Olomouc, 24.12.2008 - dopolední a brzko odpolední výjezd

72 nepřečtených
  • Martin

    zdravím olomouc

    Zopáknem si štědrodenní výjezd na Kopeček? Minulej rok se mi to líbilo.

    Srázek bych viděl zase kolem desáté dopoledne u kostela na Kopečku, trasa směr Pohořky a Jedová, dál se uvidí.

    tempo, vzhledem k tomu, že jedu já, mírné, pohodové, kochací, kecací

    0 0
    • Martin  

      termosku s pu-ehrem samozřejmě beru :-)

      0 0
      • kolda  

        pokud bude slusny pocasi, tak pojedu. akci s termoskou si nemuzu nechat ujit :)

        0 0
      • Smazaný účet  

        hlavně koukej ty vaše čajový obřady pořádně nafotit a šoupnout na blog! :-)

        0 0
        • Martin  

          no z tohohle „obřadu“ moc neuvidíš – pár borců si podává termosku :-)

          0 0
    • Ice-goofy  

      Skoda, ale ted mi to ze zdravotnich duvodu nevyjde..... Nekdy , ale urcite se k vam pridam a rad poznam krasy zdejsiho okoli…

      0 0
    • petryk  

      Jedu v Helpu vánoční devadesátiminutovku od 9:30, takže bohužel :( Taky ses mohl ozvat dřív a nic byl neorganizoval…

      0 0
    • vladaza  

      dneska končím neschopenku, zítra jdu do fachy, tož volím odpověď nevím – záleží kam se pohne zdravotní stav. prosinec mě teda v kondici nezastihnul

      0 0
    • Hejdik  

      Bohužel,už jsem dal svého koně na servis,takže nemám na čem,tak snad z jara…

       
      0 0
    • mosquito  

      jsem docela pro, ale hodne bude zalezet na pocasi (myslim ze hlasili „srazky“ a snehove budou jen vyse a nebo mozna az 25tyho) a taky na tom jak dopadnu v praci s praci :-/

      ale pisu si to diare a budu sledovat jak se to tu bude vyvijet .)

      0 0
    • black maniax  

      Jelikož není na výběr, budu sedět v práci, nemůžu termoskovat, tak jsem dal tu možnost o lemrách, ale stejně Vám budu závidět. Docela bych se projel.

      Držím palec, ať se v tom blátě neutopíte.

      0 0
    • Martin  

      up :-)

      0 0
    • TheIF  

      Tak 24.12 by mohlo být i sucho… snad se to nezmění. Medard

      0 0
    • kolda  

      das sem nejaky presny termin, kdy se potkame?

      0 0
    • Hell_A  

      Hmm, což o to, nic jiného na práci mít nebudu:-) Bárky už jsou zabalené:-D.. Ale kolo nemám zrovna ve vzorném stavu.. Je fakt, že příští rok bude potřebovat péči odborníka.. Tak co kluci, risknete to se mnou?:-)

      0 0
      • Martin  

        jasně, buď vítána!

        0 0
      • kolda  

        jasna vec. muj bajk je taky ve stavu rozkladu:)

        0 0
        • Karkulka  

          hošani, jelikož se Helenka brzo stěhuje k nám do Orlové, pořádně ji tam na švihu prožeňte, než si ji vemem na paškál my :-))))

          0 0
          • kolda  

            haha,jasna vec.) aby neprohnala ona nas:)

            0 0
            • Hell_A  

              Hehe, to nehrozí, páč jsem na kolo již dlouho nebyla.. Spíš se bojím, abych nezaostávala a když, tak co, zezadu to bývá také moc fajn pohled:-P

              0 0
              • Martin  

                neboj, já taky většinou jistím chrty ze zadu, takže tam aspon nebudu sám :-)

                0 0
    • grafik  

      do 23. dělám, 24. sháním dárky, není čas : /

      0 0
    • kolda  

      takze navrh – itinerario – kopec – sjezd pres kartouzku – vyjezd pohoda zpet po asfaltu na kopec – po cervene na pohorany – zde pauza (pivo,svarak, caj-dle libosti), sjezd pres lom do Belkovic, tady se odpojim domu a vy si jedte kam chcete:)) souhlas nebo navrh na lepsi trasu?

      0 0
      • Martin  

        trochu bych to poupravil – sjezd po modré na Kartouzku, dál po modré na Nové sady, po zelené na Vésku kousek po zelené k tomu véskovskýmu sportklubu, potom polní cestou směrem na červenou a po červené na Pohořky. nechce se mi moc bušit ten svinskokopec po asfaltě zpět na kopeček :-)

        0 0
        • Hell_A  

          Hele já znám jen jedinou cestu na Kartouzku a tou je ten velký asfaltový kopec. Pak ještě exituje šílenej sjezd, po kterým dojedete přímo nad tu hospůdku u Kartouzky.. Doufám, že nemáte na mysli tento? Já jen at vím, do čeho jdu! Bacha na to, budete mít sebou jednou ukňouraný devče s velkým pudem sebezáchovy:-D.. Jo a taky bych prosila nějakou trasu, ze které se nebudu dostávat 3 hodiny domů:-D.. Ráda bych stihla ještě štědrovečerní večeři aspoň:-D..

          0 0
          • Martin  

            http://www.mapy.cz/#…

            já osobně bych to viděl takto: mrkni na tu modrou – u chatové oblasti se kříží s neznačenou lesní cestou. já bych navrhoval na tomhle křížení modrou opustit a jet po té cestičce – vyhneme se tomu hroznýmu sjezdu, vyhodí nás to na asfaltce. fajšmekři si ho samozřejmě můžou dát a sešli bychom se pak na kartouzce.

            0 0
            • Hell_A  

              Ehm, ehm, já jen tak uvažuju, že pojedu z Mariánského na Kopec a pak se s váma budu vracet, což se mně moc nechce, tak co takhle sraz pod Kartouzkou?:-) A v kolik?:-)

              0 0
              • Martin  

                Mariánský je ale na druhé straně kopečka :-)

                0 0
                • Hell_A  

                  no, tak vidím, že to asi nezvládnu.. mapy nejsou můj obor álleee.. když pojedete na Kartouzku z Kopečka, tak jako byste jeli na MÚ, ne?:-D

                  0 0
                  • Martin  

                    nee, kartouzka je směrem na zoo, mariánský směrem na lošov, to je opačná strana :-)

                    0 0
                    • Hell_A  

                      Nu dobrá, sice bych se mohla dát z Radíkova směrem na Kopeček a pak si dát ten asfaltový sjezd ke Kartouzce a počkat vás u ní, ale když jinak nedáš, dojedu tedy až na Kopeček, no:-D.. Já jen že než dojedu na Kopec, budu hotová:-D Znát víc Pohořany, dala bych si s váma sraz tam, ále jelikož se tomuhle místu jaksi vyhýbám, raději dojedu na dané místo! Takže kol 10 snad budu tam.. Kdyby se něco změnilo, tak prosím sms na č. 605057062, jelikož zítra se na net nedostanu:-( Dík

                      0 0
                      • Martin  

                        kdyby se něco změnilo, dám ti vědět. jinak platí sraz v deset u kostela

                        pokud bude takhle krásně jako je dneska, bude to ňam ňam.

                        0 0
                      • kolda  

                        nechame sraz na kopcu,at se nenahanime. tak zitra!!

                        0 0
                        • Martin  

                          hlasuju pro – takový nahánění se po cestě je k ničemu. jednou jsem se minul s bandou při výjezdu směr litovel a dohnal jsem je až někde u hynkova :-)

                          0 0
                      • vlk  

                        Hele nic se neboj, já se asi zítra taky přidám, tak na 80%.Takže vzadu jedu sto pro já, poněvadž jsem za poslední rok byl na kole 2×-cesta do práce.Ten sjezd ke Kartouzce je právě supr, ten bych ze seznamu neškrtal.Ale cesta na Pohořany je už docela nudná, tu člověk jede na každé vyjížce.A nazpět pojedu taky až na Kopeček.

                        0 0
                        • Hell_A  

                          oukej, oukej:-) teď už sice moc pekně není, ale co už:-D.. jinak pokud bude zítra takhle lít, tak to vzdávám a dopředu se omlouvám:-( Takový pekelný Vánoce už jsem teda dlouho nezažila:-(

                          0 0
                          • vlk  

                            Tak to je jasný, v dešti také nejedu.

                            0 0
                            • Martin  

                              uvidíme, řekl slepý, vzal hůl a šel do kina na němý film.

                              0 0
                            • kolda  

                              nestahuj kalhoty, kdyz je brod daleko:) nejakou prehanku snesem,nejsme z cukru. vezmu slivku:)

                              0 0
                              • Martin  

                                medard hlásí bezdeštno :-)

                                chmu taky bezdeštno… já bych se nebál

                                0 0
                              • vlk  

                                Si myslím, že to bude s počasím OK. Jen mám teď zakázáno být nemocný :)

                                0 0
                                • Hell_A  

                                  Hele tak já jen že tak, pokud se na obzoru do čtvrt na 11 neobjeví modrý SUP osedlán čímsi, co by se dalo nazvat ženou:-D, tak to znamená, že jsem to vzdala.. A kdyby se tak stalo, tak vám přeji krásnou vyjížďku a doma pak pořádnej dlabanec a příjemnou atmošku!!! Bajku 3× zdar a užijme si Vánoce:-)

                                  0 0
                                  • Martin  

                                    kdybys náhodou byla na cestě a nestíhala, tak dej vědět na 776 132 047 :-)

                                    0 0
                                  • kolda  

                                    no to at te ani nenapadne:)

                                    0 0
                                    • Martin  

                                      tel. na ni máme, tak ji budem nahánět :-)

                                      0 0
        • kolda  

          ok

          0 0
    • The_Trooper  

      Jel bych s Váma ale jsem pryč, snad příště :)

      0 0
    • Scully  

      Tak já se pokusím taky dorazit, kdyby jste viděli jak se kolem motá červená šustra na vrzajícím kole, tak to sem já, tak mi prosím zas neujeďte :-)

      0 0
      • Martin  

        snad to nebude kluzó – teplota kolem nuly není moc přívětivá :-)

        0 0
    • TheIF  

      Tak docela pěkná vyjíždka, počasí vyšlo – nebylo bláto (přimrzlé) ale ani to neklouzalo. Teren (sjezdy) sice docela na fulla, ale i na HTčku se dalo už jsi na něj asi zvykám…

      Domu jsem jel už v mrholení aspoň jsem se neflákal a zamakal :-) a kilčo to hodilo (108,79km)

      Tak třeba u novoroční vyjížďky, čau.

      0 0
      • Martin  

        ty jsi dobrej „blázen“, stovečka… to je pěknej objem

        mě to hodilo 40 km. škoda, že jsem to s váma nedal celý. bohužel, koleno stávkovalo.

        0 0
    • joska  

      koukam ze jsme meli podobnej napad fotky

      0 0
      • Martin  

        hezká pozvánka :-)

        0 0
        • Hell_A  

          Omlouvam se, ze jsem se nezucastnila teto vyjizdky, ale znicila me nemoc..:-( Snad jste si ji paradne uzili, jak tady ctu a treba priste:-)

          0 0
      • vlk  

        Myslím, že jste to byli vy, koho jsem míjel na Pohořanských polích, když jsem se vracel z té naší vyjížďky pořádané Doomem.

         

        Jel jsem v modré bundě na Modrém RockMachine fullovi s modrým calemel :)

        0 0
        • vlk  

          Koukám na čas na fotkách a vy jste to být nemohli, to byla zase jiná skupinka z bike-fora.

          0 0
          • vlk  

            A tak asi ano, čas máte u všech fotek stejný, to bude asi chyba přístroje.

            0 0
      • vlk  

        Navíc koukám, že jsi ze stejné vesnice jako já, se divím, že tě neznám. Přistěhovalec?

        0 0
        • joska  

          cas na fotkach je nejakej posr....., tak s tebou jsem se na poohoranskych polich dokonce bavil. Bavili jsme se jako ze se zname, ale ja si zaboha nemohl vzpomenout odkud te znam. A ani ted nevim jestli te znam. Na Kopecku bydlim cca 5 let. Nejdes ted ke Krtkovi na jedno? Se tam ted chystam :-)

          0 0
          • vlk  

            No teď tam nemohu, snad někdy jindy. JJ bavil jsem se s Tebou, sem si Tě s někým splet:), ale uvědomil jsem si to, až když jsi odjel.  Docela sranda, a to jsem byl jsem ještě jakš takš střízlivý :)

            0 0
          • vladaza  

            prosím o upřesnění lokality „Krtek“. mohlo by se hodit /jestli tam mají na vánoce otevřeno ještě kolem jedenácté, tak to rozhodně stojí za pozornost a návštěvu/

            0 0
            • vlk  

              Je to hospoda na Svatém Kopečku u Olomouce

              viz: http://www.mapy.cz/#…

               

              přesně na rohu té ulice Haškova a ulice K Hájence

              0 0
              • vlk  

                Do kolika mají otevřeno nevím-nechodím tam.

                0 0
              • vladaza  

                děkuji, už jsem v obraze, né , že bych kolem nikdy nejel, ale název jsem si nevybavil

                0 0
          • kolda  

            haha,krtek, docela dobra knajpa:))

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.