Polar CS600X vs Garmin Edge 800

6 nepřečtených
 • osadilek

  Vážení, pokládám dotaz k diskuzi.

  Chci si pořídit „kvalitnější“ cyklo-počítač, z důvodu omezeného rozpočtu vybírám mezi Polar CS600X a Garmin Edge 800.

  Dalším důvodem je nahrazení iPhonu, který vozím na představci.

  Jaký je váš názor.

  Předem díky za věcné připomínky a komentáře.

  Anketa: Polar CS600X vs Garmin Edge 800

  0x
  0%
  1x
  100%
  0 0
  • Josef Panek  

   Tak celkem výrazně rozdílný stroje a nikdo neví, co od toho čekáš. Mám zkušenost s obojím (Polar: RX800 nebo tak nějak a Edge 1000) a proto bych ti doporučil, abys vyzkoušel oboje, pokud máš možnost. Taky si projdi polarpersonal­trainer.com a Garmin Connect. Polar, luxus, GC velká zoufalost. Jinak oba stroje šlapou suprově (nějaký mouchy to má, jasně). U Polaru bych tedy zmínil vojeb s čidlama (rychlost a kadence), kde nejde vyměnit baterka! (Na YT návod samozřejmě je)

   0 0
   • osadilek  

    co cekam? klasicky, spolehlivy cyklopocitac. zadne extra funkce. v iphone pouzivam navigaci pres gpx soubory v neznamem terenu. chtel jsem usporit jeden kus elektroniky a ochranit svoje iphony pred pripadnym padem.

    0 0
    • Josef Panek  

     Polar navigaci nemá, tak asi Garmin. Pokud navi nutně nepotřebuješ, asi by se dalo pošetřit a vzít v klidu něco levnějšího.

     0 0
  • Biermann  

   A nezvažovals Polar V650? Co koukám, tak je to cenově podobné jak ta CS600× a je to o generaci novější stroj (teď už i s nějakou formou map).

   0 0
   • osadilek  

    diky za tip, podle dovozce tenhle model zamerne pozdrzeli protoze nenabizel maximum mozneho. doposud jako navigace nefunguje. mapu sice zobrazis, ale navigovat zatim neumi. otazka je zda tuhle funkcionalitu nepridaji, ale komu se chce cekat az az…

    0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce