• lukan

    chystáte se letos někdo? já jsem se letos poprvé hecnul, bude to můj první závod, pojedu 38km… jede to někdo třeba na enduru? připravujete se nějak? nějaké tipy a rady? :-) jak to funguje na startu? když bych chtěl startovat z prvních pozic, tak tam musím u startovní čáry stepovat už třeba dvě hodiny předem?

    0 0
    • lukan  

      nikdo nejede či co? :D

      0 0
    • danielh  

      Ja jedu jako kazdy rok, ted po 4te :-) Samozrejme 38km, na neduru nejedu pac ho nemam, letos asi na ht29, loni a predloni sem jel na fullu 130/120. Na startu to funguje ze jede proste balik jak na TdF :-) z prvnich pozic startovat asi nevbudes pac tam je to vyhrazene tem nabusenym skoro profikum z kraje. Pokud chces byt prvni v na cele ve verejnem sektoru tak aspon 30min pred startem se tam postav.

      0 0
    • Melvin  

      Nevim jak u kratke, ale u dlouhe je vzdy vyhrazen koridor pro prvnich 100 podle umisteni z predchoziho roku. Ja bych to sice na enduru nejel, ale urcite nebudes jediny kdo pojede na podobnem kole.

      0 0
    • MiroHo  

      Nechápu proč máš na svém prvním závodě potřebu startovat z první lajny.Ale pokud jezdíš třeba 10t za rok a myslíš si,že jsi schopen se umístit do první 20,tak požádej o divokou kartu.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Jedes na auduru a cpes se dopredu…ja ti nevim…

      0 0
      • lukan  

        hele klídek, jen se ptám jak to na startu funguje :-) je to můj první závod, tak sonduju co a jak, vítězné ambice opravdu nemám, ale budu rád, když se umístím v první polovině.

        Ještě by mě třeba zajímalo kde si vyzvednu startovní číslo a podobně?

        0 0
        • Marskatin  

          Tak teď fakt nevím jestli jsi tak líný nebo neschopný přečíst si to na stránkách porubajku v propozicích…

          0 0
          • lukan  

            samozřejmě jsem tam koukal ale tohle jsem prostě přehlédl, po tvém upozornění jsem už četl pozorněji, díky

            0 0
    • jIrI___  

      Nejedu. Ale na enduru to bude utrpení, ta trať je spíš pro cyklokrosku.

      0 0
      • Pavel  

        jj, s ní se Skalka vybíhá lépe. :-) teda, jezdí se to ještě přes Skalku, že?

        0 0
        • MiroHo  

          Ano,JEZDÍ(nikoli běhá) se přes Skalku.Jinak třeba sjezd z Pusté Polomi musí být na cyklokrosce lahoda.

          0 0
          • Pavel  

            No já teda nevím, já to nikdy nejel, ani neběžel, protože většinou to tam stálo, protože nahoře u vjezdu do lesíka se to zašpuntovalo. :-)

            Ten sjezd sinějak už nevybavuju – nahoď :)

            0 0
            • MiroHo  

              Aha, tak o důvod víc trochu přidat,když tama projíždím já,tak je tam ještě krásně volno,ale dojížděl jsem vždycky kolem 15.místa celkově.

              Je to modrá TZ z Pusté Polomi do Zátiší tady Ještě mě napadá sjezd od sanatorií,taky na cyklokrosku ideál:-)

              0 0
              • Pavel  

                Nechápu, proč bych se měl na závodech honit.. :-))

                Tu modrou jsem si myslel, ale nebyl jsem si jistý, jestli jsem nezapomněl na nějakou jinou „vraždu“. I když upřímně, už se mi to všechno docela plete. Asi si to budu muset zase někdy projet, abych si to připomněl. :)

                0 0
          • jIrI___  

            Ve sjezdech se závody nevyhrávají.

            0 0
            • MiroHo  

              Tohle může napsat jenom někdo kdo na špici v životě nejel,protože jak ti ujede skupinka ve sjezdu,tak už je nesjedeš:-) Když jedeš dejme tomu do 20 celkově tak jedeš šrot celý závod a ve sjezdech to jsou taky slušné bomby,to by se ti tam ta kroska rozsypala.

              0 0
              • Pavel  

                Já na špici jel jen jednou v životě a byl jsem moc rád, že jsem si po pár km mohl vystoupit. Takové kvaltování není pro mne… :-D Ale to už je hodně let, dnes už pohodička, žádné závody, žádné závodění, jen Drtič; bo rád jezdím ve sračkách :-)).

                0 0
                • MiroHo  

                  Já už závody taky nejezdím,než dávat 500,– za startovné a tlačit se s dalším milionem lidí na trati se radši zajdu ráno projet kde chci a na oběd jsem doma a zbytek dne strávím s rodinou :-)

                  0 0
                  • Pavel  

                    Taky tak. Navíc se přidaly zdravotní problémy, méně času.. Takže ty dopolední švihy se poněkud protáhly na celodenní, ač vzdálenostně kratší. :-D Proto už jen ten Drtič. A spíš si sbalím spacák a pár krámů a jedu na pár dnů někam do pryč, do lesů…

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Hlavne kdyz se zenes jak vul, tak pak musis pred pivkem vydychat…a vlastne jenom ztracis cas:)

                      0 0
                      • Pavel  

                        No vidíš, ještě, že tě mám. Na to nejdůležitější jsem zapomněl! :-))

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Ti jeste nedoslo, ze jsi jak nabusene zavodni auto, ktere behem/po dojezdu musi chvili bezet v mensi zatezi aby dochladilo turbo?:))))

                          0 0
                          • Pavel  

                            Tak to mám to turbo asi nějaké celé pokurvené. Já ho musím dochlazovat furt… :-DD

                            0 0
                            • rb  

                              Ja to turbo ani nemam,ale dochlazuju zodpovědně.

                              0 0
          • wilda81  

            O víkendu jsme trasu porubajku jeli na CX. I ten sjezd je víceméně hladká pěšinka a moc to nedrncalo.

            Pokud nejsi na špici, tak stejně pojedeš podle toho před tebou…

            0 0
    • OstravakTu  

      Jake jste mely casy? Loni nejlepsi 1:20. Premyslim o tom,ze bych to zkusil.. Je trasa moc narocna na stoupani?

      0 0
      • jIrI___  

        Podívej se na mapu, projeť si trať a uvidíš. Jezdil jsem vždycky krátkou a ta na stoupání náročná není, jediný prudší kopeček je Skalka, ale je krátká. Cekově to je pěkný nenáročný závod na začátek sezóny.

        0 0
        • OstravakTu  

          Kratkou,myslis tech 38km?

          0 0
          • jIrI___  

            Jo. Po pár letech na krátké trati, ještě dřív než jsem si troufl na dospěláckou, jsem si uvědomil, že to pětikilo startovného se dá využít smysluplněji :D

            0 0
            • OstravakTu  

              No prej muzes jet i bez registrace. Pockas,az vsichni vystartujou a pak muzou na trat neregistrovani. Za 500 se honit jak **** se mi asi nechce. Ale zajimalo by me,za kolik bych to dal no..

              0 0
              • DragON  

                Vzdyt na jejich webu mas GPX ke stazeni, proc cekat na volnou trasu po zavode kdyz si to muzes zajet kdykoliv?

                0 0
        • Parduch  

          Hojas, trasu 38km mi jede 16ti letý synátor, nevíte jaké je cca celkové převýšení … Díky Petr

          0 0
      • standoslav  

        Kdo chce něco podobného, ať zkusí „Májového bobra“.

        0 0
    • Fran-tic  

      jedu na enduru..no bude to sranda :) jinak na cx pohoda trasa

      0 0
      • lukan  

        to mě těší, že nebudu za blázna sám :D

        0 0
        • Pavel  

          Kua, já si tam snad zajedu na cyklokrosce… :-D

          0 0
          • Smazaný účet  

            Na skladacce bys mel:)))

            0 0
            • Pavel  

              U kolegy! :-)

              O víkendu s ním jedu, tak mu řeknu. ;-)

              0 0
          • Mig_all  

            Bez sance… Ja jsem jel sveho casu na cyklokrosce bolatickou třicítku… Jako na krosce zajedes vsechno, jakoze fakt vsechno ale chce to skill na ty technictejsi veci aby si clovek nerozbil usta a časově si muzes o nejakem měření a umístění nechat jenom zdát.. V takovem pripade nema cenu jezdit zavod ale prijet si to mimo soutez jen tak pro sebe…

            0 0
    • tom xtr  

      Tak ještě včera to bylo tak akorát na FAT bajka, místy v lese na stezkách i 20 sněhu. Dneska už sníh rychle mizí, vypadá to na bahenní lázně.

      0 0
      • beranek666  

        Ted jsem přijel z trate a to mi řekni, kde jsou ty bahenní lazne? Kolo mam trochu zacakane asi ze tři kaluži. Jinak celkem sucho.

        0 0
        • Dazz  

          Sněhu nebylo moc a rychle to vysychá, ale kaluží muselo být aspoň 5, těm třem nevěřím :-D

          0 0
        • tom xtr  

          Tak jo, někde je úplně sucho. Kolem Jakubčovic, a i dál na po trase na Přerovec, tam je sraček celkem dost, i nějaké menší brodění sněhem.

          0 0
        • zderes  

          Tak co ty 3 kaluže :-))

          0 0
          • beranek666  

            A všiml sis, že od včerejška pršelo? To situaci trochu meni. Což?

            0 0
            • zderes  

              Jasny delam si srandu. Jak jsem to rano videl, hned jsem si vzpomel na Tvuj prispevek :)

              0 0
    • Treeper  

      no uvidíme zítra, jinak jedu poprvé a na enduru , ale na bednu se necítím :D :D

      0 0
      • jIrI___  

        Držím palce, jet takový závod na enduru chce hodně odhodlání :)

        0 0
        • myscho  

          Za dazda co momentalne pada, to nie je az taky zly napad.

          0 0
          • Dazz  

            Dle pocasi venku to bude urcite zajimavejsi rocnik :-D

            0 0
          • Pavel  

            Ono jako NESNĚŽÍ?!? :)

            0 0
        • Treeper  

          dik, okruh jsem už jel a není to tak strašné. Nejedu na výsledek pouze jako sranda vyjižďku a když firma zaplatila startovné , proč nejet :-)

          0 0
        • Fran-tic  

          no letos jsem to na enduru vyrval na 24. místo celkově, takže zas tak strašné to není…i když rovinky jsou na moral :)

          0 0
          • wilda81  

            jel jsi doufám dlouhou trasu! :-)

            0 0
            • Fran-tic  

              neblázni, mám najedo do 400 km, to bych ani neutočil :) teďka na online se koukám, že jsem se posunul až na 26 místo :)

              0 0
    • Luk029  

      Najdu někde výsledky 2017. Díky. ;-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.