• Cigi666

    Zdravím, chtěl bych se zeptat někoho zkušeného na doporučení kola do 15tis… Už sem zde četl některé rady, já sháním kolo více do terénu složitější cesty a tak… něco ve stylu http://www.cyklopoint.cz/…-400-d-305d/ a ve velikosti rámu 19" Slyšel jsem totiž že meridy mají při náročnějších terénech křehké rámy a také že cena je přemrštěná jen díky značce. Děkuji za odpovědi

    0 0
    • Prochy20  

      Tu Meridu ne, XCM vidlice je peklo :)

      0 0
      • Cigi666  

        Okey, já tomu moc nerozumím ale chci jen názor někoho zkušeného kdo mi s tím poradí se všímvšudy a dokopem se k nákýmu kvalitnímu(abych nemusel hned něco měnit) a také trochu hezkému kolu ;)

        0 0
        • Dave-geo  

          Tuhle Meridu určitě ne… Taky teď procházím výběrem něčeho kolem 15 tisíc pro přítelkyni. Co jsem probral fórum, tak za tyhle peníze určitě stavět, to co místní borci dokážou vykouzlit se sériovkám nemůže rovnat…

          Narazil jsem bohužel u jednoho mistra skládače, Maajkee se mi po prvotní domluvě, že to složit a vymyslet určitě půjde, už 14 dní neozval a na icq nereaguje, tak nevím… Fakt to chci řešit přes něj, reference jsou úžasný, bydlí tady za rohem. Ale někde to prostě vázne :(.

          Jak dlouho to v tomhle případě může trvat?

          0 0
          • Zlatka  

            Maajkee to prostě nestíhá, ten musí mít tolik zakázek, že neví koho obsloužit dřív. Také se není co divit za odměnu, kterou z toho má..

            0 0
            • roman 3D  

              ten musí mít času když se nekouká na telku:-)

              0 0
              • roman 3D  

                když už se ozve tak jestli stihnul už poslat do jablonce ten stříbrnej author rám co prodával

                0 0
              • Zlatka  

                Třeba spíš fotí prdel pro nějaký módní časopis.

                0 0
                • roman 3D  

                  ale no tak:-)

                  0 0
                • maajkee  

                  Jestli budeš chtít můžu ti ji ukázat soukromě ;)

                  0 0
                  • Zlatka  

                    Ježiš, teď nevím jestli se mám červenat nebo být natěšená. Jenže pro mne to bude jen výdaj navíc, protože ády se špunty nikdy nevyužiji. :((

                    0 0
                    • maajkee  

                      Samozřejmě natěšená. Kopačky ti klidně nějaký půjčim když si budeš chtít kopnout, někoho násílí holt vzrušuje a já to respektuji :)

                      0 0
                      • Zlatka  

                        Lehni!! :DD

                        0 0
                        • maajkee  

                          Takový bys mi dávala příkazy? :) Takže tak trochu domina?

                          0 0
                          • Zlatka  

                            Toto je samozřejmě záhada, ikdyž bychom na sebe vykecali že ne, tak to tak třebas není. No není to vyzkoušené, ale vzbuzuji respekt, takže vlepit ti facáka bude jistě i vzrůšo. Sice malý kluky nemlátím, ale třebas kdybys mi napsal do práce, že tě spamuji (jako borec Serža), tak bys velmi brzo zjistil, že vzdálenost mezi námi není až tak velká, jako kdysi důmhemr, který také volil kladivo pro jeho osud.

                            0 0
                            • maajkee  

                              Hmm, takovýho facáka, to bych si nechal od tebe zajisté líbit.

                              0 0
                              • Zlatka  

                                No tak to raději ne, ty bys pak často trpěl abstinenčními příznaky a jezdil si pro něj často. Z toho by mne pak ještě bolela ruka a tu já rozhodně potřebuji na daleko vhodnější práci, takže z toho nic nebude, máš smolíka.

                                0 0
                                • Zlatka  

                                  Ale ty kopačky by se hodily pro případ nouze, třeba když Tě někdy potkám, ikdyž tahat je furt ssebou je taky naprd. :(

                                  0 0
                                  • maajkee  

                                    Já bych tě docela někdy rád potkal, fakt jo.

                                    0 0
                                    • Zlatka  

                                      :(

                                      0 0
                                      • maajkee  

                                        Proč ten smutnej smajlík?

                                        0 0
                                        • hony007  

                                          Si zajeď do Zdibů :-)

                                          0 0
                                          • Zlatka  

                                            Ježiši, proboha k čemu ho to nabádáš hmm?? Chceš aby byl smutný pozbytek svého života a navždy ztracený z toho když uvidí jak mají vypadat ta nejlepší a nejkrásnější kola ? Podívej se přec na jeho nabídku a musí ti to být jasné jakou újmu bys mu tím způsobil..

                                            Ne opravdu netoužím někoho polévat vodou, dávat obklady či navíc při nejhorším scénáři – co kdyby mi tam exnul??

                                            0 0
                                            • maajkee  

                                              Já dělám převážně levnější, funkční kola, žádné klenoty to nejsou, to ani nikde netvrdím, v rámci možností se je snažím alespoň barevně sladit. Nepreferuju žádnou značku a nikomu nic nevnucuju. Takže já mám svědomí čisté.

                                              Druhá věc, že mně Polygony nikdy nevadily, možná si mě s někým pleteš.

                                              Mně vadil akorát Jorge a jeho propaganda, toť vše.

                                              A popravdě mě docela vadí s jakým tónem a despektem se mnou mluvíš, když já jsem ti nikdy sprostě nenadával ani jsem tě zde na B-F nijak nepomlouval.

                                              Nauč se trochu rozlišovat.

                                              0 0
                                              • Zlatka  

                                                Dobrá /ty nejsi úplná ovce/, tak někdy až budeš mít cestu tak doraž a dáme kafe, dvě, pivko jedno a uvidíme jestli budeme /jen/ přátelé. Pochop já na Tebe pouštím hrůzu jen proto aby si to ostatní přečetli, co je v tom nejhorším může potkat, když budou zlobit. A že tu zlobí každý druhý, no kdo se v tom pak má vyznat.

                                                0 0
                                            • hony007  

                                              Su rád, že ses tady opět přiznala, že tam děláš. Takže by ti admin měl dát banán za reklamu.

                                              0 0
                                              • Zlatka  

                                                Za jakou reklamu chlapče, za jakou reklamu? Jen proto, že jsem v dobré víře nabídla 3–4× někomu POLYGONa, protože jeho hlavním kritériem při vyhledávání byla cena? Kterou jsou tato kola proslulá? A druhá věc je, že není žádný problém se domluvit na individuální stavbě nebo výměně komponentu, který dotyčnému na kole nevyhovuje. Vše je o lidech a o domluvě. A to také samozřejmě i zde, kdo tady dělá každou chvíli reklamu cykloněmčíkovi anebo rovnou germánům, ke kterým si nikdo z kupujících již nepojede na garančku, doúpravy, výměny, opravy?

                                                Navíc chlapče všichni v POLYGONu nejsou prodejci a co tam dělám já? Všechno chlapče, všechno a víš proč? Protože mne to baví a to neznamená, že je to o penězích. Co jsem mohla čekat? Ne rozhodně jsem nečekala, že za to dostanu pochvalu a vývoj zde se dal předvídat, co k tomu říci – lidé jako ty, anonymní prudiči, provokatéři jsou jako komár nad rybníkem, jen bzučí a bzučí.

                                                0 0
                                                • hony007  

                                                  Za tuhle diskuzi, která je už naštěstí promázlá http://www.bike-forum.cz/…6/forum.html

                                                  za tohle http://www.bike-forum.cz/…ultegra.html

                                                  a za další vlákna, kdes je někomu nabízela.

                                                  0 0
                                                  • Zlatka  

                                                    Je skutečně dobře, že se najdou lidé, kteří platí 25–30% ceny za značku, která ovšem v hodně případech neznamená požadovanou kvalitu nebo to co v tom vidí každý individuálně. Já nikomu reklamu nedělám, pokud něco nabídnu, tak z toho nemám ani korunu a věř nebo ne, ani ten prodejce ne, protože trh je již tak nasycen „značkovými“, že vytvořit konkurenci je tak obtížné, tak jako přesvědčit ovce, že se mohou mýlit.

                                                    0 0
            • maajkee  

              Pravda, maajkee je časově uplně v prdeli :)

              0 0
              • marek27  

                Opravdu úplně?

                0 0
                • maajkee  

                  Jo jo, nějak se mi už nedaří skloubit čas na zaměstnání, čas na vedlejšák (kola), čas na manželku a čas na ježdění. Skoro rok jsem to vydržel, ale teď přišlo nějaké vyhoření a sere mě všechno.

                  0 0
          • maajkee  

            Sorry, teď fakt nějak moc nestíhám, budu muset asi zdražit aby mi ubylo poptávek :)

            Qip (icq) se mi automaticky pouští když pouštím komp, ale většinou na to třeba vůbec nečumím. Ideální když mi ještě napíšeš na mail co mám tady v profilu. Teď jse mv práci, tak mám relativně čas něco vymejšlet.

            0 0
            • maajkee  

              Nebo mi teď klidně napiš na icq, měl bych být na příjmu.

              0 0
    • Cigi666  

      Pomůže mi tedy někdo s konkrétnějším výběrem?

      0 0
    • dancing dog  

      za 15, dost necelejch, nabízím případně svýho cube, slušně osazenej, ne moc jetej :)

      0 0
    • Cigi666  

      Děkuji za pár užitečných rad a zaplnění mého dotazu příspěvky mimo věc ;)

      0 0
    • marek27  

      Zkusím oživit. Pořád vybírám kolo v ceně kolem 15.000? Nějaké tipy?

      0 0
      • Azmir  

        Hodil jsem tu 4 slušné kousky, jestli z nich nevybereš, tak asi nic moc lepšího nehledej.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.