Nová trasa Brno - Vídeň kdo ji zná ?

13 nepřečtených
 • Hedus

  Příští víkend se chystá otevření cyklostezky (cyklotrasy) Brno-Vídeň. Bohužel jsem nikde nenašel mapu této trasy. Nemáte někdo nějaký itinerář této trasy, případně odkaz na web ? Nejsem přímo z Brna, kam bych přijel autem a odtud na kole. Poradíte, kde je nejlepší zaparkovat a odkud vyjet? Ideální se mi zdá Olympie na jihu, ale nevím přesně, kde na trasu navázat. Je trasa vhodná i pro silniční kolo ? Svým profilem asi ano, povrchem nevím. Díky všem předem za odpověď.

  0 0
  • depresy  

   http://www.cyklobrnowien.cz/…/default.htm

   Máš tam i sekci interaktivní mapa.

   0 0
  • zichis  

   Znalej trasy vyjíždí odkud se mu to hodí a připojuje se tak nějak spontánně cestou. Neznalej trasy vyjíždí odtud:

   http://www.mapy.cz/…

   Zaparkovat kde to půjde a držet se davu.

   0 0
   • zichis  

    jo ale zapomněl jsem že s davem můžeš jet jen část trasy, oni to totiž nejedou celý, zapadnou do nějaký knajpy kde zbytek dne stráví popíjením a vzpomínáním na svý mládí, takže dál pak budeš muset sám. Rakušáci to ale maj dobře značený, Vídeň je těžký minout.

    0 0
  • Foose  

   jak se tak dívám tak je to vedeno po asfaltu, že?

   0 0
  • Marcele  

   ja teda do vidne jezdil pravidelne do prace a po tehle stezce jsem jel jednou a doporucil bych jinou trasu.

   pokud clovek chce jet pres laa, tak je lepsi uhnout na staatz a v nem pak rovnou na mistelbach, z laa do staatzu je to sice na silnici o tridu vys, ale ridici jsou ohleduplni. ze staatzu do mistelbachu je to v poho. mistelbach se projede rovne a pak je takovej blbej usek do schricku po 46-ce, tam je docela provoz, ale je to kratky. taky tam zacina dalnice, kterou kopiruje obyc silnice, na te neni temer vubec provoz a konci to videnskou brunner str.

   jinak osobne jsem jezdil primo pres mikulov podel e461/7 protoze je lemovana po wetzelsdorf obsluznymi komunikacemi. odtamtud na eibestahl a pak klasika na mistelbach a dal…

   proti stavajci trase samozrejme nic nemam, vede spoustou hezkych mist, ale myslim, ze nevyuziva odlehceni nekterych silnic zejmena na rakouske strane a zbytecne zdrzuje objizdenim policek kdesi uprostred niceho.

   a kdyz ted na to tak koukam, tak se mozna pridam

   0 0
  • Kami  

   nová pár let, ne? :D Třeba u Olympie.

   0 0
  • Tina  

   nemá niekto náhodou profil trasy Brno-Viedeň? Sú tam nejaké náročnejšie stúpania, alebo je to hlavne rovina?

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.