Podvrtnutý prst - stále oteklý

6 nepřečtených
 • Kysky

  Ahoj,

  23.7. Jsem se vysekal na kole, bolel mě a pak i natekl ukazováček na ruce. Do neděle toho týdne jsem dál jezdil stím jestli se to nezlepší, v pondělí půjdu k doktorovi… No nezlepšilo ale ani víc nenatýkalo.

  Takže 27.7. doktor vyloučil zlomeninu a diagnostikoval podvrtnutý prst, dostal jsem na něj fixační dlahu. Tu na koupání sundavám, avšak se nesnažím prstem hýbat.

  No ale k věci, dnes je již 5.8. a prst je stále oteklý, což se mi moc nelíbí vzhledem k tomu že bych chtěl být co nejdřív fit a jít na kolo a do práce.

  Je to běžný že je prst i po takové době v dlaze stále oteklý, nebo mám jít k doktorovi dřív než za plánovaných 14dní od první fixace?

  Je mi jasný že odborníků tu bude málo a „odborníků“ hodně, ale jen jestli někdo nemáte zkušenost?

  0 0
  • Smazaný účet  

   A zkusil jsi to ledovat? Já měl při zlomenině kotníku oteklinu 14 dní a to jsem to i ledoval aby to splasklo rychleji.

   0 0
  • postman79  

   3 týdny nazpět mi hňáplo na prst 30kg kovu (podklad opět kov) z 30cm výšky (sjelo to po ozubené kolejnici), prst mám dnes ještě o třetinu oteklejší proti normálu, tudíž myslím, že se nemusíš stresovat…

   0 0
  • Jimm22  

   ja měl palec víc jak měsíc

   0 0
  • scalar  

   Měl jsem něco podobného minulý rok, prst byl oteklý 2 týdny, cítil jsem to pak ještě půl roku…

   0 0
  • Kysky  

   OK hoši, děkuju za rady. Byl jsem domluvenej s doktorem, že pokud to už nebude bolet, můžu přijít už v pátek abych mohl v neděli jít na noční… No bohužel, ale zkusím ledovat a v pondělí uvidíme :-)

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse