• volumed

    Čaute cyklisti,

    zaujal ma na bazoši tento bicykel:

    http://sport.bazos.sk/…Dura-Ace.php

    Poprosil by som dobré duše ktoré sa vyznajú do bicyklov pinarello či mi vedia povedať či je tento bicykel originál alebo je to zase nejaka trápna čínska napodobenina.

    Majiteľ síce píše že má papiere ale tie mu dajú asi aj k činarellu.

    Ďakujem za pomoc.

    0 0
    • Tina  

      Požiadaj ho o číslo rámu a potom kontaktuj dovozcu. Ak má papiere tak je tam uvedený predajca. Kontaktuj aj predajcu.

      0 0
    • volumed  

      Skúsim teda ísť na to takto.

      Vďaka za radu.

      0 0
    • volumed  

      Tak teda dnes som sa stretol s predávajúcim bicykla pinarello dogma F8.

      Chalan pôsobil seriózne mal aj nejaké papiere obaly na kolesá nejaké veci na montáž elektrickej sady ale ani 1doklad na ktorom by bolo číslo rámu.

      Vraj tu kartu ma predajca jeho známi ktorý aj bicykel zaregistroval.

      http://www.racingbikes.sk/index.php?…

      Na oficiálnej stránke výrobcu som ale tohoto predajcu nenašiel.

      Bicykel sa mi ozaj páči a som rozhodnutý na 99,99% že ho kúpim len čakám či mi príde z pinarella nejaká odpoveď o pravosti rámu.

      Čo sa mi nepáčilo tak to je ako je na takom drahom bicykli urobené SN.

      Čo si o tom myslíte?

      0 0
      • Yura  

        No je to divny, ze nemá zadne papiry, když to ma byt original ne? DUvody nebo spis vymluvy by me fakt nezajimaly. Proste typek keca a je vychcanej jak mraky.. Se rozhodni sam, jestli chces kupovat nejakou kopii, která se ti třeba rozpadne při nejakem sjezdu v 90km/h..

        0 0
      • tromboonen  

        To ječ spis o tom zjistit si jak vypadaj cisla a oznaćeni na ramu, plus detaily ramu a polepu-barev = fejky to maj vetsinou vse jinak, ale jen malinko… plus pohledem dovnitr na mistech jako je hlavovka, sedlovka atd. se leckdy da poznat.. ale jinak takovy druh stitku obecne neni ani u takto drahych ramu vyjimkou..

        0 0
    • volumed  

      Veď to…

      0 0
    • Doyle  

      Vlastním originál Dogmu f8 a i podle nekvalitních fotek jsou vidět některé detaily, které zaručují pravost originálu. Navíc výrobní číslo s čárkovým kódem pod lakem jsem zatím u žádného plagiátu od nikoho neslyšel. Zas tak detailní číňani asi nejsou. Za mě je to 100% originál. Za ty peníze bych s koupí neváhal.

      0 0
      • volumed  

        Ahoj,

        môžeš prosím napísať ktoré detaily?

        Tvoje SN vyzerá tak isto ako to ktoré som tu vložil ja?

        thx

        0 0
        • volumed  

          Nemyslím číslo ale to ako je to fušersky podla mňa urobené.

          Keď to porovnám ako to je urobené na mojom s-worsovi tak to pinarello robil o 16:00 v piatok a ponáhľal sa už domov.

          0 0
          • Doyle  

            Fakt to vypadá „fušersky“ udělané, ale je to asi normální, viz. fotka. Víčko hlavového složení a krytka hlavového složení podle log jsou originály, patka přehazovačky taky vypadá věrohodně. Umístění nápisů na rámu je taky přesné.

            0 0
            • KIRBY  

              Ty máš , ale nad tím kodem nějaký nýt , nebo díru je to špatně vidět a na tom smyku pro lanka nemáš ty loga nebo co to je .

              0 0
    • volumed  

      Tak nakoniec som šiel od toho..

      Stretli sme sa pred asi 20 minútami a bol nejaký divný vystresovaný..

      Chalan to chcel nakoniec predať aj za 2000e ze potrebuje peniaze na bývanie či čo..

      0 0
    • volumed  

      A už aj vymazal inzerát z bazošu… :)

      Uf som rád že šiel od toho aj keď bike to bol super.

      0 0
      • waters  

        Dobře si udelal, už chovani prodejce je dobry impulz zda do toho jít nebo ne a tenhle se evidentě choval, že ma fejk nebo čorku. Přiklánim se k fejku.

        0 0
    • Člověk a jeho svět  

      Corka. Borec tomu asi rozuměl tak trochu, viz popis kola – Dura Ace 2015. Takže asi překupník.

      0 0
      • volumed  

        Tak ďakujem za všetky rady:)

        Uvidíme čo ešte povie pinarello na @ čo som poslal či je rám podľa SN pravý alebo replika.

        0 0
      • volumed  

        Tak ďakujem za všetky rady:)

        Uvidíme čo ešte povie pinarello na @ čo som poslal či je rám podľa SN pravý alebo replika.

        0 0
    • volumed  

      Ahoj,

      zatiaľ je pinarello ticho.

      0 0
    • Martin_75  

      Omlouvám se, že to vkládám sem, ale nenašel jsem jiné vhodné vlákno ohledně dotazu na Pinarello.

      Zaujal mne tento inzerát:

      prodám silniční kolo Pinarello

      posis navíc: Kolo je skaldane, rám je z Rakouska a zbytek jsem už kupoval v ČR. Doklady o koupi mám akorát z komponentu

      pán mi dokonce na vyžádání bez problémů poslal i štítek od rámu. Je z něj asi kulový možné vyčíst, ale třeba už z formátu štítku je patrné, že je to fake?

      Vím, že řeším nákup kola v jiném vlákně, ale tady je výhoda, že kolo se prodává ve stejném městě, takže bych byl schopen prodávajícího třeba „přinutit“ k návštěvě servisu atp.

      díky za rady, zda to je úplná hovadina..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.