Opening bikeparku Mosty u Jablunkova

8 nepřečtených
 • goofy

  V sobotu 25.dubna proběhne v Mostech u Jablunkova jarní vymetání „Mostyšoru“, vlek pojede od 10:00 do 17:00 za 260kč, pak se rozjede openair afterparty přímo v parku, možnost přespání ve stanu nebo u ohně …

  Info kdo by nevedel

   

  Tak co Beskydsti bikeri nejenom XC razeni? Prijdete se podivat? :-)

  Anketa: Jsem normalni?

  Ano
  0x
  0%
  0x
  0%
  0x
  0%
  1x
  13%
  Ne
  3x
  38%
  0x
  0%
  0 0
  • goofy  

   Nikdo nic? TO je teda uroven.. :-)

   0 0
  • pitos  

   Nejedu,už jsem psal Maynardovi.Bude tam moc lidí a to by mě při neustálém najíždění překážek vadilo(nebo spíše ostatním:)…sám víš co to tam je za level.A DH trať je celkem slabá,přestane rychle bavit.

   Vím že jedete zítra Javor,my ho asi pojedem v neděli, tak kdyby jste ještě měli sílu tak se ozvěte.

   0 0
  • mastihuba  

   Jedu do mostů na prodlouženej víkend. Poraďte mi nějaký trasy.

   0 0
   • mastihuba  

    jo zapoměl jsem kouzelné slůvko „prosím“

    0 0
   • pitos  

    Možnosti kam se vydat z Mostu u Jablunkova je celkem hodně i když v této době může být na některých místech ještě sníh.Pravděpodobně bez sněhu už bude  hraniční hřeben s Polskem,tedy Stožek – V. Čantoryje.

    Zkusil bych už ale také hraniční  hřeben se Slovenskem..tedy ze Skalky(Severky) na Velký Polom,Muřínkův vrch.Po tama mám info že je to už sjízdné,dále nevím ale zkusil bych to a případně se vrátil, je to jeden z nejpěknějších hřebenů tady. Pokračuješ na Malý Polom a dále záleží na tobě.Můžeš pokračovat na B.Kříž nabo do prava na Slavíč,Kalužný a Ostrý.Také je možno se stejnou trasou vrátit či vymyslet podle situace a chuti jinou variantu,možnosti je hodně.

    Jestli už máš(budeš mít) nějakou představu o trase a kudy bys asi chtěl jet tak klidně napiš(tady nebo mail),třeba ti budu moc poradit kudy nejlépe nahoru ,dolů nebo jiné upřesnění trasy…

    0 0
   • goofy  

    Souhlasim s Pitosem.. :-)

    0 0
  •  

   Baník pyčo!

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.