Og-Evkin řidítka, komponenty - zkušenosti

9 nepřečtených
 • Czechmate87

  Ahoj,

  jaké máte zkušenosti s Og-Evkin komponenty? Je to čína, ale je to obecně hodnocené pozitivně. Zvažuji řidítka a řeším které.

  https://www.aliexpress.com/…6229765.html?…

  nebo

  https://www.aliexpress.com/…7544364.html?…

  0 0
  • Florenc  

   Mám sedlovku Og-Evkin SP-012. Upnutí lyžin není moc spolehlivé, takže nabastlen delší šroub a je to lepší. 2 šrouby proti sobě jsou lepší.

   Řidítka mám Lexon Aeromax a jsou OK i po pár lehčích pádech.

   Oboje mám cca 1,5 roku.

   0 0
  • PucalkovicAmina  

   Ty první řidítka mám, pozor mají brutálně malý REACH a DROP. Ty druhý jsem měl také, ale nevyhovovaly mě, kvůli velkému dosahu. Mám i sedlovku, představec. Neboj se toho, je to solidní Čína.

   0 0
  • Charles2k  

   Zvažuji od OG-Evkin tenhle karbonový rám na silničku. Co na něj říkáte, je něco, na co bych si měl dát u něj pozor?

   www.aliexpress.com/…8000801.html

   0 0
   • Charles2k  

    Nikdo, nic?

    0 0
    • kamaro  

     Je to těžké, když nevíme co od toho očekáváš a co na tom budeš jezdit. Toto je aero rám na klasické ráfkové brzdy s rychloupínákama. Možná ti tento koncept vyhovuje, ale mě by to třeba neuspokojilo – novou silničku chci na kotoučích, s pevnýma osa a chci tam mít prostor alespoň na 30mm plášť. Je pro mě prioritou komfort a aerodynamiku až tak neřeším. Ale jak píšu, asi aerodynamiku řešíš tak jsi si takto vybral… Ale toto nevíme, takže věštím z koule.

     Jinak já osobně nemám s komponenty z Ali problém. Kupuji tam věci, které mám třeba problém sehnat u nás. Konkrétně mám doma připravené vidlice a řidítka pro integrovanou kabeláž. Ali jsem volil z toho důvodu, že žádnou vidlici v těchto parametrech jsem nebyl schopen u nás sehnat (tapered, prostupnost 700×40, pevná osa 12mm, vnitřní vedení k brzdě s vyústěním přes sloupek vidlice). Rád bych si koupil vidli od Columbusu nebo podobné značky, ale tyto specifikace nemají vůbec v nabídce. S úspěchem používám třeba i skládací karbonové trekové hůlky, tarp a podobně. Jsou věci, co bych si tam asi nekoupil (karimatka, spacák, stan..), ale se spoustou věcí nemám problém. Jak jsem psal výše, na Ali se dají sehnat věci, které se u nás sehnat nedají nebo obtížně a tak toho využívám. Nehledím tam na cenu a nehledám to nejlevnější co tam mají.

     0 0
     • virtualcop  

      Oni ti lepší „značkový“ číňani už jsou schopni díky technologicky špičkovým výrobním procesům (už si nakoupili hodně dobré stroje a technologie) udržovat hodně slušnou kvalitu a případné „zmetky“ už jakž takž filtrovat lepší výstupní kontrolou.

      Viz nedávné video od Hambiniho – čínskej rám od ICANu ve špičkové kvalitě všech částí, naprosto žádné připomínky (a to Hambini si servítky nikdy nebere). Na rozdíl od rámů od evropských a amerických „značkovek“, kde to někde dopadá hodně bídně (vůči třeba trojnásobné ceně).

      Nekopu za Čínu, může mi být stokrát nepříjemný jejich politický či pracovní systém, ale pokud chci dnes kvalitní karbonový rám, za rozumnou cenu, budou ti lepší číňani určitě ve výběru. Jak vůči ceně, tak vůči kvalitě. Protože obdobnou kvalitu nabídnou „značkový“ výrobci až v cenách opravdu mnohonásobných.

      0 0
     • Charles2k  

      Protože mám novou Ultegru sadu na ráfkové brzdy a karbonová zapletená kola na ráfkové brzdy, tak bych to chtěl využít. 28mm max. mi stačí, je-li horší terén beru MTB HT.

      Kdybych kupoval úplně novou silničku se vším všudy, tak bych jinak o verzi na diskové brzdy určitě uvažoval. Teď ale do toho nechci vrážet moc.

      Aero rám jsem zvažoval proto, že občas „rekreačně“ zkusím nějaký triatlon.

      0 0
  • DejfSejf  

   Mám sedlovku a bez problémů. Nešla z Číny ale z velkoskladu z Německa, za týden byla doma a bez cla…cena kolem 1500,–

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.