, pac ma clovek pocit, ze nikoho nebrzdi. A o ukazovani der ci prekazek nemluve – i na tom biku neni nic prijemneho, kdyz se v 35km/h necekane vleti do asfaltove diry – muze to skoncit destrukci rafku a zkazenou vyjizdkou.

          0 0
          • kámen úrazu1  

            Nepochybně jsem na tom výkonnostně o dost hůř než Meduňka. Umím si představit, jak by mně bylo, kdyby byla přede mnou mezera a já neměla sílu ji dotáhnout – fyzicku a hlavně už ne psychickou. Znám to z biku z prvního roku ježdění, když jsem se občas přidala k chlapům – některé party zpomalily, některé na mě kašlalay a čekaly na mě až na kopcích se slovy „ani nezastavuj a pokračuj“. Nemůžu posoudit, jak to bylo v sobotu, protože jsem na Ještěd nejela. Jen jsem si situaci posledního představila dokázala dost dobře představit.

            A ad drobné nerovnosti – nejedná se ani o to, jak psal Gung-Ho, že drobnou díru, hrbolek, silnička zvládne přejet bez problémů. Spíš o ten šok, kdy člověk jede v háku, možná má dokonce ruce na beranech položeny uvolněně, a najednou před ním přední kolo někam mizí, v horším případě i ruce z beranů. Taky mám svoje zkušenosti s jízdou ve skupině bikerů na silničkách. Jak psala Jitka, ukazovat díry někteří z nich vydrží jen chvilku a hlavně neodhadnou, co ukázat a co ne. Jezdit v háku se za mnohými nedá ani z jiných důvodů – nenadálé zvednutí ze sedla, zpomalení, „cukání“ v sedle a neschopnost držet přímou stpu, i když si to mnozí neuvědomují a není v tom zlý úmysl, ani si z nedostatku zkušeností neuvědomují, že „páchají“ něoc nekošér. Bhužel jedinci jako jsem já jsou na jízdě v háku závislí, pokud chtějí udržet určitou rychlost po určitou vzdálenost.

            Jak jsem už psala, nevím, co se v sobotu dělo. Ale rozhořčení meduňky mně silně připomíná moje pocity na výše líčených bikerských projížďkách lemsi při mých počátcích. Ti přede mnou si taky neuvědomili, jak mně je.

            0 0
        • Gung-Ho  

          Nic z toho co „nemá cenu řešit“ sem já nenapsal a nemám chut se zapojovat do hádek. Jediný proč sem příspěvek napsal bylo, že si myslim, že by mohli nezúčastnění mít z threadu pocit, jak byla vyjíždka strašná. A to si prostě nemyslim a vim, že nejsem sám. Z toho, že napíšu, že sem jel podle tempa Evy, myslim nijak nevyplývá porovnávání moji a Tvoji výkonnosti. Nemluvě o tom, že si nejela nikdy vzadu sama, celou dobu si jela v háku za Ječnákem, a vim s naprosto 100%ní jistotou, že Ječnák takovou vzdálenost ujede naprosto v klidu a sám hákovat nepotřebuje. Když sme loni jeli do Vídně, tak sem jel s Luckou vzadu a Ječnak s lemplem vždycky poujeli a pak na nás někde počkali. Nevidim důvod proč by museli jet tak pomalu všichni. Sám to dokážu odjet celý před Luckou a pomoct jí a bylo vše vpohodě. Vim, že Ječnák to dokáže taky.

          A co se domlouvání vyjížděk po ICQ, na tom něco je. Většinou to tak taky děláme. I o týhle sme tak uvažovali, ale říkali sme si, že nemusíme jen „soukromničit“ a že budou třeba další rádi, když se přidají. naštěstí vím, že někteří rádi byli. Ale začínám mít pocit, že člověk tim jen riskuje, že mu pak někdo dobrej pocit z vyjíždky zkazí a mě by ani ve snu nenapadlo někomu účast na vyjíždce, kterou dám na BF zakazovat…

          0 0
          • jecnak  

            Ja si taky nemyslim, ze to bylo nejak strasny, ale proste se mohlo jet rozumnej (nerikam pomaleji). To ze jsme ztratili Lempla, nekteri na Jested nevyjeli a nekterym cestou zpet celkem doslo taky o necem vypovida. Chapu, ze se ti nechce jet pomalu do kopce, me to taky nebavi, ale jednou jedem jako grupa, tak bysme tak taky mohli dojet a ne cestou ztracet lidi, pripadne dojizdet na zastavky pomalu v rozmezi peti minut. Sam jsem nemel z par mist vubec dobry pocit – zvlast kdyz jsem se Snailem tahnul proti vetru stihaci skupinku po te hlavni na Bezno.  Treba Viden byla o necem jinem, proste jsme se dohodli co a jak, ze vas bude vzdycky nekde cekat. Navic jsme byli 4 a ne 10(?), pak je situace proste jinaci, znas to z bikovejch vyjizdek, kde je situace jeste horsi kvuli ruznejm defektum, technickejm problemum, mensim padum atd. Muzem to kdyztak doprobrat po ICQ.

            Nemam chut se v tom uz babrat, Jitce se to moc nelibilo, ja jsem taky zazil prijemnejsi Jestedy, ale jsem rad, ze jsem jel a dik tobe i Snailovi za organizaci. Je dobre, ze se tu cas od casu neco objevi a ze je nekdo schopny pro ostatni vymyslet peknou vyjizdku.

            0 0
    • dancing dog  

      dovolím si vyjádřit obdiv a závist účastníkům, todle bych žel letos kůli zoufalé fysičce nedal…po dvou sražení autem a jedné kolizi s dírou v asfaltu jak prase, kdy sem dojel jenom díky pevnosti ráfku Mavic kosmic a možnosti uvolnit brzdy, šla silnička na odpočinek, ale začíná se mi po těch asfaltových dálavách trochu stýskat… + taky sem si díky „diskuzi“ zase uvědomil, proč rád jezdím sám…ale snad se tu nikdo nerozhádá na věčnost…

      takže eště 1× : Obdiv + závist… good luck!

      0 0
    • SNAIL  

      Myslím, že se to tu dost rozohnilo a je to velká škoda. Vyjížďka jako taková byla podle mého moc pěkná a to i včetně počasí. Bude lepší, když si malicherné hádky vyříkáte mezi sebou osobně a doufám, že to tomu pomůže. Z tohoto důvodu to tu taději zamknu.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce