• Bomd

    Zdravím po dlouhém vybírání sportestru od Polaru jsem si koupil CS 400. Mám ho druhý den a tak se sním seznamují. Ale asi budu potřebovat nějakou tu radu. Nainstaloval jsem program do PC, ale nejde mi dostat trénink z budíku do počítače. V budíku dám Connect a v ProTraineru dám Přenos údajů a nic :-( tak asi budu zkoušet. Nebo kdyby se někdo nudil a poradil a nebo nějaké odkazy co všechno tato hračka dokáže a umí…jak postupovat při stahování dat a plánování tréninku…atd. díky.

    0 0
    • Yaron  

      asi hloupá otázka, ale USB IRDa máš viď? Potom to taky nespolupracuje s každým. Myslím to USBéčko :-)

      0 0
    • Ricci  

      Problem s kompatibilitou tvojho Irda portu na compe s Polarom,vyskusaj iny IRDA

      0 0
      • Yaron  

        Tak, tak, je-li to jeho problém. Mě 1. noname IRDa nefungoval, napodruhý už jsem neriskoval a koupil od nich doporučenej typ.

        0 0
        • Ricci  

          Mne nastastie prvy noname IRDA hned fungoval,ale casom mi odisiel cely Polar :-)

          0 0
    • jose  

      jak píší výše, pravděpodobně problém s irda…já mam tedy no name a nikdy jsem neměl problém(610i,71­0i,725X,CS600) ale může se stát…zkusit jiný případně koupit origoš…

      0 0
    • Pebe  

      taky možná postupuješ moc rychle. Já zapnu Connect na Polaru, řiložim k Irda a čekám několik vteřin než si notebook najde infra přenos a zobrazí mi ho vpravo dole. Potom otevřu Protrainer a dám přenos souborů.

      0 0
      • Bomd  

        …jak píšeš zapnu Connect na Polaru dám k Irda a nic. Tak nevím co dělám špatně asi to budu zkoušet. Nebo že bych to blbě nainstaloval je to možný mám to poprvé v rukách a návod toho moc neříká… Nainstaloval jsme protrainer5 …setup…update také. Tzn. v notebuku mám vše? Zapnu Connect a v pravo se mi nic nezobrazí…a když dám přenos dat tak to nic nedělá jen budík pořád vyhledává…

        0 0
        • Pebe  

          ono nemáš mačkat červený čudl na Polaru v menu Connect, jenom prostě nastavíš Polar tak, aby na něm svítila nabídka menu Connect, potom přiložit k IRda a oni se spojí sami. Pokud na nabídce Connect zmáčkneš červený čudl a začne vyhledávání, tak se to nespojí

          0 0
          • Bomd  

            …pořád nic. Kdyby si měl chvilku, tak mě prozvoň a já Ti zpátky zavolám, zeptal bych se Tě co a jak, díky 605508980

            0 0
            • Yaron  

              to IRDa Ti bliká? když je správně nainstalováno a funkční, tak to červený světýlko bliká.

              0 0
        • Ricci  

          Jednoznacne vyskusaj ine Irda,je to znama nekompatibilita Polarov s niektorymi Irda

          0 0
          • Bomd  

            Zdravím …tak budu muset koupit iné IRDA …nevíte někdo kde a za kolik? Potřebuji to na Visty :-( …další otázka, na budíku jsem si omylem nastavil upomínku…a nemůžu ji zrušit a dostat tam nazpět toho cyklistu :-) …díky moc.

            0 0
            • faba  

              Mám tady ten a s CS 600 funguje ve Win XP. Visty jsem nezkoušel.

              0 0
            • Pebe  

              mám tenhle a s Vistama funguje v pohodě.

              s tím logem, musíš dlouho podržet jeden čudl, nevím ale přesně který, tuším pravý spodní, ale můžeš zkoušet všechny. I když levý horní je na nějaké rychlé menu, tak ten to nebude

              0 0
    • JudyN15  

      Zdravím, nechci zakládat nové vlákno, zkusím štěstí přímo zde (nenašel jsem v historii nic o tomto problému). Tak tedy, mám 2 Polary S710i a v jednom mi jde měnit nastavení v „Options“, v druhém ovšem ne. Napíše mi to nějakou chybovou hlášku, že je přístup odepřen.

      Zřejmě po předchozím majiteli je nastavení zamknuto a nevím jak to opět zprovoznit. Kdyby náhodou někdo věděl, moc by mi to pomohlo. Díky, JudyN15

      Ps: v návodu který jsem prošel asi 5× jsem to nenašel a přístroj jsem už také resetoval..) :)

      0 0
    • Lubek  

      Zdravím. Mám CS400 a dlhšiu dobu mám s ním problémy. Pár dní po výmene baterie za novú mi neustále vyhlasuje že low battery, vymenil som už 5 baterii a každá mi vydrží tak 3 až 4 jazdy, potom je koniec. Vypadá to že prístroj má extrémnu spotrebu pričom výrobca garantuje životnosť rok pri každodennom jednohodinovom používaní. Písal som aj do autorizovaného servisu a odpísali mi že zrejme bude chyba v prílišnom odbere elektroniky a že oprava by stála 175 eur čo je neúnosné. Nový prístroj sa dá kúpiť lacnejšie. Som z toho dosť nešťastný, nebola to lacná vec a je mi teraz úplne nanič. Neviete niekto čo by tomu mohlo byť? Reklamovať to nemožem lebo som taký somár že som stratil faktúru, kupoval som to z nemecka z bike-palast.com

      0 0
      • kubad  

        Pokud s to ofiko kupoval domluv se s prodejcem doklady o koupi urcite bude mit.

        0 0
      • Ricci  

        Cau, kvoli tomuto problemu som moj Polar CS600 reklamoval v DE 2×,po prvej reklamacii poslali CS600, v ktorej nova baterka vydrzala 1! den, po druhej reklamacii uz bolo vsetko ok,super zabava za 200 Eur…

        0 0
    • Babec  

      Čau,

      uvažuju o koupi, přemýšlím mezi CS 300 a 400. Možná i 500.

      Chtěl bych náramkovou verzi, což je 300, ale na fotce vidím, že je náranek i u CS 400, jak to tedy je s nošením sporttestru, mají náramek všechny? Nechci ho mít jen na řidítkách.

      Popř může se někdo podělit se zkušenostmi s CS 300, 400?

      díky

      0 0
      • bagr84  

        400 nema naramek v zakladni vybave, musi se zvlast dokoupit. Jinak ja vozim CS400 a jsem dost spokojenej.

        0 0
        • Babec  

          Ok.

          No a drží v tom náramku bezpečně?

          Kdyby jsi s tím šel třeba běhat nebo ho měl na biku na ruce, jestli bys ho nesetřepal nebo nestrhl tím, že o něco zavadíš..

          0 0
          • Pebe  

            drží pevně, skoro bych řekl i pevněji než na řidítkách. Nosim to v zimě na běhání a na běžky. Ale na kolo bych to tak nedělal, nemusel by jsi se vejít do docela krátké vzdálenosti od čidel…

            0 0
            • Babec  

              OK, díky.

              Já bych si představoval náramkový tepák, který měří čistě jen TF a data se z něj dají přenášet do PC.

              Každopádně díky za info

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.