• Lopish

    Ahoj, jelikož jsem nějakých 15let nejezdil a teďka přes léto mně to zase trošku chytlo, úspory jsem využil na nákup silnice. Tak jsem poskládal bika z dílů co nám s bráchou doma tak nějak zbyly. Mám brzdy Magura Julia někdy z roku 2000–01, brzdí vcelku obstojně, koupil jsem na ně nové desky a na zadní nechal udělat delší hadici – investice cca 900,–Kč. Problém je že začali rosit olej okolo „expanzní?“ nádobky nahoře u páky, kudy se dá dolít olej, je jasné že je tedy nemůžu třeba natvrdo zalepit nebo tak něco. Někde na inzerátu jsem koupil další pár za lidových cca 450,– a čekám až dorazí poštou. Doufám že těsnění a víčko tam bude v lepším stavu. Napadlo mně ještě tomu těsnění trošku pomoct teflonovou páskou, kterou bych přes něj jen jakoby položil třeba ve třech vrstvách, a nebo je to úplná blbost? Samozřejmě když sečtu náklady a porovnám to s cenou třeba XT M8000, které jsem teďka viděl někde na eshopu za asi 1850,– za kus tak je blbost dál investovat a beru to taky jako poslední pokus o reinkarnaci Julií. Takže čekám na rady jak utěsnit víčko, každopádně rada koupě nové brzdy je jasně nejlepší a taky to asi tak skončí,ale chtěl jsem aby to ještě tak 2–3 měsíce vydrželo. Díky za konstruktivní nápady a rady.

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.