• Harper66

    Potřeboval bych poradit co za platformy koupit na enduro kolo do terénu, flowtraily atd..

    Díval jsem se na značky Chromag a Raceface, první zmíněná značka má hodně velký výběr ale nejsem si jistej který vzít. Slyšel jsem, že třeba Chromag Dagga jsou hodně dobrý ale cena je už dost vysoká a jsou obří. Nebude ta velikost třeba v něčem překážet? Budu rád za rady.

    0 0
    • esmo  

      Nukeproof Horizon Pro

      0 0
    • novas752  

      Mám OneUp Alu a jsem spokojený. Jsou možná ještě trochu širší než Daggy ale jsou nízké. Noha 42,5.

      0 0
    • Mr.Duck  

      Za mne RaceFace Atlas puvodni generace. Mam je na vsech kolech a prijde mi, ze drzi nesrovnatelne lepe nez ruzne OneUp, Chromag a jine co tu lidi vozi. Nezkousel jsem Chromag Dagga, ale ani mne to nejak nelaka.

      Vyhoda puvodnich Atlas pedalu je, ze maji naklonene piny smerem do jejich konkavy, coz mi zkratka prijde ze nohu drzi „zakouslou“ tak jak ji rovne piny nikdy nepodrzi, ani kdyz jsou 2× delsi jak dagga :)

      Bohuzel nova generace co zrovna vysla uz takto naklonene piny nema a uz je to prakticky stejny design jako kazdy jiny pedal na trhu. Coz neznamena ze jsou spatne, nemel jsem je v ruce, jen prisly o dva hlavni duvody proc RF Atlas vozim – ty naklonene piny, a 4 loziska v kazdem pedalu.

      0 0
    • Harper66  

      Nemá někdo zkušenost s Chromag Synth? Jsou to sice polykarbonát/ny­lonové pedály ale zase jsou lehký a nebude se odírat barva. Navíc je používá Brandon Semenuk se kterýma vyhrál Red Bull Rampage. Takže by neměly být úplně špatný. :D

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.